Niektórzy krytykują transfer Ardy, moim zdaniem jest to świetny zakup. Twardy zawodnik do środka pola taki typ był potrzebny.
Przypomnijcie sobie reakcje po zakupie Mathieu, 80% krytykowało bo rudy, stary .... Ale on zamknął wszystkim usta swoją grą ... Decydujące bramki z Realem i w jeszcze jednym meczy (nie pamiętam już z kim ale wtedy Barca wygrała 1-0)
Mam do Was wielkie pytanie. Aktualnie mam problem z TV ( coś się rypło z dekoderem) -.- i najważniejsze - czy mecz Argentyna -Kolumbia będzie na stronie tvp sport? Bo wiem, że transmisje tam zawsze były, o ile mecz był na ich kanałach. :)
2
Mam pytanie. W ten weekend startuje liga angielska, a po za nią zaczynają się jeszcze gdzieś rozgrywki ? :)
1
Raki odpalił rekietę. :o
25
Tak na poprawę humoru ;)
Może Basel wystawi zawodnika który musi pauzować za czerwoną kartkę i dostaną walkowera ? ;)
1
No i chu .... bombki strzelił. Widzimy się ponownie za rok. :x
0
Do meczu jeszcze trochę czasu. Może mi ktoś podać link do Finału Ligi mistrzów z polskim komentarzem? Chodzi oczywiście o ostatni. :)
6
Nie wiem jak Wy, ale ja po przeczytaniu tej informacji wybuchłem śmiechem na cały dom. :) :)
0
O kurde, sporo. :o Masz może listę wydatków innych klubów? Chodzi mi oczywiście o pensję. :)
2
Na prawdę wierzysz w to, że Leo i Ney odpuszczą taki mecz? :)
7
Niektórzy krytykują transfer Ardy, moim zdaniem jest to świetny zakup. Twardy zawodnik do środka pola taki typ był potrzebny.
Przypomnijcie sobie reakcje po zakupie Mathieu, 80% krytykowało bo rudy, stary .... Ale on zamknął wszystkim usta swoją grą ... Decydujące bramki z Realem i w jeszcze jednym meczy (nie pamiętam już z kim ale wtedy Barca wygrała 1-0)
0
Po co ktoś jeszcze ? Mamy mega skład i nie potrzeba więcej wzmocnień.
4
Uwielbiam obrazek uśmiechniętego Messiego. :) Aż miło na sercu. :)
1
Dzięki wielkie za szybką odpowiedź. :)
1
Jeszcze to będą musieli odwołać! Sami nie wiedzą co piszą. Zazdrość przemawia z ust "kibiców" Realu...
Odpowiedź do Phatro
1
Mam do Was wielkie pytanie. Aktualnie mam problem z TV ( coś się rypło z dekoderem) -.- i najważniejsze - czy mecz Argentyna -Kolumbia będzie na stronie tvp sport? Bo wiem, że transmisje tam zawsze były, o ile mecz był na ich kanałach. :)
0
Karę po meczu dla Jary mogą dać, ale święty James nie dostanie ... widać, że są równi i równiejsi.
3
"Niesamowita historia" - Niesamowity artykuł można powiedziec, z resztą jak cała strona. Gratulacje dla administracji. :)
2
Tylko nie mów, że sprzedajesz Neymara i szukasz zastępstwa...
0
Na rozluźnienie klimatu z czerwoną kartką Neymara, powiem tylko, że zawodnik który oberwal piłką od Neya odleciał jakby spotkał się ze ścianą. :)
0
O co chodziło Szpakowi? "działacze próbują schować Neymara" jeżeli Ney wszedł by szybciej do szatni to sędzia by już nie pokazał czerwonej kartki?
4
Nie śpię, bo oglądam Copa America. Pozdro dla wytrwałych. :)
0
Mały, Wielki Człowiek - Leo Messi.
2
Milik ten facet ma talent że ho ho.
Panie kapitanie proszę ucz się od niego.
Dzięki Arek !
16
"Kapitan Lewandowski" jak zwykle, psuje wszystko co ma na nodze, i tylki kręci głową jak ktoś mu nie poda. Do roboty !
0
Tak patrzę na Generała i nie pasuje mi ta koszulka do niego. -.- Koszulka Barcelony jest stworzona dla niego. :)
0
Zaplanowana decyzja :)
5
Nagle większość kibiców Realu, stała się wielkimi fanami koszykówki :)
2
Gdy Messi strzela pierwszy gola (w sezonie) spośród zawodników Barcy, Blaugrana zawsze zdobywa tytuł mistrza
Właśnie przypomniałem sobie newsa z początku sezonu, i potwierdza się to po raz kolejny! Oby tak dalej. Visca el Barca !!! Dobranoc :)
6
Jeżeli cieszycie się z mistrzostwa tak jak ja, łapka w górę. :)
1
Thiago Messiego. :)
0
Juve - czarny koń rozgrywek. :)