LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No troche dodatkowej masy Neymarowi by sie przydalo:)
2
A Monaco nie zagra w LM??:)
11
To moze Valdes tez pojdzie do Olimpiakosu?:) Beda mogli grac razem w klubie.
0
Mamy Neymara w naszej reprezentacji?
0
Eee... Nie jest tak zle.. Z 7 km chyba przeszedl w tym meczu:)
0
Chociaz jeden obiektywny:) W polfinale Leo musi zagrac o niebo lepiej
2
Zartujesz sobie??
0
Nie mieli wiele okazji do faulowania Leo.
1
W ostatnim sezonie Busquets pokazal, ze nie potrafi walczyc na boisku, wiec mam nadzieje, ze Javier bedzie grac w podstawowej jedenastce.
0
Problem.lezy w tym, ze Leo albo nie chce, albo nie moze zapierniczac na boisku tak jak inni. Brak mu motywacji i zaangazowania. Troche to dziwne , bo marzy o zostaniu mistrzem swiata, a w meczu o polfinal spaceruje jakby gral z Almeria czy Getafe..
0
Dream Team:)
0
Zdecydowanie Leo najlepsze lata ma juz za soba, ale jesli tylko bedzie zaangazowanie, to jeszcze nie raz moze zadziwic swiat.
1
Szczerze?? Dla mnie to i tak zawysoka ocena.. Za brak zaangazowania , spacerek i brak pomyslu na gre oczekiwales wyzszej noty??? Moze 7 lub 8??? Niestety to byl najgorszy mecz Leo na tym turnieju i oby nie zagral tak w polfinale...
0
Zdecydowanie najgorszy mecz Leo na tym mundialu. Zagral tak jak w najgorszych meczach Barcy w tym sezonie, niestety... Nie rozumiem jak mozna pragnac zostac mistrzem swiata, doprowadzic praktycznie w pojedynke Argentyne do cwiercfinalu, a w nim spacerowac caly mecz.. Spacerowac, bo to nawet trucht nie byl.. Ja sie pytam, jak?? Po to Leo oszczedzal sie w Barcelonie???
1
Oczywoscie, ze Suarez jest winny i kara powinna byc i jest. Inna sprawa to dotkliwosc kary i dlugosc zawieszenia...
1
Messi moze nie stracil szybkosci, ale stracil ten blysk i chec do gry. Ten stary Messi juz nie wroci:/
0
Przede wszystkim z 10kg musi przytyc. Innej mozliwosci nie ma:)
1
W ostatnim meczu niestety nie dryblowal i ogolnie zagral zle, wrecz bardzo zle. Oczywiscie to wielka strata dla Brazylii. Bez Neymara i Thiagl Silvy duzo z Niemcami.nie ugraja
3
Wyczuwam u ciebie lekki ucisk pewnej czesci ciala:) No ale po takim transferze to bedzie tu wiecej takich jak ty:)
0
Taki chwyt " dziennikarski":)
0
To Ty jestes bramkarzem??? Ze tez Zubi Cie nie wylapal:)
A tak na powaznie to mysle, ze Ter Stegen tez jest pewny siebie, chociaz musi przyzwyczajac sie do hiszpanskich boisk co Bravo ma juz za soba. W kazdym razie o bramke nie musimy sie martwic:D
0
Wreszcie mamy dwoch znakomitych bramkarzy:)
1
Jesli ma byc sprawiedliwie to ma grac ten kto jest w lepszej formie.. Dla tego "slabszego" powinien zostac Puchar Krola:)
4
I sfrustrowane dziecko majace "bol dupy" na naszej stronie...
1
Tak, jasne.. Szczegolnie dzisiaj zrobil miazge, kiedy to nie upilnowal wlasnie Hummelsa i padl jedyny gol dla Niemcow..
2
To lepiej kupic Marquinhosa za 35mln i Dani Alves czy Mathieu za 20mln?:) Hummels to swietny obronca i jesli chcemy byc najlepsi musimy siegac po graczy jego pokroju. Mam nadzieje, ze zarzad odlozyl cos na obronce z prawdziwego zdarzenia:)
0
Limit zmian wyczerpany!:)
3
I co nam da ta kasa???
0
A no tak, zapomnialem o meczu o 3 miejse.
0
Messi jak dotad byl kluczowy i dzisiaj pewnie tez tak bedzis:)