LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bedziemy miec albo Suareza, albo Alexisa w przyszlym sezonie, niestety
1
No tak... Mathieu jest juz prawie nasz, ale co to za wzmocnienie??
2
A co ma Busi do zachowania Suareza???
1
Hmmm.. Stopera najwyzszej klasy i prawego obronce???
1
Ugryzie kogos i wyleci za 10 spotkan... Do tego dolozymy do transferu 40-50mln... Suarez w Barcie nie bedzie "bogiem" i nie bedzie mial statystyk jak w Liverpoolu.
0
Ja juz wole Alexisa... Suarez w Barcelonie lepszych statystyk of Alexisa nie bedzie mial, zobaczycie. A jeszcze mamy dolozyc 40 czy 50ml .. Chyba nam to nie wyjdzie na dobre...
0
Cr wykorzystuje zamieszanie wokol Leo i to on teraz chce byc tym "dobrym".
0
Dla wielu kibicow Ronaldo to pomocnik:)
3
Mascherano jaka pilke do Di Marii poslal przy pierwszym golu, poezja!:)
0
Ten 31-letni bramkarz zagra pewnie jeszcze 5-6 sezonow...
0
Ciekawe jaka ma pensje, bo z zamilowania do ligi rosyjskiej tam nie poszedl...
0
Iniesta jak najbardziej zasluzenie jest kapitanem... Predzej on niz Pique i Alves...
0
Chyba nie potrzeba nam takiej osoby w Barcelonie.
0
Chyba nie gral
0
Ale kilku LEPSZYCH obroncow do 50mln chyba sie znajdzie..
0
Ma swoje lata, ale 3-4 sezony moze pograc i nie kosztuje zbyt wiele(20-25mln) . I co wazne gral w pierwszym skladzie ATLETICO, a nie byl rezerwowym w PSG..
0
Pedro wyceniany jest na jakies 20mln, a moim zdaniem Marquinhos nie jest wart 45mln... Przeciez to rezerwowy w PSG... Za taka kase mozna kupic Mirande z Atletico i jeszcze starczy na prawego obronce:)
3
Dziwie sie strasznie Zubiemu, ze nie bierze pod uwage Mirandy( a moze bierze?:) za 20-25mln mozemy miec doswiadczonego stopera, ktory byl czescia najlepszej obrony w lidze...
0
Wlasnie dla mnie to paranoja... Chca za rezerwowego obronce 35mln i podstawowego zawodnika Barcy wartego 10-15mln... Jesli Barca na to pojdzie to popelnia kolejny blad..
0
.To niech sie pocaluja w d... W sumie to mozna bylo sie tego spodziewac, im na kasie nie zalezy a maja dobrego zmiennika. Za grosze na pewno nie odejdzie..
2
Sieja propagande:) O sukcesach pisza zawsze, ale o porazce praktycznie cisza:)
0
Chyba w nastepnym spotkaniu wszystko sie roztrzygnie:)
0
Dzwon do Zubiego.
0
"Sezonowiec" i tyle:)
0
Smieja sie tylko ci z Madrytu, bo inni nie maja powodu nam zazdroscic. Mam nadzieje, ze po zdobyciu Decimy wiekszosc pozbedzie sie kompleksow:)
1
No i masz
0
Twoje klimaty?;)
1
On ma po prostu taki odruch:) Mysle, ze da sie to leczyc:)
0
Podobaja Wam sie dzisiejsze mecze??:)
1
Oj tam:) Mysle, ze w nastepnym sezonie pokaze swoje wszystkie atuty w Barcie:)