Ściągnąłem te wszystkie 4 party z nowego serwera.. zippyshare.. i które mam kliknąc dwa razy by to sie poprawnie otworzyło i rozpakowało ? .. bo tu nadal jest coś nie tak.. ;/:((((
Dla kogo Złota Piłka ? Ronaldo ? 3... 4 miesiące temu był bezkonkurencyjny w tej kwestii, ale teraz... teraz, z każdym następnym meczem Portugalczyka pojawia sie co do tego coraz więcej spekulacji... To juz nie jest ten sam zawodnik, co więcej, moim zdaniem dopiero teraz ukazuje swoją prawdziwą twarz, czyli bardzo słabego psychicznie chłopca, który nie potrafi sobie poradzić z poprzeczką, którą sam sobie tak wysoko ustawił (bo 43 gole strzelone w jednym sezonie przez skrzydłowego to fenomen)... Xavi? Geniusz... Architekt... Kręgosłup... Ostoja całego zespołu, który w danym czasie znajduje się na placu gry... Może i nie aż tak błyskotliwy i skuteczny jak CR, ale on jednak jest odpowiedzialny na boisku za co innego... Mówcie co chcecie, ale moim skromnym zdaniem o dziwo ciężej jest poprowadzić zespół do zdobycia tytułu w turnieju z reprezentacją niż z klubem... a to z bardzo porstego powodu... a mianowicie większego natężenia spotkań i na EURO jednak każdy mecz był "o życie albo śmierć"... Messi ? Tutaj już można pokusić się o porównanie z Cristiano... większego umiejętności ogólne (nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o technike)...ma Argentyńczyk... ale mimo to minimalnie i tak CR stawia na swoim... bo niestety Bozia nie podarowała Leo Messiemu tka wspaniałych warunków fizycznych jak portugalczykowi... myślę jednak, że "Chico Maradija" ma większe popracie w piłkarskim świadku i wyprzedzi zawodnika ManU... zajmie drugie miejsce... zaraz po Xavim ;)
Komentarze
0
Prośba - jak ktoś bedzie już w posiadaniu brockera na sopcast z kanału public sport (czyli canal+) to mogłby tu wrzucic .
Z góry dzieki.
0
A mnie żaden wynik tutaj nie zdziwi, bo to tylko mecz towarzyski ;p
0
przyłączam się do prośby bo jak wpisuje w sopcascie ten numer 11028 to wyskakuje info że jest nieprawidłowy =/
0
A ja nie lekceważyłbym aż tak dzisiejszego rywala.. mam przeczucie, że ot będzie pierwszy w tym sezonie naprawde ciężki mecz..
0
związaneGO* winno być..
a poza tym to tylko Malaga ;]
0
Ściągnąłem te wszystkie 4 party z nowego serwera.. zippyshare.. i które mam kliknąc dwa razy by to sie poprawnie otworzyło i rozpakowało ? .. bo tu nadal jest coś nie tak.. ;/:((((
0
Spalił się kiedyś Leo w pucharze króla na Villarreal... ale nic się nie stało bo wtedy i tak był awans ;)
0
Dla kogo Złota Piłka ? Ronaldo ? 3... 4 miesiące temu był bezkonkurencyjny w tej kwestii, ale teraz... teraz, z każdym następnym meczem Portugalczyka pojawia sie co do tego coraz więcej spekulacji... To juz nie jest ten sam zawodnik, co więcej, moim zdaniem dopiero teraz ukazuje swoją prawdziwą twarz, czyli bardzo słabego psychicznie chłopca, który nie potrafi sobie poradzić z poprzeczką, którą sam sobie tak wysoko ustawił (bo 43 gole strzelone w jednym sezonie przez skrzydłowego to fenomen)... Xavi? Geniusz... Architekt... Kręgosłup... Ostoja całego zespołu, który w danym czasie znajduje się na placu gry... Może i nie aż tak błyskotliwy i skuteczny jak CR, ale on jednak jest odpowiedzialny na boisku za co innego... Mówcie co chcecie, ale moim skromnym zdaniem o dziwo ciężej jest poprowadzić zespół do zdobycia tytułu w turnieju z reprezentacją niż z klubem... a to z bardzo porstego powodu... a mianowicie większego natężenia spotkań i na EURO jednak każdy mecz był "o życie albo śmierć"... Messi ? Tutaj już można pokusić się o porównanie z Cristiano... większego umiejętności ogólne (nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o technike)...ma Argentyńczyk... ale mimo to minimalnie i tak CR stawia na swoim... bo niestety Bozia nie podarowała Leo Messiemu tka wspaniałych warunków fizycznych jak portugalczykowi... myślę jednak, że "Chico Maradija" ma większe popracie w piłkarskim świadku i wyprzedzi zawodnika ManU... zajmie drugie miejsce... zaraz po Xavim ;)
0
unique - a co z Nastic ? ;p
0
No i MU sie go pozbyło i DZIEKUJEMY!!! ... ponieważ u Nas prezentuje większą klasę niż wszyscy obrońcy ManU razem wzięci!... ":p"