0

Brawo brawo Betis wielki ich mecz

1

W dupe z ta 11 i to jeszcze wybrali ta 7 z białych co strzelił cypryjczykom .co za poziom

0

Taka prawda i nigdy nie będzie... Niech idzie i pieniądze liczy a nie trofea

0

wszystkiego najlepszego Leo samych sukcesów w życiu futbolu

1

Paranoja i tyle....

0

Miał dwa razy i skończyły by się gwizdy

0

I zobaczysz ze dostanie bo Pérez juz przelewa...

0

A gdzie było BBC nie dojechalo???

7

Wiedziałem ze ramos wyleci ....nie wytrzymał presji.oby go zawiesili za te gesty do sędziego...

0

Barca barca......

1

Moje tez gardło Siadło.... Viva el barca

2

Nie pocieszyć... Tylko pogratulować bramki i 3 punktów

0

Zobaczymy co jutro powie albo po dwu meczu...PSG tez było cwane a najbardziej po wygranej 0-4

0

Śmieszny jesteś kolego nie zamierzam z toba wpadać w dyskusje....

0

Kolego jak Ja zaczynalem oglądać barce to sales cyca lub ku.... Wiec bez takich komentarzy.

0

Nie będę ci tlumaczyl bo sue zejdzie ....

0

Kibice Barcy... lucho daje punkty białym

1

Miał byc skład galowy di kończą sezonu a tu biali się potykaja a ten wystawia Gomesa i Denisa w środku pola

0

Co ten lucho wymyślił z tym składem

1

Capello weź juz się nie wypowiadaj.zrobisz to po dwu meczu jak barca zrobi gole ade.

1

Umtiti toi niedługo profesjonalista.

1

brawo brawo Barca. Kapitalna gra Piqe w obronie

0

do boju Barca.dobry skład

0

znowu błąd w losowaniu Perez zapłacił ale Leicester nie dla tego Madrytu

0

co to za gość porażka za mocno gościa zabolała

0

Ja tez dziś oglądałem drugi raz i to samo uczucie co wczoraj współczuję teraz temu panu co opuścił stadion

0

To mógł gwizdnac te karne i nie doliczac 5 minut. Pisz takie komentarze na stronie Realu. Bi takie głupoty może tylko pisać kibuc Realu. A polskich ekspertów to nie ma.jest awans i koniec

1

Lucio jesteś wielki

0

co powiesz teraz Ramosio.miłych snów możesz już spać spokojnie Barca ma Avans

0

i co powiesz teraz Raul

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?