Lukskal
Dołączył/a: luty 2011
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves proszę cie nie wychodz wiecej na murawe
4
Alves prosze nie wrzucaj w pole karne
1
I niech teraz zaluje Scolari ze nie powolal Ronaldinho ktory mial swietny ostatni sezon
Wczoraj brakowalo takiego kogos kto pociagnal by ta druzyne
0
Jestem za :D
3
Wbilem sobie na stronke realu zeby sie posmiac i nie nie pomylilem hahahahaha :D
0
dajcie linka plz
0
Jest Messsi tak po raz 5 raz z rzedu jest!!
0
ej możecie podac transmisje?
0
dajcie transmisje
0
ej dacie linka do walki glota saleta za free? '
0
Ci co dali głos na NIE to chyba nie sa kibicami Barcy albo nie mają wiary w ten klub.2;0 to nie jest tragedia przypomnijcie sobie finał LM AC Milan LIverpol 3:0 w pierwszej polowie a jednak potrafili żwycieżyć więc ja wierze że BARCA wygra!! VEB
0
JA wierze w wygrana BARCA DO BOJU PO 3 pkt daja rade !!!!
VeB!!!
0
adan23
I co z historią kraju to było dawno i każdy może kibicować komu się chce
0
a ciekawe czy jego majtki też wystawią do muzeum
0
Szkoda Holandii mogli to wygrać ;/
0
grunt to się nie załamywać i iść do przodu teraz wygrać CDR a wy następnym sezonie wszystko wygrać i jest gites
VeB
0
Jutro pisze egzamin z humana ale bardziej stresuje się meczem z Chelse
0
Dobre było teraz trzeba liczyc na LM
0
ja wierze w awans bo 1;0 nie jest takim zlym wynikiem
VeB
0
chcecie się pośmiac wbijacie na stronke Realu i poczytajcie komentarze z remisu z Valencją zamiast mówić o remisie piszą o Barcelonie hahahhaah
0
pawlo930
co ty gadasz?
0
super sezon są emocje do końca jak pieknie by było gdyby Barca w tym roku znowu zdobyła mistrza
VeB
0
Czemu wy już nie wierzycie w zwycięstwo w la lidze zawsze jest szansa i trzeba wierzyć
Visca el Barca
0
Spoko trzeba myśleć pozytywnie jeszcze wygramy lige
0
dajcie link do transmisji
0
Ja się nie przejmuje sezon jest długi Barca jeszcze pokaże na co ich stać
0
Najgorszy mecz wolal bym juz porażke i mieć ich zdrowych
0
zdrajca i ty na szubienice z nim!
0
a mi sie meicz podobał no cóż sezon jest długi a na konću to my bedziemy sie cieszyc z mistrza
VISCA EL BARCA
0
Bojan powinien zostać w Barsie i mieć szanse gry napewno by się wstrzelił jak kiedyś ale może jeszcze wróci