Witam wszystkich. Wiem, że pewnie było już wiele takich pytań no ale cóż ... ( z góry przepraszam za spam) A więc , jak będzie wyglądać sytuacja z meczami z Euro w Cyfrowym Polsacie i NC+?
Witam Wszystkich. Mam pytanie. Od dzisiaj dostaję jakieś dziwne smsy, kartę mam z orange, pomoże mi ktoś i powie jak mogę się tego pozbyć ? Wiem, że kiedyś szło sprawdzić aktywne smsy premium. Z góry dziękuje.
Witam wszystkich, mam pytanie do obeznanych w temacie. ;)
Chciałem zmienić operatora w telefonie. Mam Orange, chciałem przejść na Play. Wie ktoś może jak wygląda sytuacja z smsami, rozmowami i internetem w abonamencie za 50 zł ? Do tego chciałem telefon dobrać. Z góry dzięki za odpowiedź. ;)
Ciekawe pytanie. A ja podbijam dalej. Jeżeli ktoś wyrzuci piłkę z autu i zawodnik strzeli bramkę bezpośrednio po podaniu za lini bicznej to wykonawcy autu zaliczy się asystę? Aut wyrzucony ręką, więc nie wiem czy asysta zaliczona. :)
0
Walia - Słowacja obie drużyny strzela bramkę, jak myślicie?
0
siemanko! Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć gdzie znajdę taką bluzę w większym rozmiarze ? Z góry dziękuje
http://allegro.pl/534-bluza-meska-adidas-originals-bejsbolowka-xs-i5951048850.html
1
Wiecie może czy w soboty mogę dostać pieniądze z zakładów? Wypłata po przez przelew. Wydaje mi się, że tylko w dni robocze;/
0
Jak oceniacie szansę Anglii w dzisiejszym meczu z Portugalią? Macie jakieś wiadomości o kadrach? :)
1
Witam wszystkich. Wiem, że pewnie było już wiele takich pytań no ale cóż ... ( z góry przepraszam za spam) A więc , jak będzie wyglądać sytuacja z meczami z Euro w Cyfrowym Polsacie i NC+?
2
Dla Darka to nie jest takie śmieszne
0
Pytanie do maturzystów.
Co powtórzyć na ustną mature z Polskiego? Jakieś najważniejsze wątki, dobre rady. Coś co może mi się przydać. :)
0
Zobaczę dzisiejszy mecz gdzieś na cyfrowym polsacie ? chodzi mi o kanały zagraniczne ;)
1
Na poprawę humoru przed maturami, pracą itd, ;)
Ostatnie 8 lat
Real Madryt 1 mistrzostwo kraju
Leicester 1 mistrzostwo kraju
0
Dzięki za odpowiedź. A wiecie może czy na jakimś innym kanale będzie?
0
Wolfsburg - Real.
Wiecie czy jest na jakimś kanale na Cyfrowym Polsacie? Tydzień temu byl na ZDFie ale dzisiaj nie ma. Z góry dziękuję za odpowiedź
11
"Jeśli nie potrafisz nas wspierać kiedy przegrywamy,nie kibicuj nam kiedy wygrywamy" Pozdrawiam prawdziwych kibiców. Visca el Barca!
0
Będzie gdzieś mecz na nc+ chodzi o kanały zsgarnoaczne?
3
Gratuluję przyjacielu. :) Barcelona to jedna wielka rodzina. :) Visca el Barca. ;)
0
Poda ktoś jakiś dobry link z transmisją ? nie musi być po Polsku
0
Mam pytanko do polonistów.
Co jest zawarte w ostatnim fragmencie dżumy?
0
reklamy itd. Tak zwane smsy premium
0
Witam Wszystkich. Mam pytanie. Od dzisiaj dostaję jakieś dziwne smsy, kartę mam z orange, pomoże mi ktoś i powie jak mogę się tego pozbyć ? Wiem, że kiedyś szło sprawdzić aktywne smsy premium. Z góry dziękuje.
7
Dokładnie 8 lat temu Ronaldinho strzelił ostatnią bramkę w barwach Barcy. Fantastyczny piłkarz, jego styl gry i uśmiech był bezcenny. :)
0
Po ile stawiałes na każdy z meczy?
5
A to wredna... w taki dzień. :v
0
Asysta z karnego. Śmiesznie to brzmi. Coś magicznego, ale w końcu to Barcelona. :)
0
Witam wszystkich, mam pytanie do obeznanych w temacie. ;)
Chciałem zmienić operatora w telefonie. Mam Orange, chciałem przejść na Play. Wie ktoś może jak wygląda sytuacja z smsami, rozmowami i internetem w abonamencie za 50 zł ? Do tego chciałem telefon dobrać. Z góry dzięki za odpowiedź. ;)
0
A ktoś z Opolskiego? :)
1
Po prostu o 21:30 odpale lapka z meczem Barcy. A na TV Polska :3
0
Mam nadzieję, że Sevilla i Betis sprawią Suarezowi prezent na dzisiejsze urodziny. :) To chyba nie przypadek, że grają w ten dzień. :)
0
Ciekawe pytanie. A ja podbijam dalej. Jeżeli ktoś wyrzuci piłkę z autu i zawodnik strzeli bramkę bezpośrednio po podaniu za lini bicznej to wykonawcy autu zaliczy się asystę? Aut wyrzucony ręką, więc nie wiem czy asysta zaliczona. :)
3
Jak zawsze Arsenal na 4 pozycji
0
Złota piłka wróciła do swojego właściciela. Do najlepszego piłkarza świata.
0
Komentarz usunięty