1

Ooo inter bez trzeciego Polaka w składzie już nie jest taki mocne

2

A kurwa kogo bo chyba nie moja.Valverde to nie trener na Barcelonę tylko na jakiś sredniakow

0

Messi kocham Cię!!!!

0

Typowy burak nie dość że nie wywiązał się z umowy to jeszcze chce hajs.Mam nadzieję że nic nie dostanie!

3

Płakać mi się chce jak widze ten filmik dlaczego odszedł ;( :(:(:(

0

Jak trafi do puchy razem z Rosellem za te przekręty to możliwe ze cwelem zostanie :D

3

Krycha przyniósł szczęście

2

Helena mam kurwa zawał

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Ramos lubi strzelać w końcówkach meczu ale że jest jebniety to mu się bramki pomyliły

31

Jebac sędziow w dupe

7

Rudy to jednak styl życia

4

Barca mistrzem tak jest !!!!!!

0

Trudno niech chlopaki wygrają teraz ligę i PK i nikt nie bedzie mial zazłe ze odpadliśmy z CL

0

Jeszcze czysta :D

2

Messi więcej złotych piłek niż Hazard bramek w tym sezonie xd

0

Tak jesy Barca wygrala kapa jest czego chciec wiecej VEB!!!!

0

Ta już niby za co

0

hahaha dobre ;D

1

Hahah teraz to my cieszymy sie na ich stadionie :D

2

A przed sezonem pisali na rm.pl James,Kros,Bale i Cristiano 6 pucharow to za malo hahahahahahah:D

0

Brawo Iker hahahahahha ;D

0

Nie zaduzo juz tych postow o Messim ??

0

Leci mecz gdzies na cyfrowym polsacie ??

1

Dlaczego mozna kupowac zawodnikow w reprezentacji nie rozumiem tego i oby te smiecie wdupily ten final

13

Niech sie ciesza pierdolone scierwa co to ma byc zeby se reprezentacje kupic i kibicow to jest pilka reczna chyba jakas kpina

0

Aguero kontuzja i raczej go już nie zobaczymy w tej edycji LM

0

Fajnie Montoya znowu cały mecz ława

0

Alves 1 Sergio 2,5

0

A gdzie Vermalen??????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?