0

Moze Mourinho?? Ten Argentynczyk ma chociaz jakis plan na ta druzyne, mimo ze dzisiaj sie nie udalo. Na pewno wyciagnie z tego wnioski. Pamietajmy, ze to dopiero kego pierwszy sezon. Akurat mi sie Martino podoba i nie widze lepszego kandydata na trenera Barcelony.

0

Nie mozna wszystkiego zwalac na zly dzien..

0

Teraz Tata powinien wstrzasnąc druzyna i ustalic pewne zasady. Moim zdaniem jesli zawodnik obija sie na boisku powinien nie wystapic w nastepnym meczu, bo druzynie i tak nie pomoze a moze zmieni swoje nastawienie.

0

Martino wydaje sie madrym trenerem. Widac, ze szuka roznych opcji i nie zawsze trafia, ale cieszy mnie, ze probuje cos zmienic. Mam nadzieje, ze bedzie uczyl sie na bledach i to juz sie nie powtorzy. Tak jak juz ktos pisal, to ze Tata nie do konca trafil z taktyka absolutnie nie usprawiedliwia pilkarzy. Po prostu nie chcialo im sie grac i to bylo widac. Jedynie Iniesta probowal cos zrobic, ale sam nic nie zdziala. Brakowalo lidera na boisku, ktory pobudzilby druzyne.
Mysle tez ze na takie mecze nie nalezy do przesady oszczedzac najlepszych zawodnikow. Rotacja prosze bardzo, ale dzisiaj nie mielismy rozegrania i obrona zagrala tragicznie.

0

Koniec meczu. Trzeba wyciagnac wnioski, bo nie mozna tlumaczyc sie zmeczeniem po meczu z City.

0

Za to ty jestes ogromnym fanem Barcelony skoro widziales tylko 1 slaby mecz w tym sezonie. Prawda jest taka, ze cos w tej druzynoe zle.funkcjonuje i trzeba szybko to zmienic.

0

Jak chca to potrafia, ale niestety zbyt czesto im sie nie chce.

0

Xavi zdominowalby srodek pola co przelozyloby sie na posiadanie pilki i kontrole meczu. Niestety gra dwoma defensywnymi pomocnikami jest dla nas zgubna.

0

Zycze im tego, ale najpierw trzeba sie obudzic.

0

Lepiej Pinto za Valdesa. W koncu pisano, ze Pinto potrafi wiecej zwodow niz Tello.:)

0

Mial pomysl na gre w meczu z City. Teraz nie wiem kogo obwiniac za ta porazke.. Czy Martino za taktyke, sklad i brak zmian czy pilkarze, ktorzy odpuscili sobie ten mecz

0

Wlasnie... Grajac bez zaangazowania nie wygraja tego meczu.

0

Ciezko mi uwierzyc, ze Barca chociazby zremisuje. Tutaj nawet Barca w najlepszej formie mialaby ciezko a co dopiero Barca w takiej dyspozycji..Trzeba bylo dac Cesca poki przeciwnik gral otwarty mecz... Teraz pewnie beda grac z kontry

0

Szkoda gadac... A Martino na co czekal? Jedna zmiana w 60 minucie?? A kolejne za 20 min??

0

Zasluzone prowadze ie Realu...
Szanuje Martino i wierze ze ma pomysl na gre Barcelony, ale nie moge zrozumiec jak on.moze patrzec na nasza gre i nie reagowac..

0

1:1:)

0

Najlepiej abysmy zagrali w drugiej polowie tak jak z City. Trzeba wprowadzic Cesca, Alvesa i Alexisa. Rozumiem, ze sie oszczedzaja, ale chyba lepiej zdobyc te 3 punkty. Takim skladem gra nam nie wychodzi wic trzeba zareagowac i to szybko!

0

Bramka wisi w powietrzu.. Zmiany trenerze!:)

0

Ras???

0

Bo my im na to pozwalamy

0

Kurde... Mamy remis i znowu to samo.. Czas sie obudzic. To my mamy zdominowac mec!

0

Moze strqcona bramka ich pobudzi. Graja tak, jak by nie mieli motywacji, a przeciez teraz kazdy ligowy mecz moze okazac sie kluczowy.

0

Gra na siedzaco? Tego jeszcze nie bylo:)

0

Troche wiecej ruchu i szybkiej wymiany pilki i bedzie dobrze. Byle nie grali na stojaco:)

0

Slaby z ciebie prowokator..

0

Ludzie spokojnie. Dopiero sie rozkrecamy. ;)

0

Hmnn?

0

Dokladnie! Od dawna o to mi chodzi. Zajmijmy sie wlasna druzyna i nie znizajmy sie do poziomu niektorych "kibicow"...

0

W Europie tez sa genialni pilkarze:) Byc moze nie czaruja tak swoja techniką jak "Poludniowcy", ale rowniez potrafia byc liderami swojej druzyny:) Wszedzie trafiaja sie talenty, chociaz w Polsce troche rzadziej:)

0

Fajnie, ze Barca ma prawo pierwokupu do wielkich brazylijskich talentow. Byc moze niedlugo ktorys z nich okaze sie genialnym zawodnikiem i wtedy bedzie nam latwiej sprowadzic go na Camp Nou:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?