2

Bedziemy miec albo Suareza, albo Alexisa w przyszlym sezonie, niestety

1

No tak... Mathieu jest juz prawie nasz, ale co to za wzmocnienie??

2

A co ma Busi do zachowania Suareza???

1

Hmmm.. Stopera najwyzszej klasy i prawego obronce???

1

Ugryzie kogos i wyleci za 10 spotkan... Do tego dolozymy do transferu 40-50mln... Suarez w Barcie nie bedzie "bogiem" i nie bedzie mial statystyk jak w Liverpoolu.

0

Ja juz wole Alexisa... Suarez w Barcelonie lepszych statystyk of Alexisa nie bedzie mial, zobaczycie. A jeszcze mamy dolozyc 40 czy 50ml .. Chyba nam to nie wyjdzie na dobre...

0

Cr wykorzystuje zamieszanie wokol Leo i to on teraz chce byc tym "dobrym".

0

Dla wielu kibicow Ronaldo to pomocnik:)

3

Mascherano jaka pilke do Di Marii poslal przy pierwszym golu, poezja!:)

0

Ten 31-letni bramkarz zagra pewnie jeszcze 5-6 sezonow...

0

Ciekawe jaka ma pensje, bo z zamilowania do ligi rosyjskiej tam nie poszedl...

0

Iniesta jak najbardziej zasluzenie jest kapitanem... Predzej on niz Pique i Alves...

0

Chyba nie potrzeba nam takiej osoby w Barcelonie.

0

Chyba nie gral

0

Ale kilku LEPSZYCH obroncow do 50mln chyba sie znajdzie..

0

Ma swoje lata, ale 3-4 sezony moze pograc i nie kosztuje zbyt wiele(20-25mln) . I co wazne gral w pierwszym skladzie ATLETICO, a nie byl rezerwowym w PSG..

0

Pedro wyceniany jest na jakies 20mln, a moim zdaniem Marquinhos nie jest wart 45mln... Przeciez to rezerwowy w PSG... Za taka kase mozna kupic Mirande z Atletico i jeszcze starczy na prawego obronce:)

3

Dziwie sie strasznie Zubiemu, ze nie bierze pod uwage Mirandy( a moze bierze?:) za 20-25mln mozemy miec doswiadczonego stopera, ktory byl czescia najlepszej obrony w lidze...

0

Wlasnie dla mnie to paranoja... Chca za rezerwowego obronce 35mln i podstawowego zawodnika Barcy wartego 10-15mln... Jesli Barca na to pojdzie to popelnia kolejny blad..

0

.To niech sie pocaluja w d... W sumie to mozna bylo sie tego spodziewac, im na kasie nie zalezy a maja dobrego zmiennika. Za grosze na pewno nie odejdzie..

2

Sieja propagande:) O sukcesach pisza zawsze, ale o porazce praktycznie cisza:)

0

Chyba w nastepnym spotkaniu wszystko sie roztrzygnie:)

0

Dzwon do Zubiego.

0

"Sezonowiec" i tyle:)

0

Smieja sie tylko ci z Madrytu, bo inni nie maja powodu nam zazdroscic. Mam nadzieje, ze po zdobyciu Decimy wiekszosc pozbedzie sie kompleksow:)

1

No i masz

0

Twoje klimaty?;)

1

On ma po prostu taki odruch:) Mysle, ze da sie to leczyc:)

0

Podobaja Wam sie dzisiejsze mecze??:)

1

Oj tam:) Mysle, ze w nastepnym sezonie pokaze swoje wszystkie atuty w Barcie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?