0

Walia - Słowacja obie drużyny strzela bramkę, jak myślicie?

0

siemanko! Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć gdzie znajdę taką bluzę w większym rozmiarze ? Z góry dziękuje

http://allegro.pl/534-bluza-meska-adidas-originals-bejsbolowka-xs-i5951048850.html

1

Wiecie może czy w soboty mogę dostać pieniądze z zakładów? Wypłata po przez przelew. Wydaje mi się, że tylko w dni robocze;/

0

Jak oceniacie szansę Anglii w dzisiejszym meczu z Portugalią? Macie jakieś wiadomości o kadrach? :)

1

Witam wszystkich. Wiem, że pewnie było już wiele takich pytań no ale cóż ... ( z góry przepraszam za spam) A więc , jak będzie wyglądać sytuacja z meczami z Euro w Cyfrowym Polsacie i NC+?

2

Dla Darka to nie jest takie śmieszne

0

Pytanie do maturzystów.



Co powtórzyć na ustną mature z Polskiego? Jakieś najważniejsze wątki, dobre rady. Coś co może mi się przydać. :)

0

Zobaczę dzisiejszy mecz gdzieś na cyfrowym polsacie ? chodzi mi o kanały zagraniczne ;)

1

Na poprawę humoru przed maturami, pracą itd, ;)

Ostatnie 8 lat
Real Madryt 1 mistrzostwo kraju
Leicester 1 mistrzostwo kraju

0

Dzięki za odpowiedź. A wiecie może czy na jakimś innym kanale będzie?

0

Wolfsburg - Real.
Wiecie czy jest na jakimś kanale na Cyfrowym Polsacie? Tydzień temu byl na ZDFie ale dzisiaj nie ma. Z góry dziękuję za odpowiedź

11

"Jeśli nie potrafisz nas wspierać kiedy przegrywamy,nie kibicuj nam kiedy wygrywamy" Pozdrawiam prawdziwych kibiców. Visca el Barca!

0

Będzie gdzieś mecz na nc+ chodzi o kanały zsgarnoaczne?

3

Gratuluję przyjacielu. :) Barcelona to jedna wielka rodzina. :) Visca el Barca. ;)

0

Poda ktoś jakiś dobry link z transmisją ? nie musi być po Polsku

0

Mam pytanko do polonistów.

Co jest zawarte w ostatnim fragmencie dżumy?

0

reklamy itd. Tak zwane smsy premium

0

Witam Wszystkich. Mam pytanie. Od dzisiaj dostaję jakieś dziwne smsy, kartę mam z orange, pomoże mi ktoś i powie jak mogę się tego pozbyć ? Wiem, że kiedyś szło sprawdzić aktywne smsy premium. Z góry dziękuje.

7

Dokładnie 8 lat temu Ronaldinho strzelił ostatnią bramkę w barwach Barcy. Fantastyczny piłkarz, jego styl gry i uśmiech był bezcenny. :)

0

Po ile stawiałes na każdy z meczy?

5

A to wredna... w taki dzień. :v

0

Asysta z karnego. Śmiesznie to brzmi. Coś magicznego, ale w końcu to Barcelona. :)

0

Witam wszystkich, mam pytanie do obeznanych w temacie. ;)
Chciałem zmienić operatora w telefonie. Mam Orange, chciałem przejść na Play. Wie ktoś może jak wygląda sytuacja z smsami, rozmowami i internetem w abonamencie za 50 zł ? Do tego chciałem telefon dobrać. Z góry dzięki za odpowiedź. ;)

0

A ktoś z Opolskiego? :)

1

Po prostu o 21:30 odpale lapka z meczem Barcy. A na TV Polska :3

0

Mam nadzieję, że Sevilla i Betis sprawią Suarezowi prezent na dzisiejsze urodziny. :) To chyba nie przypadek, że grają w ten dzień. :)

0

Ciekawe pytanie. A ja podbijam dalej. Jeżeli ktoś wyrzuci piłkę z autu i zawodnik strzeli bramkę bezpośrednio po podaniu za lini bicznej to wykonawcy autu zaliczy się asystę? Aut wyrzucony ręką, więc nie wiem czy asysta zaliczona. :)

3

Jak zawsze Arsenal na 4 pozycji

0

Złota piłka wróciła do swojego właściciela. Do najlepszego piłkarza świata.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?