Mogę się pochwalić, że dzisiaj mija 1200 dzień od kiedy zalogowałem się na Naszej fantastycznej stronie. ;) Uff jak to szybko minęło, tyle czasu z Wami, dziękuje ! Może Barca przy tej okazji postara się o jakiś fajny wynik hehe ;D
Nie ważne na jakim stadionie. Ważne jest to aby wygrać. Vamos Barca! Mamy najlepszego zawodnika świata, najlepszą linie ataku, i całą resztę świetnych piłkarzy, damy rade :D
Oglądałem mecz Realu i powiem, że mamy ogromne szanse z nimi wygrać, najważniejsze to nie zlekceważyć rywali w słabszej formie. To będzie mecz za coś ważniejszego niż 3pkt. Ważne aby zagrać solidnie w środku pola. ;D Cieszy przewaga Leo nad CR11
Prawda. Real nie jest w najwyższej formie, ale to wielki klub. Na mecz z nami potrafią się zmotywować. To będzie wielki mecz, o coś więcej niż 3 pkt. Mam nadzieje, że wygrany.
Chciałbym zobaczyć Douglasa. Tak na prawdę jest to człowiek zagadka, dlatego chciałbym zobaczyć na co go stać. Pamiętam, że w ostatnim meczu zaliczył asystę. :)
5
Mogę się pochwalić, że dzisiaj mija 1200 dzień od kiedy zalogowałem się na Naszej fantastycznej stronie. ;) Uff jak to szybko minęło, tyle czasu z Wami, dziękuje ! Może Barca przy tej okazji postara się o jakiś fajny wynik hehe ;D
0
Mina Ronaldo po tym jak zobaczył przy swoim nazwisku +1 w asystach, a nie w bramkach ... Bezcenne. :D A Leoś wrócił tam gdzie jest jego miejsce. :)
12
Niech Pep teraz podziwia Barce, i żałuje jakich zawodników stacil. :P Ale oczywiście szanuję Pepa za to co zrobił dla Barcy jako piłkarz i trener. :)
0
Nie ważne na jakim stadionie. Ważne jest to aby wygrać. Vamos Barca! Mamy najlepszego zawodnika świata, najlepszą linie ataku, i całą resztę świetnych piłkarzy, damy rade :D
0
To co robi Leo jest niesamowite. :) Mamy szczęście, że jest zawodnikiem naszej kochanej Barcelonki. ;) Dziękuję mistrzu !
0
Ronaldo płakał z zazdrości gdy się o tym dowiedział, tak jak po wczorajszej asyście. :)
26
CR11 płakał jak asystował. :)
2
Oglądałem mecz Realu i powiem, że mamy ogromne szanse z nimi wygrać, najważniejsze to nie zlekceważyć rywali w słabszej formie. To będzie mecz za coś ważniejszego niż 3pkt. Ważne aby zagrać solidnie w środku pola. ;D Cieszy przewaga Leo nad CR11
0
Nie obrazimy się jeżeli Leo i w środę coś ustrzeli :)
21
Fantastyczny piłkarz, wyśmienity człowiek. Mamy szczęście, że gra dla Barcy. Leo życzę Ci ( jak i całej drużynie) wygrania wszystkiego ! :D
0
Maszynka do strzelania bramek. ;D A tak na poważnie, to jestem pod wrażeniem tego co Leo robi z piłką przy nodze. ;)
0
Bartra ma ogromny potencjał, tak samo jak Rafa. Ich problem jest to, że nie grają za dużo. A potrzebują minut, miejmy nadzieję, że to się zmieni. :)
8
Jednym słowem - Geniusz. Swoją drogą kiedyś powinno nazwać się jakiś stadion imieniem Leo Messiego. :)
4
Bardzo lubię Adriano. Jak dla mnie jest bardzo dobrym piłkarzem. :)
19
Prawda. Real nie jest w najwyższej formie, ale to wielki klub. Na mecz z nami potrafią się zmotywować. To będzie wielki mecz, o coś więcej niż 3 pkt. Mam nadzieje, że wygrany.
0
Możemy być dumni z naszych piłkarzy! Brawoo. ;)
17
Rafa wierzymy w Ciebie ! Facet ma ogromny potencjał, oby tego nie zmarnował. :)
0
Szacunek Generale! To jest niesamowite, tyle meczy na najwyższym poziomie. Xavi nigdy nie ma dość. :) Dziekujemy legendo. :]
0
Niesamowite. Brak słów aby opisać co robi Leo. Maszynka do strzelania bramek. Cieszmy się, że możemy żyć w czasach Messiego. ;)
2
Plan wykonany. Najważniejsze były 3 pkt. Cieszą dwie bramki Leo, czyste konto i brak kontuzji. :) Takimi meczami wygrywa się ligę ;)
9
Leo jest niesamowity. W tak krótkim czasie odrobił tyle bramek do Ronaldo. Szacunek mistrzu, oby tak dalej. :)
6
Komu Atletico popsuło kupon łapka w górę. -.-
1
Chciałbym zobaczyć Douglasa. Tak na prawdę jest to człowiek zagadka, dlatego chciałbym zobaczyć na co go stać. Pamiętam, że w ostatnim meczu zaliczył asystę. :)
0
Real przegrywa ciekawe kiedy CR11 dostanie rzut karny :)
1
Dziękujemy trenerze. :)
1
Pogba to marzenie, młody, utalentowany silny zawodnik. Kogoś takiego potrzebujemy do pomocy .:P
0
Komentarz usunięty
0
Jest lider! Jest wspaniałe samopoczucie! Są 3 bramki Leo! Brawo. Fantastyczne popołudnie. ! :)
0
Spokojnie ludzie najważniejsze są 3 pkt. Idziemy dobrą drogą, mi wystarczy nawet to 1-0 byle awansować na fotel lidera.
A tak swoją drogą, to wydaje mi się, że Leo odpali w 2 połowie i strzeli dwie bramki. :)
1
Barcelonko to teraz prosto po fotel lidera. Ucieszy mnie skromne 1-0, najważniejsze są 3 pkt. Visca el Barca! :)