2

:Paqueta nawet do Kaki troszkę podobny :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A może atak Dembele Boateng Malcom ? Luis musi odpocząć z resztą Leo tak samo

0

Nie kracz.

4

Widzę, że nie jestem sam... 4 godzinę siedzę już w szpitalu czekając na ortopede... I jeszcze Arthur..

0

*to Puchar Króla :)

0

Co Ty ziomuś przecież Messi to maszyna od razu ma grać przez 90 min... Ma płuca ze stali... ;)

1

Malcom zchodził kulejąc.

0

Jak już to Vermalen za Semedo

0

Najważniejsze, aby Barca nie zlekceważyła Realu i dwumecz nasz :)

0

Chłopie spokojnie... Nie puchaj tak... Jeszcze na zawał zejdziesz...

1

Nie ważne jak się zaczyna ważne jak kończy :)

0

Patrzysz tylko przez pryzmat rzutu karnego ?

2

Wczoraj Pique zagrał dobry mecz.

2

Gramy u siebie, będzie perfekcyjny mecz to będzie i remontada!

0

Aleña od pierwszej nie zagra na bank :) Wg jedynym pewniakiem w pomocy jest Arturo

1

Raczej mocne argumenty, a nie ciężkie :p

0

Oj tam czepiasz się :D w ostatnim grali jeszcze znośnie...

0

Podziwiam Twój spokój w odpowiedziach do takich komentarzy, pozdro !

1

Busi to tak naprawdę od początku jest ważną postacią :D

1

Bezuyżyteczny? To, że nie trafił do bramki to nie znaczy że był bezużyteczny... Popatrz na jego pracę bez piłki, na te podania i na współpracę...

6

Skończcie z najeżdżaniem na Valverde... Normalnie do niektórych na tej stronie pasuje sytuacja jak w każdej klasie... Muszą znaleźć sobie jednego którego będą obrzucać błotem..

5

Coutinho to dziś Kałtinio... Niestety :/

0

A to nie jest Reddit soccer streams ?

0

Tylko żeby Betis nie wydmuchał Barcy :p

2

Brakuje Dembele do Nelsona :((

0

+1 :d

22

Według mnie Cou było lepiej z 14 :D

1

Murillo jest już jeśli mnie nic nie ominęło. A Prince powinien być później troszkę

2

Adama przypadkiem nie wyróżniał się w Anglii ? Bo jakoś ostatnio to obok ucichło :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?