Valdes hmmm ma swoje fajne momenty ale właśnie w ważnych momentach nie wytrzymuje i popełnia głupie błędy musi mieć kogoś kto nastraszy go konkurencję bo tak to lipa:D
Ma czym oddychać dziewczyna ;D Szybkiego powrotu do zdrowia ;D ehh ciekawe jak w bikini wygląda pewnie tak jak teraz tylko że w bikini ale zobaczyć bym mógł ;D
Kiedyś musiał nadejść ten dzień szkoda że w takiej sytuacji ale w piłce wszystko jest możliwe ostatniego meczu jeszcze nie było i liga jest ciągle do wygrania tylko że już ciężko bd ale ja wierze że real się potknie dziś wygrali bo mieli szczęście ale jak bd finał LM real barca to wygramy :D I niech niektórzy nie zachowują się jak dzieci że Barcelona przegrywa to już gadanie ale to są debile itp itd przegrali to przegrali szkoda ale nie da się zawsze wszystkiego wygrywać ważne żeby zawsze być z drużyną :D Pozdrawiam prawdziwych kibiców VEB !!
U siebie bd 3-1 dla Barcelony wierze w nich są najlepsi 1-0 zero to nie tak dużo zwłaszcza na Camp Nou na którym gramy świetnie ale bez względu na wynik tylko FC Barcelona :D VEB !!
Komentarze
0
0
Valdes hmmm ma swoje fajne momenty ale właśnie w ważnych momentach nie wytrzymuje i popełnia głupie błędy musi mieć kogoś kto nastraszy go konkurencję bo tak to lipa:D
0
I Messi to jest przykład do naśladowania oby więcej takich piłkarzy i ludzi ogólnie . Super meczyk fajna zabawa . :D pozdrawiam wszystkich VEB !!
0
Ma czym oddychać dziewczyna ;D Szybkiego powrotu do zdrowia ;D ehh ciekawe jak w bikini wygląda pewnie tak jak teraz tylko że w bikini ale zobaczyć bym mógł ;D
0
Kiedyś musiał nadejść ten dzień szkoda że w takiej sytuacji ale w piłce wszystko jest możliwe ostatniego meczu jeszcze nie było i liga jest ciągle do wygrania tylko że już ciężko bd ale ja wierze że real się potknie dziś wygrali bo mieli szczęście ale jak bd finał LM real barca to wygramy :D I niech niektórzy nie zachowują się jak dzieci że Barcelona przegrywa to już gadanie ale to są debile itp itd przegrali to przegrali szkoda ale nie da się zawsze wszystkiego wygrywać ważne żeby zawsze być z drużyną :D Pozdrawiam prawdziwych kibiców VEB !!
0
0
I wszystkie finały wygramy :D VEB !!!
0
U siebie bd 3-1 dla Barcelony wierze w nich są najlepsi 1-0 zero to nie tak dużo zwłaszcza na Camp Nou na którym gramy świetnie ale bez względu na wynik tylko FC Barcelona :D VEB !!
0
Goooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll :D:D:::DVEB VEB VEB
0
Kurde nie wiem jak wy ale ja się popłakałem oglądając ten filmik ::::::::D ehhh