Lukskal
Dołączył/a: luty 2011
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ooo inter bez trzeciego Polaka w składzie już nie jest taki mocne
2
A kurwa kogo bo chyba nie moja.Valverde to nie trener na Barcelonę tylko na jakiś sredniakow
0
Messi kocham Cię!!!!
0
Typowy burak nie dość że nie wywiązał się z umowy to jeszcze chce hajs.Mam nadzieję że nic nie dostanie!
3
Płakać mi się chce jak widze ten filmik dlaczego odszedł ;( :(:(:(
0
Jak trafi do puchy razem z Rosellem za te przekręty to możliwe ze cwelem zostanie :D
3
Krycha przyniósł szczęście
2
Helena mam kurwa zawał
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Ramos lubi strzelać w końcówkach meczu ale że jest jebniety to mu się bramki pomyliły
31
Jebac sędziow w dupe
7
Rudy to jednak styl życia
4
Barca mistrzem tak jest !!!!!!
0
Trudno niech chlopaki wygrają teraz ligę i PK i nikt nie bedzie mial zazłe ze odpadliśmy z CL
0
Jeszcze czysta :D
2
Messi więcej złotych piłek niż Hazard bramek w tym sezonie xd
0
Tak jesy Barca wygrala kapa jest czego chciec wiecej VEB!!!!
0
Ta już niby za co
0
1
Hahah teraz to my cieszymy sie na ich stadionie :D
2
A przed sezonem pisali na rm.pl James,Kros,Bale i Cristiano 6 pucharow to za malo hahahahahahah:D
0
Brawo Iker hahahahahha ;D
0
Nie zaduzo juz tych postow o Messim ??
0
Leci mecz gdzies na cyfrowym polsacie ??
1
Dlaczego mozna kupowac zawodnikow w reprezentacji nie rozumiem tego i oby te smiecie wdupily ten final
13
Niech sie ciesza pierdolone scierwa co to ma byc zeby se reprezentacje kupic i kibicow to jest pilka reczna chyba jakas kpina
0
Aguero kontuzja i raczej go już nie zobaczymy w tej edycji LM
0
Fajnie Montoya znowu cały mecz ława
0
Alves 1 Sergio 2,5
0
A gdzie Vermalen??????