2

Mam pytanie. W ten weekend startuje liga angielska, a po za nią zaczynają się jeszcze gdzieś rozgrywki ? :)

1

Raki odpalił rekietę. :o

25

Tak na poprawę humoru ;)
Może Basel wystawi zawodnika który musi pauzować za czerwoną kartkę i dostaną walkowera ? ;)

1

No i chu .... bombki strzelił. Widzimy się ponownie za rok. :x

0

Do meczu jeszcze trochę czasu. Może mi ktoś podać link do Finału Ligi mistrzów z polskim komentarzem? Chodzi oczywiście o ostatni. :)

6

Nie wiem jak Wy, ale ja po przeczytaniu tej informacji wybuchłem śmiechem na cały dom. :) :)

0

O kurde, sporo. :o Masz może listę wydatków innych klubów? Chodzi mi oczywiście o pensję. :)

2

Na prawdę wierzysz w to, że Leo i Ney odpuszczą taki mecz? :)

7

Niektórzy krytykują transfer Ardy, moim zdaniem jest to świetny zakup. Twardy zawodnik do środka pola taki typ był potrzebny.
Przypomnijcie sobie reakcje po zakupie Mathieu, 80% krytykowało bo rudy, stary .... Ale on zamknął wszystkim usta swoją grą ... Decydujące bramki z Realem i w jeszcze jednym meczy (nie pamiętam już z kim ale wtedy Barca wygrała 1-0)

0

Po co ktoś jeszcze ? Mamy mega skład i nie potrzeba więcej wzmocnień.

4

Uwielbiam obrazek uśmiechniętego Messiego. :) Aż miło na sercu. :)

1

Dzięki wielkie za szybką odpowiedź. :)

1

Jeszcze to będą musieli odwołać! Sami nie wiedzą co piszą. Zazdrość przemawia z ust "kibiców" Realu...

Odpowiedź do Phatro

1

Mam do Was wielkie pytanie. Aktualnie mam problem z TV ( coś się rypło z dekoderem) -.- i najważniejsze - czy mecz Argentyna -Kolumbia będzie na stronie tvp sport? Bo wiem, że transmisje tam zawsze były, o ile mecz był na ich kanałach. :)

0

Karę po meczu dla Jary mogą dać, ale święty James nie dostanie ... widać, że są równi i równiejsi.

3

"Niesamowita historia" - Niesamowity artykuł można powiedziec, z resztą jak cała strona. Gratulacje dla administracji. :)

2

Tylko nie mów, że sprzedajesz Neymara i szukasz zastępstwa...

0

Na rozluźnienie klimatu z czerwoną kartką Neymara, powiem tylko, że zawodnik który oberwal piłką od Neya odleciał jakby spotkał się ze ścianą. :)

0

O co chodziło Szpakowi? "działacze próbują schować Neymara" jeżeli Ney wszedł by szybciej do szatni to sędzia by już nie pokazał czerwonej kartki?

4

Nie śpię, bo oglądam Copa America. Pozdro dla wytrwałych. :)

0

Mały, Wielki Człowiek - Leo Messi.

2

Milik ten facet ma talent że ho ho.
Panie kapitanie proszę ucz się od niego.
Dzięki Arek !

16

"Kapitan Lewandowski" jak zwykle, psuje wszystko co ma na nodze, i tylki kręci głową jak ktoś mu nie poda. Do roboty !

0

Tak patrzę na Generała i nie pasuje mi ta koszulka do niego. -.- Koszulka Barcelony jest stworzona dla niego. :)

0

Zaplanowana decyzja :)

5

Nagle większość kibiców Realu, stała się wielkimi fanami koszykówki :)

2

Gdy Messi strzela pierwszy gola (w sezonie) spośród zawodników Barcy, Blaugrana zawsze zdobywa tytuł mistrza

Właśnie przypomniałem sobie newsa z początku sezonu, i potwierdza się to po raz kolejny! Oby tak dalej. Visca el Barca !!! Dobranoc :)

6

Jeżeli cieszycie się z mistrzostwa tak jak ja, łapka w górę. :)

1

Thiago Messiego. :)

0

Juve - czarny koń rozgrywek. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?