24

Oj nie nie, szkółka Ajaxu na ten moment jest zdecydowanie lepsza od szkółki Barcy...

3

Racja... Nie rozumiem transferu Todibo... Szkoda chłopaka szczerze mówiąc...

0

Liczę na to, że będzie to perfekcyjny mecz tak jak z PSG..

0

Sevila taka mocna jest na swoim stadionie. Przegrała na wyjeździe z tak słabym w tym sezonie z Realem, ważne, że drugi mecz u nas.. poza tym Messi wiecznie grać nie może... Z resztą po to został sprowadzony Prince.

1

Hahaha a jak :D Gra ze Zlatanem coś dała :D

0

Boateng Suarez atak :D i za nimi Vidal :pppp

0

Barcelony moim zdaniem już nie wyrzucą, nawet po tym jak Levante złożyło skargę gdzieś indziej..

0

Jasneee, ale jeżeli ma szansę to oczekuje się od niego że ja wykorzysta..

8

Denis w porównaniu do Malcoma zagrał wspaniały mecz... Malcom nic nie pokazał...

0

NIE POWIEDZIAŁEM NIC O VARANIE.

1

Oczywiście.. tego mu nie odmowię... Ale ja nie powiedziałem czy jest słaby... Tylko jeżeli nie gra przez prawie cały sezon to ja wolałbym postawić na Lengleta.

2

Umtiti niby ma być gotowy na 1/8, ale czy przy tak grajacym Lenglecie, potrzebne jest wprowadzanie niepewnego Samuela?

0

Thomas Meunier fajny by był... Kenny Tete, albo Santiago Arias spoko opcje według mnie :)

0

Według mnie Ferland Mendy, Marcos Alonso, David Alaba.

0

Może i ma zapewnione miejsce w składzie.. no i dobrze, tylko wg mnie PSG jest jak więzienie... Nie uważasz ? Wchodzisz i nie możesz się uwolnić

0

Niech biorą tego De Jonga, woli się nachapać kasą to niech idzie... Jednego takiego już mieliśmy...

0

W Chinach Japonii placki zarabiają więcej niż piłkarze z czołowych klubów.

1

Schował się łapserdak i nie zauważyłeś

2

Coutinho w pomocy jest beznadziejny.
Vidal i Arthur jak już w pomocy..

0

Możliwe :) tego mu życzę..

3

Mam wrazenie, że Malcom został sprowadzony tylko po to, aby podpierdzielić Romie... Szczerze mówiąc za wiele nie miał szans, ale niczym szczególnym się nie wykazał

7

Okaże się 2 Paco z Borussii to będzie śmiesznie :p

0

Zagra następne spotkanie do dupy #DenisOut....

4

Gościu Rakitic zjada Denisa... Czemu powstała grupa ludzi takich jak Ty na tej stronie? Czemu się tak przysraliście do Rakiticia ? Szybko zapominacie ile on robi... Za to płaczecie że Kałtinio nie może grać na jego pozycji...

1

Niezapomnij, że ta "właściwa" dostała oklep 5:4 w tamtym sezonie właśnie z Levante..

0

Oj tutaj bym mógł się spierać... Ta dwójka gra na wysokim poziomie... Moim zdaniem obrona realu to jedno wielkie domino.

0

Ktoś orientuje się jak będzie z meczami pucharu króla ? Czy Canal plus będzie transmitować ?

0

Jakiś dobry serial na netflix ? Obejrzałem już Dom z papieru i Dark, jeżeli macie to coś fajnego poza Stranger Thingsami :D

0

Nie we wszystkich sytuacjach

0

Chcieć, a móc to co innego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?