MNSbEstEver
Dołączył/a: listopad 2015
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
:Paqueta nawet do Kaki troszkę podobny :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A może atak Dembele Boateng Malcom ? Luis musi odpocząć z resztą Leo tak samo
0
Nie kracz.
4
Widzę, że nie jestem sam... 4 godzinę siedzę już w szpitalu czekając na ortopede... I jeszcze Arthur..
0
*to Puchar Króla :)
0
Co Ty ziomuś przecież Messi to maszyna od razu ma grać przez 90 min... Ma płuca ze stali... ;)
1
Malcom zchodził kulejąc.
0
Jak już to Vermalen za Semedo
0
Najważniejsze, aby Barca nie zlekceważyła Realu i dwumecz nasz :)
0
Chłopie spokojnie... Nie puchaj tak... Jeszcze na zawał zejdziesz...
1
Nie ważne jak się zaczyna ważne jak kończy :)
0
Patrzysz tylko przez pryzmat rzutu karnego ?
2
Wczoraj Pique zagrał dobry mecz.
2
Gramy u siebie, będzie perfekcyjny mecz to będzie i remontada!
0
Aleña od pierwszej nie zagra na bank :) Wg jedynym pewniakiem w pomocy jest Arturo
1
Raczej mocne argumenty, a nie ciężkie :p
0
Oj tam czepiasz się :D w ostatnim grali jeszcze znośnie...
0
Podziwiam Twój spokój w odpowiedziach do takich komentarzy, pozdro !
1
Busi to tak naprawdę od początku jest ważną postacią :D
1
Bezuyżyteczny? To, że nie trafił do bramki to nie znaczy że był bezużyteczny... Popatrz na jego pracę bez piłki, na te podania i na współpracę...
6
Skończcie z najeżdżaniem na Valverde... Normalnie do niektórych na tej stronie pasuje sytuacja jak w każdej klasie... Muszą znaleźć sobie jednego którego będą obrzucać błotem..
5
Coutinho to dziś Kałtinio... Niestety :/
0
A to nie jest Reddit soccer streams ?
0
Tylko żeby Betis nie wydmuchał Barcy :p
2
Brakuje Dembele do Nelsona :((
0
+1 :d
22
Według mnie Cou było lepiej z 14 :D
1
Murillo jest już jeśli mnie nic nie ominęło. A Prince powinien być później troszkę
2
Adama przypadkiem nie wyróżniał się w Anglii ? Bo jakoś ostatnio to obok ucichło :v