Real wygra LM, dokonał czegoś historycznego (obronił tytuł) a świat kręci się dalej,nie ma się czym przejmować, jutro każdy wraca do pracy/szkoły, życie toczy się dalej, luzik :) (tak na pocieszenie) :)
Cześć wszystkim. Mam ważne pytanie. (Osobiste) sprzedałem wczoraj telefon na Olxie. Zakupił go mężczyzna z mojego miasteczka. Sprawdzal go przy mnie i powiedział ze jest watatko w porządku i go kupił. Dzisaj mi dzwoni i mówi ze telefon się przegrzewa i wyłącza. I chce go oddać. Mam obowiązek zwrotu ? ( mi telefon służył dobrze i nie miałem takich problemów)
Mam problem z abonamentem w plusie. Podpisałem i 17stego miałem dostać smsa potwierdzającego aktywowanie nielimitowanych rozmów, smsów i internetu. Dalej nie otrzymałem takiej informacji. Miał ktoś podobną sytuacje ?
Cześć wszystkim, kiedyś wpadło mi w ucho, ze Eleven chce wykupić mecze ligi mistrzów. Słyszał ktoś coś o tym, czy to zwykła ściema ? Czy myślicie, że jest taka szansa ?
"HAAHAHAHAHAH ten leszcz na sterydach nie potrafi nawet uderzyć bomby jak Cris tylko gryzoń musi po nim sprzątać. Btw żałosne zachowanie obrońców" Jaki klub, tacy kibice. Żałosne. Chyba nie muszę mówić z jakiej strony jest powyższy cytat.
Czy to prawda, ze na dzisiejszy mecz będzie odkodowany program Eleven na cyfrowym Polsacie ? Znajomy coś wspominał. Jest ktoś w temacie ? A jeżeli nie, to gdzie mogę wykupic transmisje meczu żeby nie ścinało?
Witam. Orientuje się ktoś czy w Iphonie 6S musi być z tyłu oznaczenie "S" ? Bo chciałbym zakupić i na aukcji pisze "6S" lecz na zdjęciu nie widzę oznaczenia o której pytałem wcześniej. :) Z góry dziękuję.
Pech to pech. Laptop w naprawie -.- czy może mi ktoś powiedzieć czy znajdę gdzieś dzisiejszy mecz w cyfrowym polsacie lub czy zobaczę mecz na telefonie?
Wiem, że piszesz o nowym telefonie ale ... mam do sprzedania Samsunga Galaxy S6 Edge. Stan bardzo dobry. Telefon jest na prawdę porządny, lepszy od wyżej wymienionych, więc możesz chociaż to przemyśleć. :) pozdrawiam.
4
Paulinho w Barcelonie ? Jaki zarząd taki Verratti.
10
Dembele dzisiaj klasa światowa
6
Real wygra LM, dokonał czegoś historycznego (obronił tytuł) a świat kręci się dalej,nie ma się czym przejmować, jutro każdy wraca do pracy/szkoły, życie toczy się dalej, luzik :) (tak na pocieszenie) :)
0
Co myślicie o naszym nowym trenerze ? Jakieś informacje na jego temat ?
1
Przypominam Ci porażkę Barcelony z tego sezonu na Camp Nou z Alaves. ( nie mówiąc o stratach punktów z innymi drużynami z końca tabeli)
8
Arka pokazała ze finał rządzi się swoimi prawami. Trzeba uważać na Alaves
0
Dziękuje Wam za odpowiedz. ;)
0
Cześć wszystkim. Mam ważne pytanie. (Osobiste) sprzedałem wczoraj telefon na Olxie. Zakupił go mężczyzna z mojego miasteczka. Sprawdzal go przy mnie i powiedział ze jest watatko w porządku i go kupił. Dzisaj mi dzwoni i mówi ze telefon się przegrzewa i wyłącza. I chce go oddać. Mam obowiązek zwrotu ? ( mi telefon służył dobrze i nie miałem takich problemów)
0
Gomes kat Ossasuny. :)
0
Mam problem z abonamentem w plusie. Podpisałem i 17stego miałem dostać smsa potwierdzającego aktywowanie nielimitowanych rozmów, smsów i internetu. Dalej nie otrzymałem takiej informacji. Miał ktoś podobną sytuacje ?
0
Cześć wszystkim, kiedyś wpadło mi w ucho, ze Eleven chce wykupić mecze ligi mistrzów. Słyszał ktoś coś o tym, czy to zwykła ściema ? Czy myślicie, że jest taka szansa ?
0
Kocham ich! Są wielcy ! Visca el Barca!
0
Cześć wszystkim. Chciałbym kupić jakiś fajny i porządny zegarek naręczny. Chodzi o zegarek z dużą kopertą, jakieś propoucje ? Kwota +/- 500zł
0
Co myślicie o drugiej żółtej kartce Suareza ?
7
"HAAHAHAHAHAH ten leszcz na sterydach nie potrafi nawet uderzyć bomby jak Cris tylko gryzoń musi po nim sprzątać. Btw żałosne zachowanie obrońców" Jaki klub, tacy kibice. Żałosne. Chyba nie muszę mówić z jakiej strony jest powyższy cytat.
2
To jest różnica po między Leo a Cristiano. Leo po mimo słabszego meczu zrobi coś takiego jak teraz, Cristiano położy się po raz kolejny na boisku.
4
Lepszy przeciwnik, brak pomocy sędziów i Real znowu nie daje rady. Szczere i prawdziwe.
0
W sumie to macie racje. Dziękuje za szybka odpowiedź :) Życzę miłego oglądania dzisiejszego meczu!
0
Pytanie do znawców TV. :)
Kupiłem dzisiaj nowy telewizor (Samsung) i stad moje pytanie. Jak najlepiej ustawić parametry obrazu ( kontrast, jasność itd.) Możliwsoci od 0 do 100
0
Pierwszy raz obstawiałem Real .... brakuje mi tylko tego meczu do kuponu. Ja to mam szczęście jak zawsze ...
1
Dzięki Wam za odpowiedź
0
Pytanie z innej beczki. Czy zdjęcie rentgenowskie stopy dostanę od razy po zrobieniu ?
0
Również Opolskie -17. Jeeeest pięknie. :) Szkoda, ze w święta tak nie było. ;x
0
Czy to prawda, ze na dzisiejszy mecz będzie odkodowany program Eleven na cyfrowym Polsacie ? Znajomy coś wspominał. Jest ktoś w temacie ? A jeżeli nie, to gdzie mogę wykupic transmisje meczu żeby nie ścinało?
0
Posiada ktoś Iphona 6s? Jeżeli tak to proszę o wiadomość na priv. Mam kilka pytań z góry dziękuje :)
0
Chciałem 7 plus, ale jest za duży. Źle leży w ręce.
0
Dzięki za szybką odpowiedź. A jak się sprawuje telefon?
0
Witam. Orientuje się ktoś czy w Iphonie 6S musi być z tyłu oznaczenie "S" ? Bo chciałbym zakupić i na aukcji pisze "6S" lecz na zdjęciu nie widzę oznaczenia o której pytałem wcześniej. :) Z góry dziękuję.
0
Pech to pech. Laptop w naprawie -.- czy może mi ktoś powiedzieć czy znajdę gdzieś dzisiejszy mecz w cyfrowym polsacie lub czy zobaczę mecz na telefonie?
0
Wiem, że piszesz o nowym telefonie ale ... mam do sprzedania Samsunga Galaxy S6 Edge. Stan bardzo dobry. Telefon jest na prawdę porządny, lepszy od wyżej wymienionych, więc możesz chociaż to przemyśleć. :) pozdrawiam.