0

Prośba - jak ktoś bedzie już w posiadaniu brockera na sopcast z kanału public sport (czyli canal+) to mogłby tu wrzucic .

Z góry dzieki.

0

A mnie żaden wynik tutaj nie zdziwi, bo to tylko mecz towarzyski ;p

0

przyłączam się do prośby bo jak wpisuje w sopcascie ten numer 11028 to wyskakuje info że jest nieprawidłowy =/

0

A ja nie lekceważyłbym aż tak dzisiejszego rywala.. mam przeczucie, że ot będzie pierwszy w tym sezonie naprawde ciężki mecz..

0

związaneGO* winno być..

a poza tym to tylko Malaga ;]

0

@ maciej83

1. Ibra mógł biegać po tym zdarzeniu tamtego wieczora, ponieważ był po prostu rozgrzany i nie oduczwał 'właściwego' bólu związane z tym urazem. Poza tym myśle, ze jego rychła zmiana w tym meczu była przede wszystkim podyktowana tym, ze z każdą kolejną minutą Szwed miał coraz większe problemy.

2. prooosze nie porównuj tutaj piłki ręcznej do nożnej.. inne warunki.. inne obuwie.. inne nawierzchnia.. zupełnie inny sport.. to zupełnie nieadekwatne.

Pep moim skromnym zdaniem powinien posadzić go na ławce i jeżeli nie będzie takiej potrzeby przez wzgląd na wynik meczu, to lepiej dmuchać na zimne.. sezon jest długi.. niech pogra Pedro albo też zreszta dopiero wracający do zdrowia Iniesta.

0

no ja mam takie pytanie.. czy na sopcascie przypadkiem nie ma programu canal + ?

jeśli jest to prosiłbym o podanie namiarów. Z góry dzięki.! :)

0

Zielony164 - szczerze mówiąc długo nie słyszałem większej głupoty i myśle, że wszyscy się ze mną zgodzą.

0

El Guaje - Mocarz :)

0

Ściągnąłem te wszystkie 4 party z nowego serwera.. zippyshare.. i które mam kliknąc dwa razy by to sie poprawnie otworzyło i rozpakowało ? .. bo tu nadal jest coś nie tak.. ;/:((((

0

On wyzdrowieje.. to pewne.

0

Jestem pewny, że ten Samuel Eto'o, w tej chwili, to w pełni rozumie i bez żadnych podskoków zaakceptuje każdą decyzję Guardioli. Co do tego wątpliwości można by mieć jedynie dwa lata temu.. czyli w czasach, których całe Barcelonismo nie wpomina zbyt mile.. Chyba nie musze Wam o tym przypominać..

0

aha.. ok już wiedze.. ciołek ze mnie.

0

?Jak to jest z tymi linkami na sendspace?Czy aby napewno wszystko jest okey?

VeB!

0

unique - a co z Nastic ? ;p

0

No i MU sie go pozbyło i DZIEKUJEMY!!! ... ponieważ u Nas prezentuje większą klasę niż wszyscy obrońcy ManU razem wzięci!... ":p"

0

nic podobnego matt21... jest jeszcze niestety rewanż na bernabeu ;/

0

Wszystko fajnie fajnie... ale CNFCB... z całym szacunkiem do Twojej osoby... z Twoją myślą wytoczoną przeciw Torresowi zgodzić się nie moge... może i jest to tylko moje skromne zdanie... ale statystyki mówią za siebie, a mówią one tyle, że strzelił on ponad 30 bramek dla Liverpoolu w tym roku...a to chyba jednak już coś znaczy. David Villa ? jak najbardziej ale to za C.Ronaldo którego przesunąłbym w miejsce Kaki do pomocy :-) Pozdrawiam! no y VeB!

0

Dla kogo Złota Piłka ? Ronaldo ? 3... 4 miesiące temu był bezkonkurencyjny w tej kwestii, ale teraz... teraz, z każdym następnym meczem Portugalczyka pojawia sie co do tego coraz więcej spekulacji... To juz nie jest ten sam zawodnik, co więcej, moim zdaniem dopiero teraz ukazuje swoją prawdziwą twarz, czyli bardzo słabego psychicznie chłopca, który nie potrafi sobie poradzić z poprzeczką, którą sam sobie tak wysoko ustawił (bo 43 gole strzelone w jednym sezonie przez skrzydłowego to fenomen)... Xavi? Geniusz... Architekt... Kręgosłup... Ostoja całego zespołu, który w danym czasie znajduje się na placu gry... Może i nie aż tak błyskotliwy i skuteczny jak CR, ale on jednak jest odpowiedzialny na boisku za co innego... Mówcie co chcecie, ale moim skromnym zdaniem o dziwo ciężej jest poprowadzić zespół do zdobycia tytułu w turnieju z reprezentacją niż z klubem... a to z bardzo porstego powodu... a mianowicie większego natężenia spotkań i na EURO jednak każdy mecz był "o życie albo śmierć"... Messi ? Tutaj już można pokusić się o porównanie z Cristiano... większego umiejętności ogólne (nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o technike)...ma Argentyńczyk... ale mimo to minimalnie i tak CR stawia na swoim... bo niestety Bozia nie podarowała Leo Messiemu tka wspaniałych warunków fizycznych jak portugalczykowi... myślę jednak, że "Chico Maradija" ma większe popracie w piłkarskim świadku i wyprzedzi zawodnika ManU... zajmie drugie miejsce... zaraz po Xavim ;)

0

|matrix20| ..to nie był Vicente tylko Rufete ;) może to Ci pomoże :)

0

50%? nie! nie! i jeszcze raz nie! to jest dokładnie 1/11 gry Barcy przy założeniu, ze znajduje się na boisku! Na posiadanie piłki, na kartki, na strzały w kierunku bramki itd pracuje dokładnie cały zespół! Od Valdesa po Eto'o czy właśnie Leo Messiego! Cały zespół wygrywa i cały zespół przegrywa! Nie ma czegoś takie, że to Messi wygrał mecz z Szachtarem... wygrała go

FC Barcelona!

VeB!

0

Bzdura! jakie 5 minut! To co już teraz nie zależy Wam na atrakcyjnej grze?! Przecież to w dużej mierze dzięki Messiemu Barca gra tak pięknie! Wynik oczywiście też jest ważny,ale jak Barca ma wygrywać mecze np 2:1 czy 1:0 w stylu, delikatnie mówiąc, niezbyt przyjaznym dla oka (patrz Chelsea za czasów Mou) to ja dziękuje!

"Od F.C.Barcelony można grać lepiej... skuteczniej...ale NIE piękniej!" - a do tego niezbędny zazwyczaj był i jest Leo Messi!

VeB!

0

Spalił się kiedyś Leo w pucharze króla na Villarreal... ale nic się nie stało bo wtedy i tak był awans ;)

0

fffj... Czy aby napewno Tamudo jest kontuzjowany ? ;)

0

Biorąc pod uwagę to, że Naszym zawodnikom od paru ładnych meczy weszła w krew faktyczna utrata kontroli nad wydarzeniami, które mają miejsce na boisku w ostatnich dwóch kwadransach spotkania, bedzie niesamowicie ciężko wywieźć 3 punkty ze wzgórza Montjuic. To nie jest Betis ani Racing.. to jest śmiertelnie groźny na własnych obiekcie Espanyol, i to dla każdego rywala bez względu na klase, na czele z niebywale skutecznym Tamudo, który zawsze strzela wtedy, kiedy Jego zespół najbardziej tego potrzebuje. Szybkie i silne fizycznie skrzydła, bardzo mocny środek. Jeżeli FCB rzeczywiscie znowu odda pole tak jak to miało miejsce w paru ostatnich paru pojedynkach to już nie bedzie tak różowo i szczęsliwie... Jeżeli to nastąpi...to powinniśmy się modlić żeby Raulowi T. nie miał za bardzo kto tych piłek rzucać (mowa o spekulacjach na temat występu De la Penii)... Mój typ : 2:2... żeby tak naprawde nie być bardziej pesymistycznym... VeB!

0

Czy ja wiem czy bez formy... w jak narazie najważniejszym meczu sezonu czyli z z wisłą kraków na camp nou zagrał bardzo dobrze... bynamniej w moim odczuciu... a jeżeli chodzi o mecze przedsezonowe to troche inna sprawa... moze nie było jakiejś wielkiej rewelacji, ale pamiętajmy, że oni grali na euro... wrócili z naprawde krótkich wakacji... i to nie przychodzi tak od razu... ja w niego wierze i jestem przekonany co do tego, że to bedzie dla Thierry'ego bardzo udany sezon.. VeB!

0

Wróci podbudowany... ale co najważniejszy cały i zdrowy :)

La Pulga Atomica!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?