0

Real pewnie 3 1, Barca tez pewnie da rade

0

imonkey - co rozumiesz przez ,, nie przesadzanie z wyzywaniem ? '' Szczerze powiem, ze nawet kibice angielskich klubow tak nie jechali CR jak gral w ManU jak ty. No i nie mysl sobie - jest tez wiele okreslen na Messiego i ogolnie graczy Barcy - i to wcale nie realowcy wymyslili. A wyzywanie za wyglad to juz najgorszy przyklad. Ty chcesz chyba zebym dostal bana ;)

Wierny Cules FCB - gdybym myslal tak jak ty, to uznalbym ze Hercules idzie na mistrza bo wygral z Barcelona, jest najlepszy itp.. PRZECZYTAJ JAKI SENS wynika z tego co mowisz. Albo sie zaperzyles ( ale o co ? ), albo po prostu masz taka napinke, ze sam przekrecasz co chcesz powiedziec. Wydaje mi sie ze uwazasz styl gry Messiego i barcy za dobry - ok, sa rozne gusta, nie mowie ze nie.

Po prostu uwazamy inaczej

0

imonkey - po pierwsze - bez wyzywania kogolwiek. Przeciez nie mamy po 15 lat, bysmy musieli kogos obrazac. Wlasnie dlatego sie tu zalogowalem, bo tu nie ma wyzywania ( przynajmniej ja sie nie spotkalem ), no i nie jestem tu po to by kogos obrazac. takie wypowiedzi tylko szkodza wizerunkowi fana Barcy. Ja wiem, ze oba kluby sa uwielbiane przez dzieci i sezonowcow, ale to nie znaczy ze mamy sie do nich znizac.

Nie interesuje mnie wizerunek kogolwiek. Tylko gra. Sporo meczow ( Barca i Real ) juz obejrzalem i widze ze Barca to sila kolektywu, natomiast Real to praktycznie same indywidualnosci. Dlatego besprzecznie zgadzam sie z Barca jako caloscia, ale ciezko mi mowic ze Mesii sie jakos specjalnie wyroznia, bo przy Iniescie i Xavim nie wydaje sie Bog wie kim. Natomiast CR7 moim zdaniem zdecydowanie sie wyroznia in plus na tle madryckiego zespolu( i to wcale nie golami )

Benito - nie, nigdzie tak nie napisalem.

Sam sie sobie dziwie - do tej pory slyszalem, ze Messi sam potrafi strzelac z dystansu i zajeb*scie drybluje, jest zwrotny i szybki. Pamietam sporo jego akcji z 2008/9 i gosc to umial, tylko ze jak teraz ogladam mecze to tego nie ma.

Oczywiscie, ze odbior pilki , podania sa wazne, ale moim zdaniem to walsnie te umiejetnosci oddzielaja dobrych graczy od wybitnych graczy

0

Milan, Inter i Arsenal - tylko te 3 moga powalczyc z Barcelona.

Najciekawsze byloby chyba Barca vs Arsenal - choc z 2 strony wole, zeby oba zespoly przeszly dalej

0

imonkey - jak uwazasz. Ja bynajmniej nie mowie, ze gra zle. Moze taki styl gry zespolu, ale widac ze tylko ja uwazam, ze nic by sie nie stalo jakby troche zaszal. No nic - PIĄTECZKA ;)

krystianh - pomyliles ^^ To ja jestem fanem RM. Napisalem na sarkazmy imonkeya rzeczowo, ale on uderza po najmniejszej linii oporu.

Zadnych argumentow nie podal, tylko wyzywa itp.

0

Kiedy beda wyniki ? Faktycznie Wlosi moga krwi napsuc ( tez i Realowi, zeby nie bylo - AC Milan Real M 2 2 przeciez )

0

Imoneky - Messi powinien grac wiecej indywidualnie, prezentowac umiejetnosci. Nie mowie ze od razu sam na bramke, ale zobaczylbym jakie skille np. do dryblowania czy chociaz zwykle sztuczki posiada.

Zmieniac na RM ? Dlaczego ? Nawet by nie chcial moim zdaniem. Nie ten styl gry.

Pozostale punkty to jakas napinka, czy co ? Zaden normalny kibic RM tak nie mowi. Ja chce, zeby bylo ,, wiecej Messiego w Barcelonie ''

0

Na You sa miliony takich filmikow.

0

Akurat to jego zdanie sprawi, że Messi dostanie zlota pilke

0

Nareszcie fajny mecz Barcy !

0

Zgadzam się z Iniesta i Xavim, no ale Messi ? Jakby byl krolem strzelcow BBVA to tak, ale jest 2. Gola na Mundialu w RPA nie strzelil.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?