MNSbEstEver
Dołączył/a: listopad 2015
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Oj nie nie, szkółka Ajaxu na ten moment jest zdecydowanie lepsza od szkółki Barcy...
3
Racja... Nie rozumiem transferu Todibo... Szkoda chłopaka szczerze mówiąc...
0
Liczę na to, że będzie to perfekcyjny mecz tak jak z PSG..
0
Sevila taka mocna jest na swoim stadionie. Przegrała na wyjeździe z tak słabym w tym sezonie z Realem, ważne, że drugi mecz u nas.. poza tym Messi wiecznie grać nie może... Z resztą po to został sprowadzony Prince.
1
Hahaha a jak :D Gra ze Zlatanem coś dała :D
0
Boateng Suarez atak :D i za nimi Vidal :pppp
0
Barcelony moim zdaniem już nie wyrzucą, nawet po tym jak Levante złożyło skargę gdzieś indziej..
0
Jasneee, ale jeżeli ma szansę to oczekuje się od niego że ja wykorzysta..
8
Denis w porównaniu do Malcoma zagrał wspaniały mecz... Malcom nic nie pokazał...
0
NIE POWIEDZIAŁEM NIC O VARANIE.
1
Oczywiście.. tego mu nie odmowię... Ale ja nie powiedziałem czy jest słaby... Tylko jeżeli nie gra przez prawie cały sezon to ja wolałbym postawić na Lengleta.
2
Umtiti niby ma być gotowy na 1/8, ale czy przy tak grajacym Lenglecie, potrzebne jest wprowadzanie niepewnego Samuela?
0
Thomas Meunier fajny by był... Kenny Tete, albo Santiago Arias spoko opcje według mnie :)
0
Według mnie Ferland Mendy, Marcos Alonso, David Alaba.
0
Może i ma zapewnione miejsce w składzie.. no i dobrze, tylko wg mnie PSG jest jak więzienie... Nie uważasz ? Wchodzisz i nie możesz się uwolnić
0
Niech biorą tego De Jonga, woli się nachapać kasą to niech idzie... Jednego takiego już mieliśmy...
0
W Chinach Japonii placki zarabiają więcej niż piłkarze z czołowych klubów.
1
Schował się łapserdak i nie zauważyłeś
2
Coutinho w pomocy jest beznadziejny.
Vidal i Arthur jak już w pomocy..
0
Możliwe :) tego mu życzę..
3
Mam wrazenie, że Malcom został sprowadzony tylko po to, aby podpierdzielić Romie... Szczerze mówiąc za wiele nie miał szans, ale niczym szczególnym się nie wykazał
7
Okaże się 2 Paco z Borussii to będzie śmiesznie :p
0
Zagra następne spotkanie do dupy #DenisOut....
4
Gościu Rakitic zjada Denisa... Czemu powstała grupa ludzi takich jak Ty na tej stronie? Czemu się tak przysraliście do Rakiticia ? Szybko zapominacie ile on robi... Za to płaczecie że Kałtinio nie może grać na jego pozycji...
1
Niezapomnij, że ta "właściwa" dostała oklep 5:4 w tamtym sezonie właśnie z Levante..
0
Oj tutaj bym mógł się spierać... Ta dwójka gra na wysokim poziomie... Moim zdaniem obrona realu to jedno wielkie domino.
0
Ktoś orientuje się jak będzie z meczami pucharu króla ? Czy Canal plus będzie transmitować ?
0
Jakiś dobry serial na netflix ? Obejrzałem już Dom z papieru i Dark, jeżeli macie to coś fajnego poza Stranger Thingsami :D
0
Nie we wszystkich sytuacjach
0
Chcieć, a móc to co innego :)