MaSa1992
Dołączył/a: grudzień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Valdes hmmm ma swoje fajne momenty ale właśnie w ważnych momentach nie wytrzymuje i popełnia głupie błędy musi mieć kogoś kto nastraszy go konkurencję bo tak to lipa:D
0
I Messi to jest przykład do naśladowania oby więcej takich piłkarzy i ludzi ogólnie . Super meczyk fajna zabawa . :D pozdrawiam wszystkich VEB !!
0
Ma czym oddychać dziewczyna ;D Szybkiego powrotu do zdrowia ;D ehh ciekawe jak w bikini wygląda pewnie tak jak teraz tylko że w bikini ale zobaczyć bym mógł ;D
0
Kiedyś musiał nadejść ten dzień szkoda że w takiej sytuacji ale w piłce wszystko jest możliwe ostatniego meczu jeszcze nie było i liga jest ciągle do wygrania tylko że już ciężko bd ale ja wierze że real się potknie dziś wygrali bo mieli szczęście ale jak bd finał LM real barca to wygramy :D I niech niektórzy nie zachowują się jak dzieci że Barcelona przegrywa to już gadanie ale to są debile itp itd przegrali to przegrali szkoda ale nie da się zawsze wszystkiego wygrywać ważne żeby zawsze być z drużyną :D Pozdrawiam prawdziwych kibiców VEB !!
0
U siebie bd 3-1 dla Barcelony wierze w nich są najlepsi 1-0 zero to nie tak dużo zwłaszcza na Camp Nou na którym gramy świetnie ale bez względu na wynik tylko FC Barcelona :D VEB !!
0
Jest kurde jest :D w końcu
0
Kurde nie wiem jak wy ale ja się popłakałem oglądając ten filmik ::::::::D ehhh
0
łyyy zawał miałem ale ok :D teraz real :
0
Goooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll :D:D:::DVEB VEB VEB
0
proszę Valencia wygraj !!!
0
Tak było jest i bd jak Barcelona wygrywa to każdy mówi że pomagają nam sędziowie że piłkarze symulują wygrała drużyna lepsza i tyle nie rozumiem tych ludzi nie umieją przegrywać i tyle bo Barcelona wygrywa praktycznie wszystko to już oszuści itp to jest chore . Barca po Puchar !!! VEB
0
siemka poda ktoś link do transmisji z góry dziękuje VEB !!!
0
Malaga do boju !!!!!
0
Wracaj do zdrowia :D
0
I wszystkie finały wygramy :D VEB !!!
0
Usil, Cuenca może sobię nie poradzić z presją tego spotkania fakt dobrze gra ale jeszcze za wcześnie niech wejdzie w drugiej połowie :Dale każdy ma swoje zdanie
0
Jesteśmy z tobą :D!!!! szybkiego powrotu do zdrowia
0
kurde ale mi go szkoda to chyba jego ostatni sezon w Barcelonie po kontuzji ciężko bd mu już wrócić do wysokiej formy szkoda .
0
kurde fatalne wieści tego się bałem kontuzji :(
0
szkoda chłopaka miał szanse się pokazać a teraz kontuzja szkoda :(
0
będzie 5-0 :D dla Barcelony .Szkoda chłopaka dosyć że mało gra to jeszcze kontuzja oby długo nie pauzował
0
niestety mi się wydaje że złamana jest noga :(
0
nie mogę się doczekać :):)VeB