0

No i to jak xD! Postaw sie w jego miejscu... wprowadzilby mlodych w meczu na jednym z najtrudniejszych obiektow do gry i zapewne by przegrał, to nie zostawiono by po nim suchej nitki. Myśl...

2

Z Varem czy bez, hiszpańscy sędziowie to jedno wielkie, głębokie DNO.

0

Komentarz usunięty

6

Człowieku kontrakt z Realem i tyle... Moim zdaniem Ronaldo w tamtym roku powinien miec nizsza karte

0

Z Barcelony do PSG ?

0

Możliwe, ale takich na szczęście nie masz... Podejrzewam, że zamiast mózgu to orzech... albo i tego tam nie ma ;)

0

Widać jest nas zdecydowana mniejszość co do decyzji trenera...

1

Usuń konto, proszę...

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Jest jest ;) Głowa zawodnika Celty jest wysunieta. Pamiętaj ze reka nie zalicza sie do lini spalonego ;)

0

Dzięki :D Będę miał co oglądać xD

1

Siemano co polecacie ? Stranger Things czy Narcos ? Dom z Papieru juz obejrzalem :)

0

Aaaa xD Dziena :,D

0

Rafa pojedzie sankami w zimę do innego klubu ! :)

0

Nie wiem kto to pani 5 ale normalnie przepiekna xD

5

Wszyscy patrzą na Marcelo jaki to on nie jest zajebisty przez pryzmat jego techniki, a nie gry obronnej... Alba lepiej broni... Chociazby potwierdza to zmiana Marcelo w meczu z Gironą.

1

Nie skreślaj Realu...

0

Czy LM bedzie mozna zonaczyc w NC+ ? Slyszalem ze polsat tez dal prawa ale nie wiem czy to prawda.

0

:D Słyszałem, że ma być na netflixsie... tak mnie wciągneło, że nie mogę się doczekać :P

1

Orientuje się ktoś kiedy bedzie mozna obejrzec 3 sezon Domu z Papieru ? Chodzi mi o dokladniejsza date bo ze w 2019 to wiem :v

0

Dzięki wszystkim :)

0

Na jakim kanale można zobaczyć losowanie do LM?

0

Skończ....

4

Nie rozumiem tego jak Girona nie wygrała z Valladolid... chyba, że murawa była tak wspaniała jak w meczu Barcy.

1

Nie no wiesz jak wygra tryplet to w finale ma źle wyczyszczone pantofle... zawsze znajdą byle gówno, żeby się przyczepić...

2

Ale ważne, że jest zwycięstwo :v

1

Widzę, że jedyny zdrowo myśłący człowiek na tej stronie :) I najlepsze, że nie "taktyk" :D

1

Jaki masz powód ? 2 zwycięstwa i jest dobrze... Najlepiej dać Puiga Mirande Exzeite Malcoma Vidala Munira za kluczowych graczy na mecz z Valladolid, przepieprzyć i będzie cacy :)

0

Gra nie mogłabyć inna, jeżeli boisko jest do dupy... Kurde widzę, że z Ciebie niezły taktyk :) No zapewnie zostanie zwolniony... ;)

0

Lidera środka pola chcesz wywalic xD! 4 lata temu też Real V był słaby i dostaliśmy w dupę 1:0 -,- To nie PIEKARZE Z EKSTRAKLASY.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?