Thiago od dłuższego czasu był przygotowywany na następcę Xaviego i to o jego powrót powinni powalczyć. Xavi kiedy od nas odszedł pozostawił ogromna pustkę, ktorej do tej pory nie udało sie uzupełnić i moim zdaniem Thiago jest tym brakującym elementem w naszej pomocy. Środek pola w składzie Busquets-Thiago-Iniesta doskonale by sie rozumiał i mógłby funkcjonować jak kiedys z Xavim a pamiętamy chyba wszyscy jak to wtedy funkcjonowało :) według mnie nikt lepiej nie wpasuje sie w środek barcelońskiej pomocy niz Thiago
Thiago od dłuższego czasu był przygotowywany na następcę Xaviego i to o jego powrót powinni powalczyć. Xavi kiedy od nas odszedł pozostawił ogromna pustkę, ktorej do tej pory nie udało sie uzupełnić i moim zdaniem Thiago jest tym brakującym elementem w naszej pomocy. Środek pola w składzie Busquets-Thiago-Iniesta doskonale by sie rozumiał i mógłby funkcjonować jak kiedys z Xavim a pamiętamy chyba wszyscy jak to wtedy funkcjonowało :) według mnie nikt lepiej nie wpasuje sie w środek barcelońskiej pomocy niz Thiago
Mamy niestety tylko jednego Rafinhe, wiec nie moze zagrać na dwóch pozycjach jednocześnie xd a poza tym chyba Nili jest poważnie kontuzjowany, wiec wydaje mi sie, ze w redakcji wkradł sie mały chochlik xd
Komentarze
0
Tak wlasnie, ze lepiej
0
Ten drewniany Alba zaliczył asystę, dzieki ktorej przegraliście El Clasico
7
Thiago od dłuższego czasu był przygotowywany na następcę Xaviego i to o jego powrót powinni powalczyć. Xavi kiedy od nas odszedł pozostawił ogromna pustkę, ktorej do tej pory nie udało sie uzupełnić i moim zdaniem Thiago jest tym brakującym elementem w naszej pomocy. Środek pola w składzie Busquets-Thiago-Iniesta doskonale by sie rozumiał i mógłby funkcjonować jak kiedys z Xavim a pamiętamy chyba wszyscy jak to wtedy funkcjonowało :) według mnie nikt lepiej nie wpasuje sie w środek barcelońskiej pomocy niz Thiago
0
Myślę, że ten słupek zaważy o przyznaniu mu złotej piłki XD
4
Ale to sie tyczy tylko krajowych rozgrywek.. W Lidzie Mistrzów marlon moze występować, nawet ostatnio zaliczył debiut w poprzedniej kolejce
54
Nie wiem co Ci redaktorzy tam biorą ale musi to byc jakis trefny towar
12
Sampaoli to Argentyńczyk, nie Chilijczyk
7
Thiago od dłuższego czasu był przygotowywany na następcę Xaviego i to o jego powrót powinni powalczyć. Xavi kiedy od nas odszedł pozostawił ogromna pustkę, ktorej do tej pory nie udało sie uzupełnić i moim zdaniem Thiago jest tym brakującym elementem w naszej pomocy. Środek pola w składzie Busquets-Thiago-Iniesta doskonale by sie rozumiał i mógłby funkcjonować jak kiedys z Xavim a pamiętamy chyba wszyscy jak to wtedy funkcjonowało :) według mnie nikt lepiej nie wpasuje sie w środek barcelońskiej pomocy niz Thiago
7
Mamy niestety tylko jednego Rafinhe, wiec nie moze zagrać na dwóch pozycjach jednocześnie xd a poza tym chyba Nili jest poważnie kontuzjowany, wiec wydaje mi sie, ze w redakcji wkradł sie mały chochlik xd
4
Jest Rui Patricio a nie ma Pique czy Sergio ..