Argentyna jeszcze nie wygrala wiec sie nie podniecaj. W finale wszystko sie moze zdarzyc. A sedziowie na pewno nie beda pomagac Argentynie. W koncu Chile to gospodarz.
Hahahahahahaha. Czlowieku. W 99,9% meczow arbitrzy doliczaja co najmniej 3 minuty. Nie pamietam juz kiedy ostatnio ogladalem mecz w ktorym do drugiej polowy doliczono by mniej niz 3 minuty a ogladalem ich juz bardzo duzo mozesz mi wierzyc. Teraz po tylu miesiacach po wygranej (zasluzonej) Realu masz bol d*py.
Wez sie ogarnij. Mial asyste przy JEDYNYM golu po pieknej akcji. Mial sie nie cieszyc? Gdyby sie nie cieszyl to znowu byloby gadanie ze sa jakies konflikty w druzynie.
1
0
Argentyna jeszcze nie wygrala wiec sie nie podniecaj. W finale wszystko sie moze zdarzyc. A sedziowie na pewno nie beda pomagac Argentynie. W koncu Chile to gospodarz.
0
Chyba chodzi ci o 2 koszyk
0
0
Masz racje ,ale jako kibic Realu nie moglem tego nie napisac:)
1
Gratuluje Wam tytulu mistrza Hiszpanii. Zasluzyliscie na to w przeciagu calego sezonu.
Ale w nastepnym sezonie to My zwyciezymy:)
Pozdrawiam.
0
Hahahahahahaha. Czlowieku. W 99,9% meczow arbitrzy doliczaja co najmniej 3 minuty. Nie pamietam juz kiedy ostatnio ogladalem mecz w ktorym do drugiej polowy doliczono by mniej niz 3 minuty a ogladalem ich juz bardzo duzo mozesz mi wierzyc. Teraz po tylu miesiacach po wygranej (zasluzonej) Realu masz bol d*py.
0
Wez sie ogarnij. Mial asyste przy JEDYNYM golu po pieknej akcji. Mial sie nie cieszyc? Gdyby sie nie cieszyl to znowu byloby gadanie ze sa jakies konflikty w druzynie.
2
Gratuluje Wam 3 punktow. Pozdrawiam.