2

@lukas1442 Zanim Ci zawodnicy się ograją to będzie długo, a to, że znasz nazwiska z FIFY to nie znaczy, że to od razu udane transfery ;) Niech przełożą to na grę

0

@kamapl85 Wróciłby i znowu robił by robotę, a wy mielibyscie podnietę jak kiedyś, co robił z piłką..

4

Boziu.. chyba tylko to cud będzie jak wróci..

12

@NaFazieHitman on zarabia miliony, a kolega wyżej słusznie napisał.

0

@A_Gomesinho_21 racja :D Dzień dzień płacz pt "Valverde out" xd

0

@Artem33 moim zdaniem potrzeba mam kreatywnego pomocnika, którego tak na dobrą sprawę brak... Ostatecznie widziałbym De Bruyne albo Bernardo Silvę

0

@heniek168 nie wypowiadaj się za wszystkich :)

0

Platini powiedział, że Barcelona nie przegrała by 4:0 z Puyolem w składzie na Anfield racja.. Ale myślę, że bardziej brakowało tych takich naszych 2 kreatywnych, niezawysokich pomocników, każdy wie kogo mam na myśli ;)

10

Mi tam się podobają

3

@xavi890 każdy kto przeczytał Twój komentarz wybuchł śmiechem xd

0

Komentarz usunięty

0

@YoungMan święte słowa, niektórzy tutaj niczym się nie różnią od kibiców smietanowych

0

@PizzerMan sam byś poleciał na hajs, więc tam cicho siedź, jeśli chodzi o Neymara jest jednym z najlepszych :)

3

Z tych co są tu wymienieni brałbym Lacazetta

0

Mało prawdopodobne ale było by super jakby wrócił 

1

Czuję, że z taką postawą Neymara długo by u nas nie pobył  

1

Normalnie "outstanding move" ze strony Barcy ten transfer xd

3

@heniek168 Co Ty gadasz ? U Valverde bardzo dużo dostało młodych szans w porównaniu do np Lucho, więc nie pierdziel głupot jak reszta... 

13

Pierdzielicie tak przez cały sezon.. Przyjdzie kolejny trener i tak samo obsmarujecie go gównem... Ludzie nigdy nie będzie już trenera jak Guardiola. Pep narzucił styl.. Ale to nie znaczy, że każdy trener ma tak grać, coraz więcej zespołów gra pewniej na Barcelonę... Inny trener przychodzi i stosuje swoje metody.

0

5-1 3:0 1:0 ? Nie było widać dominacji ? Mecze w Betisie? Oglądałeś ?

2

Valverde zdominował ligę :) 18 punktów nad Realem to jest chyba coś :) Już skończcie z tym Valverde, dajcie mu oddychać... Jak znowu zaczną wygrywać z lepszymi to znowu będzie zwracam honor zajebisty taktyk itp... na ręcznym będziecie jechać... no ludzie... Nie zawsze się wygrywa.

0

Aj tam szczegóły xDDD

2

Sterlinga wolałbym wyciągnąć niż Sane.. Sterling solidniej pracuje w defensywie.

4

To jest fajne w tej stronie... Cały czas idzie ona do przodu, bardzo się cieszę, że rusza nowa La Rambla i szczerze nie mogę się już doczekać :D Widać jak zależy redakcji na tym co robią.. Wystarczy spojrzeć na stronę Realu która wyglada jak z 2010 roku... Szacun dla redakcji za to co robią!!

5

Komentarz usunięty

0

A tu jak jest ? Jeden wielki syf jak u nich

0

Pique Messi Malcom Vidal szacun widać po nich chęć do gry... Może jeszcze przebłyski Roberto i Umtitiego reszta masakra

1

Święta prawda.... Kibice śmietan są bardziej zjednoczeni

1

Żaden obrońca aktualnie nie dorasta Daniemu do pięt...

1

A ja bym wreszcie tego kałtinio posadził na ławę i dał Abelowi Ruizowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?