0

Wystarczyło Cordobę zlać i to my byśmy karty rozdawali w ostatniej kolejne na Camp Nou...
Przypomina mi się wiosna 2007... Boję się, że i teraz liga przypadkiem będzie biała.

0

Efekty przeinwestowania. Podobnie jak w Vive...

0

Ten gość pod ponad roku nie rozegrał wybitnego spotkania. Nie piszcie tylko o meczu z City, bo Lescott był w takiej formie, że nawet ja bym go ograł 1 na 1. Messi to wyczuł i grał tylko na niego. Od Kompanyego trzymał się daleko.

0

Kto wie, kiedy ostatnio pokonaliśmy w sezonie dwukrotnie Real a skończyliśmy sezon na niższej pozycji?

0

Prawdopodobnie będą to jedyne znaczące derby w sezonie. Te ligowe po frajerskiej porażce w sobotę nic nie będą znaczy.

0

Fajnie, ale drugiego Messiego to ja tam nie widzę. Nawet drugiego Fabsa nie widać. Jedynie Traore i jego siła fizyczna napawa optymizmem na coś ekstra.

0

Rewelacyjnie tendencyjne zestawienie zdjęć:)

0

Wiele lat grałem w piłkę ręczna. Cios w splot może nie boli, ale jest strasznie niebezpieczny. Bezdech nie jest fajnym uczuciem.

0

Montoya i Neymar chcieli. Reszta to była kompromitacja. Fabs tragiczna wiosną koleiny raz, Messi od ponad roku zagrał trzy dobre mecze.

0

Pokazuj co chcesz, byle nie w tym klubie.

0

Dostałeś kiedyś lekki cios w splot słoneczny, co Neymar pokazywał?? Ja grając w ręczna tak-bezdech nie jest fajnym uczuciem...

0

Któryś z komentatorów dobrze powiedział przy okazji ostatniego meczu Realu: "Ronaldo na boisku jest królem. Bez niego ba boisku każdy chce być królem". To jest najlepsze podsumowanie sytuacji w Realu. Jesień pokazała, że Fcb bez Messiego da radę. Teraz wiosna pokaże, czy Real bez Ronaldo sobie poradzi.

20

Messi to się nawet nie spocil.

0

Rok 2008 się dopełnia. Wtedy strzał życia Scholesa nas wywala z LM, teraz de facto strzał życia Diego. Jeszcze tylko brakuje byśmy zajęli 3 miejsce w lidze i wiosna sprzed 6 lat się powtórzy.
Ale potem przyszło lato, rewolucja kadrowa, czarne owce odeszły i było pięknie!!

Ps. Alves-dziękujemy, ale pomyśl o emeryturze.

1

Dlaczego nazywasz Real ogórkami?

0

Tydzień temu heineken w biedronce 2,60! Kupiłem zapas do końca sezonu bo tvp nie lubię ;-)
Jakość jest naprawdę dobra, komentarz wyborny.

0

Sunderlund-taki klub w Norwegii...

0

Chłopak miał ogromny potencjał na bycie środkowym obrońcą. Takiego spokoju w głowie nawet w najtrudniejszych sytuacjach boiskowych nie ma żaden z obecnych graczy FCB.

0

Bartra jest zajebisty! Wielu podnieca się Varanem, ale w tym sezonie to Bartra pokazuje klasę.

0

Ale się porobiło. Największy klub świata na kolanach przed młodym facetem... Smutne to... kompromitacja w sumie...

0

Kupcie heinekena i macie co chcecie.,

0

Zamiast lamentu na tvp, polecam kupno Heinekena. Tam jest kod umożliwiający oglądanie meczu w dobrej jakości, legalnie iz c+. 2,60 zł i macie transmisję!

0

Kur... Zacznijcie nieco szanować Real. To są dobrzy gracze,a Wy pierd... coś o gorących kulach, prostym losowaniu itp.

0

Cała piłka na najwyższym poziomie to mafijne układy i walka o niebotyczne pieniądze. Obojętnie jak bardzo nie będziemy idealizowac FCB, to fakty są takie, że i ten klub tkwi w tych gangsterskich klimatach. Zbyt wiele pieniędzy wchodzi w grę. Może po prostu FIFIE i UEFIE nasz klub już jest mniej potrzebny? Wszystko było super, gdy była magiczna gra, piękne gole, akcje, emocje, przeżycia. Top nakrecalo zarówno Barcelonę, jak i przede wszystkim gangi organizujące rozgrywki, do których przez FCB sponsorzy lgneli. Teraz to już nie ta sama drużyna, więc można ją odstawić nas boczny tor. Teraz jest czas Bayernu i szejków z Paryża. Trochę zaczynam czuć na czym polegał żal Realu Madryt....

0

A wypożyczyć można??

0

Tylko że tam Messi znalazł sobie mizernego anglika do ogrywania Lescotta. Z nikim innym 1 na 1 nie szedł.

0

Simeone frajerze, po co każesz mu usiąść na boisku?

0

Dzisiaj piłki nie powącha.

0

0:54 - Łysy z UEFA??

0

Dawno żadna kontuzja tam bardzo mnie nie zasmuciła. VV nie zasługuje na takie pożegnanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?