1

0

Argentyna jeszcze nie wygrala wiec sie nie podniecaj. W finale wszystko sie moze zdarzyc. A sedziowie na pewno nie beda pomagac Argentynie. W koncu Chile to gospodarz.

0

Chyba chodzi ci o 2 koszyk

0

0

Masz racje ,ale jako kibic Realu nie moglem tego nie napisac:)

1

Gratuluje Wam tytulu mistrza Hiszpanii. Zasluzyliscie na to w przeciagu calego sezonu.
Ale w nastepnym sezonie to My zwyciezymy:)
Pozdrawiam.

0

Hahahahahahaha. Czlowieku. W 99,9% meczow arbitrzy doliczaja co najmniej 3 minuty. Nie pamietam juz kiedy ostatnio ogladalem mecz w ktorym do drugiej polowy doliczono by mniej niz 3 minuty a ogladalem ich juz bardzo duzo mozesz mi wierzyc. Teraz po tylu miesiacach po wygranej (zasluzonej) Realu masz bol d*py.

0

Wez sie ogarnij. Mial asyste przy JEDYNYM golu po pieknej akcji. Mial sie nie cieszyc? Gdyby sie nie cieszyl to znowu byloby gadanie ze sa jakies konflikty w druzynie.

2

Gratuluje Wam 3 punktow. Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?