O sobie

  • Zainteresowania sport ,muzyka
  • Ulubiony zawodnik -
  • Ulubione zespoły Real Madryt ,Wisła Kraków
  • Barcelonie kibicuję od -

Statystyki

  • Dni w serwisie 4136
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 4

Komentarze

1

0

Argentyna jeszcze nie wygrala wiec sie nie podniecaj. W finale wszystko sie moze zdarzyc. A sedziowie na pewno nie beda pomagac Argentynie. W koncu Chile to gospodarz.

0

Chyba chodzi ci o 2 koszyk

0

0

Masz racje ,ale jako kibic Realu nie moglem tego nie napisac:)

Zobacz wszystkie

2

Gratuluje Wam 3 punktow. Pozdrawiam.

1

1

Gratuluje Wam tytulu mistrza Hiszpanii. Zasluzyliscie na to w przeciagu calego sezonu.
Ale w nastepnym sezonie to My zwyciezymy:)
Pozdrawiam.

0

Argentyna jeszcze nie wygrala wiec sie nie podniecaj. W finale wszystko sie moze zdarzyc. A sedziowie na pewno nie beda pomagac Argentynie. W koncu Chile to gospodarz.

0

Wez sie ogarnij. Mial asyste przy JEDYNYM golu po pieknej akcji. Mial sie nie cieszyc? Gdyby sie nie cieszyl to znowu byloby gadanie ze sa jakies konflikty w druzynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?