5

Mogę się pochwalić, że dzisiaj mija 1200 dzień od kiedy zalogowałem się na Naszej fantastycznej stronie. ;) Uff jak to szybko minęło, tyle czasu z Wami, dziękuje ! Może Barca przy tej okazji postara się o jakiś fajny wynik hehe ;D

0

Mina Ronaldo po tym jak zobaczył przy swoim nazwisku +1 w asystach, a nie w bramkach ... Bezcenne. :D A Leoś wrócił tam gdzie jest jego miejsce. :)

12

Niech Pep teraz podziwia Barce, i żałuje jakich zawodników stacil. :P Ale oczywiście szanuję Pepa za to co zrobił dla Barcy jako piłkarz i trener. :)

0

Nie ważne na jakim stadionie. Ważne jest to aby wygrać. Vamos Barca! Mamy najlepszego zawodnika świata, najlepszą linie ataku, i całą resztę świetnych piłkarzy, damy rade :D

0

To co robi Leo jest niesamowite. :) Mamy szczęście, że jest zawodnikiem naszej kochanej Barcelonki. ;) Dziękuję mistrzu !

0

Ronaldo płakał z zazdrości gdy się o tym dowiedział, tak jak po wczorajszej asyście. :)

26

CR11 płakał jak asystował. :)

2

Oglądałem mecz Realu i powiem, że mamy ogromne szanse z nimi wygrać, najważniejsze to nie zlekceważyć rywali w słabszej formie. To będzie mecz za coś ważniejszego niż 3pkt. Ważne aby zagrać solidnie w środku pola. ;D Cieszy przewaga Leo nad CR11

0

Nie obrazimy się jeżeli Leo i w środę coś ustrzeli :)

21

Fantastyczny piłkarz, wyśmienity człowiek. Mamy szczęście, że gra dla Barcy. Leo życzę Ci ( jak i całej drużynie) wygrania wszystkiego ! :D

0

Maszynka do strzelania bramek. ;D A tak na poważnie, to jestem pod wrażeniem tego co Leo robi z piłką przy nodze. ;)

0

Bartra ma ogromny potencjał, tak samo jak Rafa. Ich problem jest to, że nie grają za dużo. A potrzebują minut, miejmy nadzieję, że to się zmieni. :)

8

Jednym słowem - Geniusz. Swoją drogą kiedyś powinno nazwać się jakiś stadion imieniem Leo Messiego. :)

4

Bardzo lubię Adriano. Jak dla mnie jest bardzo dobrym piłkarzem. :)

19

Prawda. Real nie jest w najwyższej formie, ale to wielki klub. Na mecz z nami potrafią się zmotywować. To będzie wielki mecz, o coś więcej niż 3 pkt. Mam nadzieje, że wygrany.

0

Możemy być dumni z naszych piłkarzy! Brawoo. ;)

17

Rafa wierzymy w Ciebie ! Facet ma ogromny potencjał, oby tego nie zmarnował. :)

0

Szacunek Generale! To jest niesamowite, tyle meczy na najwyższym poziomie. Xavi nigdy nie ma dość. :) Dziekujemy legendo. :]

0

Niesamowite. Brak słów aby opisać co robi Leo. Maszynka do strzelania bramek. Cieszmy się, że możemy żyć w czasach Messiego. ;)

2

Plan wykonany. Najważniejsze były 3 pkt. Cieszą dwie bramki Leo, czyste konto i brak kontuzji. :) Takimi meczami wygrywa się ligę ;)

9

Leo jest niesamowity. W tak krótkim czasie odrobił tyle bramek do Ronaldo. Szacunek mistrzu, oby tak dalej. :)

6

Komu Atletico popsuło kupon łapka w górę. -.-

1

Chciałbym zobaczyć Douglasa. Tak na prawdę jest to człowiek zagadka, dlatego chciałbym zobaczyć na co go stać. Pamiętam, że w ostatnim meczu zaliczył asystę. :)

0

Real przegrywa ciekawe kiedy CR11 dostanie rzut karny :)

1

Dziękujemy trenerze. :)

1

Pogba to marzenie, młody, utalentowany silny zawodnik. Kogoś takiego potrzebujemy do pomocy .:P

0

Komentarz usunięty

0

Jest lider! Jest wspaniałe samopoczucie! Są 3 bramki Leo! Brawo. Fantastyczne popołudnie. ! :)

0

Spokojnie ludzie najważniejsze są 3 pkt. Idziemy dobrą drogą, mi wystarczy nawet to 1-0 byle awansować na fotel lidera.

A tak swoją drogą, to wydaje mi się, że Leo odpali w 2 połowie i strzeli dwie bramki. :)

1

Barcelonko to teraz prosto po fotel lidera. Ucieszy mnie skromne 1-0, najważniejsze są 3 pkt. Visca el Barca! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?