0

Alves proszę cie nie wychodz wiecej na murawe

4

Alves prosze nie wrzucaj w pole karne

1

I niech teraz zaluje Scolari ze nie powolal Ronaldinho ktory mial swietny ostatni sezon
Wczoraj brakowalo takiego kogos kto pociagnal by ta druzyne

0

Jestem za :D

3

Wbilem sobie na stronke realu zeby sie posmiac i nie nie pomylilem hahahahaha :D

0

dajcie linka plz

0

Jest Messsi tak po raz 5 raz z rzedu jest!!

0

ej możecie podac transmisje?

0

dajcie transmisje

0

ej dacie linka do walki glota saleta za free? '

0

Ci co dali głos na NIE to chyba nie sa kibicami Barcy albo nie mają wiary w ten klub.2;0 to nie jest tragedia przypomnijcie sobie finał LM AC Milan LIverpol 3:0 w pierwszej polowie a jednak potrafili żwycieżyć więc ja wierze że BARCA wygra!! VEB

0

JA wierze w wygrana BARCA DO BOJU PO 3 pkt daja rade !!!!
VeB!!!

0

adan23
I co z historią kraju to było dawno i każdy może kibicować komu się chce

0

a ciekawe czy jego majtki też wystawią do muzeum

0

Szkoda Holandii mogli to wygrać ;/

0

grunt to się nie załamywać i iść do przodu teraz wygrać CDR a wy następnym sezonie wszystko wygrać i jest gites
VeB

0

Jutro pisze egzamin z humana ale bardziej stresuje się meczem z Chelse

0

Dobre było teraz trzeba liczyc na LM

0

ja wierze w awans bo 1;0 nie jest takim zlym wynikiem
VeB

0

chcecie się pośmiac wbijacie na stronke Realu i poczytajcie komentarze z remisu z Valencją zamiast mówić o remisie piszą o Barcelonie hahahhaah

0

pawlo930
co ty gadasz?

0

super sezon są emocje do końca jak pieknie by było gdyby Barca w tym roku znowu zdobyła mistrza
VeB

0

Czemu wy już nie wierzycie w zwycięstwo w la lidze zawsze jest szansa i trzeba wierzyć
Visca el Barca

0

Spoko trzeba myśleć pozytywnie jeszcze wygramy lige

0

dajcie link do transmisji

0

Ja się nie przejmuje sezon jest długi Barca jeszcze pokaże na co ich stać

0

Najgorszy mecz wolal bym juz porażke i mieć ich zdrowych

0

zdrajca i ty na szubienice z nim!

0

a mi sie meicz podobał no cóż sezon jest długi a na konću to my bedziemy sie cieszyc z mistrza
VISCA EL BARCA

0

Bojan powinien zostać w Barsie i mieć szanse gry napewno by się wstrzelił jak kiedyś ale może jeszcze wróci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?