0

Tak wlasnie, ze lepiej

0

Ten drewniany Alba zaliczył asystę, dzieki ktorej przegraliście El Clasico

7

Thiago od dłuższego czasu był przygotowywany na następcę Xaviego i to o jego powrót powinni powalczyć. Xavi kiedy od nas odszedł pozostawił ogromna pustkę, ktorej do tej pory nie udało sie uzupełnić i moim zdaniem Thiago jest tym brakującym elementem w naszej pomocy. Środek pola w składzie Busquets-Thiago-Iniesta doskonale by sie rozumiał i mógłby funkcjonować jak kiedys z Xavim a pamiętamy chyba wszyscy jak to wtedy funkcjonowało :) według mnie nikt lepiej nie wpasuje sie w środek barcelońskiej pomocy niz Thiago

0

Myślę, że ten słupek zaważy o przyznaniu mu złotej piłki XD

4

Ale to sie tyczy tylko krajowych rozgrywek.. W Lidzie Mistrzów marlon moze występować, nawet ostatnio zaliczył debiut w poprzedniej kolejce

0

Nawet nie wiedziałem. Ale to bardzo dobra wiadomość ;)

7

Mamy niestety tylko jednego Rafinhe, wiec nie moze zagrać na dwóch pozycjach jednocześnie xd a poza tym chyba Nili jest poważnie kontuzjowany, wiec wydaje mi sie, ze w redakcji wkradł sie mały chochlik xd

3

Akurat u siebie w drużynie ma kogo podpatrywać, szczególnie króla symulek ;)

54

Nie wiem co Ci redaktorzy tam biorą ale musi to byc jakis trefny towar

12

Sampaoli to Argentyńczyk, nie Chilijczyk

4

Jest Rui Patricio a nie ma Pique czy Sergio ..

2

Święte słowa @cosinus90, brakuje takich ludzi jak Ty na tej stronie. Większość to tzw. chorągiewki, które jak jest dobrze to się zachwycają i wychwalają a jak zdarzy się jakieś potknięcie to mieszają z błotem. Przyjdzie następny mecz i Ter Stegen zaliczy jakąś spektakularną interwencję, czy obroni karnego, jednym słowem wybroni nam mecz to Ci wszyscy co wieszali na Nim psy będą go wychwalać. Ale tak już niestety jest i będzie. Takich ludzi się nie wypleni..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?