0

Javier odejdzie i będzie po kłopocie.

2

Nie znam nikogo na kim gra Atm nie robiłaby wrażenia. Piłka odżywa dzięki takiej ekipie. Blisko też był Liverpool, którego żal. Szkoda, że wakacyjna przerwa zniszczy te dwie ekipy, gdy tylko szejki zarzuca sieci na Koke, Coste,Suareza, Sturridga itp.

1

Szkoda gościa. Na pewno warsztat ma znakomity. Tylko szkoda, że zawodnikom sił starcza na pół sezonu.
Tata sobie poradzi. Wróci na swój kontynent i z pewnością po mistrzostwach zostanie trenerem jakiejś silnej drużyny,a może i samej Argentyny, która tradycyjnie nic nie ugra na mundialu i zmiana trenera będzie konieczna.
Ciekawe co na to Messi?

0

Jak oglądam mecze Chelsea czi Man Utd. to mam wrażenie, że kibiców także nie ma, więc nie jest to najlepszy przykład.

2

W meczach o stawkę doping na cn jest dobry! Rzadko się to dzieje, ale zdarza się fantastyczna widownia.

3

Ja bym zrobił z Pedro prawego obrońcę. Do tej pory i tak w defensywie zapieprzal jak mało kto!

1

Nieład taktyczny to mają na drugie imię wszyscy nasi obrońcy. Nawet Puyol, choć ten nadrabia sercem.

5

Gdyby Messi karnego strzelił...

1

Dlaczego 4 dni?

0

Neymar jak Fabregas-dobra jesień, mierna wiosna...

0

Kiedy ostatnio po takim krosie padł gol?

0

Brakuje mi możliwości minusowania głupich komentarzy... Nie pierwszy raz...

0

ATM... ?

0

Zestawienie słabe albo tytuł do zmiany, bo gdzie niby dna Barcy odnajdziecie w takim drewnie jak Czychrynski lub Maxi Lopez.

0

2 lata temu już grał wybornie. Ale niestety iw tym klubie musi być top nazwisko....

0

Tak, tylko się nie zdziw jak się okaże, że Alves miał trzy ostatnie sezony marne.

1

Straciła całe mnóstwo. Nic dziwnego, że Ronaldo trzyma się lewej strony znajdując sobie najsłabsze ogniwo. Pamiętam, że jak tylko Puyol grał na prawej, to Wielki CR7 robił wszystko by uciekać w inne sektory.

0

Środowisko wie o co chodzi ..

1

Motywacyjna tzn za trenera, który od tego momentu nie jest potrzebny w FCB-to Messi będzie wystawiał skład.

1

Zdrowia i słodyczy. Byle daleko od Barcelony.

0

Jaka burzliwa???

0

Masz polska mentalność i nie masz racji.

0

Co do Ronaldo to się nie zgodzę.

0

Dziennikarze takie bzdury opowiadali. Nie było takich ustaleń między klubami.

0

Niby dlaczego?

14

Prawdziwa minuta ciszy, a nie wyciskane 10 sekund... szacunek...

0

Nie dla mnie.

0

A ja sądzę, że Pep przyjechał po remis i był bliski takiego wyniku. W rewanżu Muller i Goetze zrobią swoje.

0

To się nazywa przeinwestowanie.
No i dobrze, że Lewandowski idzie do Bawarii, bo Mandzukic to katastrofa.

0

gdyby był z 3 lata młodszy to mógłby zostać nr 1!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?