MMBarca
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo brawo Betis wielki ich mecz
1
W dupe z ta 11 i to jeszcze wybrali ta 7 z białych co strzelił cypryjczykom .co za poziom
0
Taka prawda i nigdy nie będzie... Niech idzie i pieniądze liczy a nie trofea
0
wszystkiego najlepszego Leo samych sukcesów w życiu futbolu
1
Paranoja i tyle....
0
Miał dwa razy i skończyły by się gwizdy
0
I zobaczysz ze dostanie bo Pérez juz przelewa...
0
A gdzie było BBC nie dojechalo???
7
Wiedziałem ze ramos wyleci ....nie wytrzymał presji.oby go zawiesili za te gesty do sędziego...
0
Barca barca......
1
Moje tez gardło Siadło.... Viva el barca
2
Nie pocieszyć... Tylko pogratulować bramki i 3 punktów
0
Zobaczymy co jutro powie albo po dwu meczu...PSG tez było cwane a najbardziej po wygranej 0-4
0
Śmieszny jesteś kolego nie zamierzam z toba wpadać w dyskusje....
0
Kolego jak Ja zaczynalem oglądać barce to sales cyca lub ku.... Wiec bez takich komentarzy.
0
Nie będę ci tlumaczyl bo sue zejdzie ....
0
Kibice Barcy... lucho daje punkty białym
1
Miał byc skład galowy di kończą sezonu a tu biali się potykaja a ten wystawia Gomesa i Denisa w środku pola
0
Co ten lucho wymyślił z tym składem
1
Capello weź juz się nie wypowiadaj.zrobisz to po dwu meczu jak barca zrobi gole ade.
1
Umtiti toi niedługo profesjonalista.
1
brawo brawo Barca. Kapitalna gra Piqe w obronie
0
do boju Barca.dobry skład
0
znowu błąd w losowaniu Perez zapłacił ale Leicester nie dla tego Madrytu
0
co to za gość porażka za mocno gościa zabolała
0
Ja tez dziś oglądałem drugi raz i to samo uczucie co wczoraj współczuję teraz temu panu co opuścił stadion
0
To mógł gwizdnac te karne i nie doliczac 5 minut. Pisz takie komentarze na stronie Realu. Bi takie głupoty może tylko pisać kibuc Realu. A polskich ekspertów to nie ma.jest awans i koniec
1
Lucio jesteś wielki
0
co powiesz teraz Ramosio.miłych snów możesz już spać spokojnie Barca ma Avans
0
i co powiesz teraz Raul