Ja też bardzo ciesze się tym transferem chociaż ze nie będzie mógł grac w lidze mistrzów.... i myślę że był wart tej sumy bo potrzebujemy dobrego perspektywicznego obrońce.. :D
Ja też bardzo ciesze się tym transferem chociaż ze nie będzie mógł grac w lidze mistrzów.... i myślę że był wart tej sumy bo potrzebujemy dobrego perspektywicznego obrońce.. :D
Komentarze
0
To bardzo dobry obrońca.... ZOSTAWIĆ
0
Miejmy nadzieje że szybciej się zaaklimatyzuje niż Henry :P
0
Ja też bardzo ciesze się tym transferem chociaż ze nie będzie mógł grac w lidze mistrzów.... i myślę że był wart tej sumy bo potrzebujemy dobrego perspektywicznego obrońce.. :D
0
Ja też bardzo ciesze się tym transferem chociaż ze nie będzie mógł grac w lidze mistrzów.... i myślę że był wart tej sumy bo potrzebujemy dobrego perspektywicznego obrońce.. :D
0
Miejmy nadzieje że szybciej się zaaklimatyzuje niż Henry :P
0
To bardzo dobry obrońca.... ZOSTAWIĆ