0

Dokladnie.. Jak rewolucja to rewolucja i trzeba wydac spore pieniadze, zeby w nastepnym sezonie zdobywac tytyluly.

0

Mam nadzieje, ze Leo i Javier ciesza sie z tego wicemistrzostwa, bo zasluzyli na nie. Byli blisko mistrzostwa, bardzo blisko, ale zabraklo troche szczescia, jednak Leo udowodnil tymi mistrzostwami, ze jest najlepszym pilkarzem wszechczasow.:) Chyba kazdy zdaje sobie sprawe, ze gdyby nie geniusz Leo to Argentyna nie wyszlaby z grupy, a ZP Mundialu tylko potwierdza umiejetnosci i kariere Messiego:)


0

Na 100% nie jestes???

0

Powodzenia Leo i cala Argentyno! Zycze Wam tego z calego serca chociaz szczerze mowiac niezbyt wierze w pokonanie.Niemcow. Powodzenia!

1

Niech zostanie lepiej w Valencii:)

0

Haha... Ja na miejscu madryckich dziennikow liczylbym sie z transferem Suareza do Barcy:) No ale wiadomo, ze o sukcesach wroga sie milczy :)

0

I nie wiadomo za ile:) Jesli Perez chce placic 70mln za Jamesa to prosze bardzo, ale chyba lepiej zatrzymac Di Marie:)

0

Ale chyba zgodzisz sie, ze jednak on sie rozni od tego " hala dziecka" i jesli chce to niech wkleja te cytaty, bo posmiac sie mozna. Niestety, ale na rm.pl jest coraz wiecej takich osob i mam wrazenie, ze to po czesci zasluga redaktorow tamtej strony.
Mowcie co chcecie , ale.na tej stronie w co drugim komentarsu dotyczacym Realu nie obraza sie Cristiano i innych pilkarzy. Owszem, kilka osob pewnie tutaj tez jest podobna do tych z bialej, ale na rm.pl co drugi komentarz jest wlasnie w tym stylu, doslownie!

2

Pewnie James zgarnie nagrode.

1

I trzeba przyznac, ze mieli do tego powody...

1

Pierwsze dwa sezony mial srednio udane( szczegolnie ten drugi, w ktorym byl tragiczny), ale w swoim ostatnim sezonie pokazal klase. Szkoda, ze odszedl, ale skoro to byl jego wybor...

0

Cos mi sie wydaje, ze Arsenal znowu zostanie bez trofeów:)

3

David Luiz bez Silvy u boku juz pokazal jaki jest silny...

0

I to komentarz jednego z moderatorow tej strony:) "Bol dupy" na calego. Biedne dzieciaszki:)

0

W ciagu tych 20 lat Barca chyba miala ciezsze kryzysy niz teraz.

0

Suarez to rzeczywiscie crack i tylko zawistne "hala dziecko" moze mowic, ze tak nie jest...

0

Zarzad nie zamiaru sprowadzac juz zadnego pomocnika i slusznie. Zajmijmy sie wreszcie obrona.

0

Najlepszy zawodnik ligi angielskiej to dla Ciebie kot w worku??

1

Zaraz zleca sie na nasza strone:)

0

Nikt nie wierzyl wtedy Mundo Deportivo a jednak mieli racje:)

1

Kto by sie spodziewal przed zakonczeniem sezonu, ze kupimy najlepszego napastnika na swiecie. Obawialem sie, ze trafi do Realu, a trafil do nas:D

0

Podobno Jamesa za 75mln kupi:)

0

Bedzie, bedzie.

1

A kto by plakal za najlepszym zawodnikiem Barcy w ubieglym sezonie??

0

Nie, wielka podróba!!!

0

Ogolnie milo jest zobaczyc Carlesa:)

1

Jak kibic Barcelony moze byc przeciw uhonorowaniu w szczegolny sposob Puyola - wielkiej legendy Barcy, ale i swiatowej pilki???

0

Yyy...??? Czy on sie podnieca wzrostem??? Napisal tylko ciekawostke, a Ty wyjezdzasz z takim czyms...

0

Ja sobie wyobrazam niemiecką maszyne i wiem, ze bedzie ciezko, bardzo ciezko:)

0

Rakitic, Bravo i Ter Stegen to ponad 40mln, wiec chyba duzo nam juz nie zostalo:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?