MadafakinGuy
Dołączył/a: październik 2014
Świdnica / Wrocław
7 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MessiForeverTheBest gdyby Zandberg był jesczde skrajną lewica, ot to socjaldemokracja, która jest w państwach skandynawskich
0
@Stagiryta wy się boicie przytwierdzonych zakrętek bo z tym se rady nie dajecie
1
@MesQueUnClub96 mnie zawsze bawi to ich wielbienie Mentzena, bo niskie podatki, gdzie tak naprawdę te niskie podatki i państwo minimum pomaga tylko najbogatszym, co miało miejsce w USA w latach 70, gdzie właśnie biedni stawali się biedniejsi, a bogaci jeszcze bogatsi
1
@Eklerek a co aż tak tam Polacy bydło robią? XD
5
@Stagiryta to pokazuje jak wielu u nas ludzi jest podatnych na syndrom oblężonej twierdzy I wystarczy ich postraszyć nieistniejącym wrogiem
5
@BorzyKrzys dziękuję za miłe słowa i też pozdrawiam
0
@Stinger_ ja też jestem zawiedziony tym, że tak mało ludzi u nas popiera Zandberga
0
@Encore taki gangus z Trójmiasta, który tam różne interesy kręcił
1
@Commando no jest czym się cieszyć xD
0
@Pedri16Future no a nie jest?
2
@Recha_0684 no na razie to partia, która wyciągnęła Nawrockiego właśnie ich nasciagala najwięcej
1
21 procent w tym kraju głosuje na skrajną prawicę, cytując stonogę to jest dramat
0
@adamek20151 i nagle Osimhen zapomni jak się gra w piłkę xD
3
Po co ja się pytam, wystawić całkowicie drugi garnitur i tak już grają o pietruszkę
0
Norris jest skrajnie antypatyczny jako osoba, straszny płaczek
0
@mekston Norris jak i inni Brytyjczycy to pupilki fia, więc kara dla nich graniczy z cudem
1
@Eklerek Red Bull akurat ładnie ugotował na Imole poprawki i w sumie od początku sezonu mają trend wzrostowy, za to ferrari to szkoda gadać
2
@Lionel_Messi10 imo Cristiano powinien być na 2 miejscu
0
Godmorgen. Må morgendagen være en glædens dag
1
@Eklerek McKaren w tym sezonie bezkonkurencyjny bolid zrobił, tylko cud albo kolejna afera spygate może sprawić żeby oni WCC nie zdobyli.
1
@Encore to co robi Turek Giannis robi znacznie lepiej plus dodaj do tego żelazną obronę i atletyzm greckiego boga
0
@Tasde poczekaj co będzie się działo po końcowym gwizdku
1
@clyde ja do 17 roku życia miałem skrajnie prawicowe poglądy, a obecnie jestem mocno onto socjaldemokracja na wzór skandynawski :)
0
@Kgorecki2500 patrząc, że sanacja była ustrojem autorytarnym to byłaby najbliższa PiSowi lub partii tej Brauna.
2
@fcbarcafan19 rok temu byłem na Skrzycznem, a w tym momencie wchodzimy na ten szczyt
8
Świetny jest Szczyrk, jestem tu drugi rok z rzędu na urlopie, tym razem z partnerką i jest cudownie
0
@Arden czy uwzględniła tutaj przypadek płodu chorego na wrodzoną łamliwość kości 2 stopnia, gdzie lekarze ukrywali faktyczny stan zdrowia płodu matce?
1
@July_6_BcN beka bo to płód kota xD
4
Trzaskowski:
Problemy społeczne ❌
Nawrocki jest zły ????
0
@July_6_BcN https://media.sciencephoto.com/image/p6810103/800wm czyli to dla Ciebie to też człowiek?