0

No troche dodatkowej masy Neymarowi by sie przydalo:)

2

A Monaco nie zagra w LM??:)

11

To moze Valdes tez pojdzie do Olimpiakosu?:) Beda mogli grac razem w klubie.

0

Mamy Neymara w naszej reprezentacji?

0

Eee... Nie jest tak zle.. Z 7 km chyba przeszedl w tym meczu:)

0

Chociaz jeden obiektywny:) W polfinale Leo musi zagrac o niebo lepiej

2

Zartujesz sobie??

0

Nie mieli wiele okazji do faulowania Leo.

1

W ostatnim sezonie Busquets pokazal, ze nie potrafi walczyc na boisku, wiec mam nadzieje, ze Javier bedzie grac w podstawowej jedenastce.

0

Problem.lezy w tym, ze Leo albo nie chce, albo nie moze zapierniczac na boisku tak jak inni. Brak mu motywacji i zaangazowania. Troche to dziwne , bo marzy o zostaniu mistrzem swiata, a w meczu o polfinal spaceruje jakby gral z Almeria czy Getafe..

0

Dream Team:)

0

Zdecydowanie Leo najlepsze lata ma juz za soba, ale jesli tylko bedzie zaangazowanie, to jeszcze nie raz moze zadziwic swiat.

1

Szczerze?? Dla mnie to i tak zawysoka ocena.. Za brak zaangazowania , spacerek i brak pomyslu na gre oczekiwales wyzszej noty??? Moze 7 lub 8??? Niestety to byl najgorszy mecz Leo na tym turnieju i oby nie zagral tak w polfinale...

0

Zdecydowanie najgorszy mecz Leo na tym mundialu. Zagral tak jak w najgorszych meczach Barcy w tym sezonie, niestety... Nie rozumiem jak mozna pragnac zostac mistrzem swiata, doprowadzic praktycznie w pojedynke Argentyne do cwiercfinalu, a w nim spacerowac caly mecz.. Spacerowac, bo to nawet trucht nie byl.. Ja sie pytam, jak?? Po to Leo oszczedzal sie w Barcelonie???

1

Oczywoscie, ze Suarez jest winny i kara powinna byc i jest. Inna sprawa to dotkliwosc kary i dlugosc zawieszenia...

1

Messi moze nie stracil szybkosci, ale stracil ten blysk i chec do gry. Ten stary Messi juz nie wroci:/

0

Przede wszystkim z 10kg musi przytyc. Innej mozliwosci nie ma:)

1

W ostatnim meczu niestety nie dryblowal i ogolnie zagral zle, wrecz bardzo zle. Oczywiscie to wielka strata dla Brazylii. Bez Neymara i Thiagl Silvy duzo z Niemcami.nie ugraja

3

Wyczuwam u ciebie lekki ucisk pewnej czesci ciala:) No ale po takim transferze to bedzie tu wiecej takich jak ty:)

0

Taki chwyt " dziennikarski":)

0

To Ty jestes bramkarzem??? Ze tez Zubi Cie nie wylapal:)
A tak na powaznie to mysle, ze Ter Stegen tez jest pewny siebie, chociaz musi przyzwyczajac sie do hiszpanskich boisk co Bravo ma juz za soba. W kazdym razie o bramke nie musimy sie martwic:D

0

Wreszcie mamy dwoch znakomitych bramkarzy:)

1

Jesli ma byc sprawiedliwie to ma grac ten kto jest w lepszej formie.. Dla tego "slabszego" powinien zostac Puchar Krola:)

4

I sfrustrowane dziecko majace "bol dupy" na naszej stronie...

1

Tak, jasne.. Szczegolnie dzisiaj zrobil miazge, kiedy to nie upilnowal wlasnie Hummelsa i padl jedyny gol dla Niemcow..

2

To lepiej kupic Marquinhosa za 35mln i Dani Alves czy Mathieu za 20mln?:) Hummels to swietny obronca i jesli chcemy byc najlepsi musimy siegac po graczy jego pokroju. Mam nadzieje, ze zarzad odlozyl cos na obronce z prawdziwego zdarzenia:)

0

Limit zmian wyczerpany!:)

3

I co nam da ta kasa???

0

A no tak, zapomnialem o meczu o 3 miejse.

0

Messi jak dotad byl kluczowy i dzisiaj pewnie tez tak bedzis:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?