0



To bardzo dobry obrońca.... ZOSTAWIĆ

0

Miejmy nadzieje że szybciej się zaaklimatyzuje niż Henry :P

0

Ja też bardzo ciesze się tym transferem chociaż ze nie będzie mógł grac w lidze mistrzów.... i myślę że był wart tej sumy bo potrzebujemy dobrego perspektywicznego obrońce.. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?