1

@MessiForeverTheBest gdyby Zandberg był jesczde skrajną lewica, ot to socjaldemokracja, która jest w państwach skandynawskich

0

@Stagiryta wy się boicie przytwierdzonych zakrętek bo z tym se rady nie dajecie

1

@MesQueUnClub96 mnie zawsze bawi to ich wielbienie Mentzena, bo niskie podatki, gdzie tak naprawdę te niskie podatki i państwo minimum pomaga tylko najbogatszym, co miało miejsce w USA w latach 70, gdzie właśnie biedni stawali się biedniejsi, a bogaci jeszcze bogatsi

1

@Eklerek a co aż tak tam Polacy bydło robią? XD

5

@Stagiryta to pokazuje jak wielu u nas ludzi jest podatnych na syndrom oblężonej twierdzy I wystarczy ich postraszyć nieistniejącym wrogiem

5

@BorzyKrzys dziękuję za miłe słowa i też pozdrawiam

0

@Stinger_ ja też jestem zawiedziony tym, że tak mało ludzi u nas popiera Zandberga

0

@Encore taki gangus z Trójmiasta, który tam różne interesy kręcił

1

@Commando no jest czym się cieszyć xD

0

@Pedri16Future no a nie jest?

2

@Recha_0684 no na razie to partia, która wyciągnęła Nawrockiego właśnie ich nasciagala najwięcej

1

21 procent w tym kraju głosuje na skrajną prawicę, cytując stonogę to jest dramat

0

@adamek20151 i nagle Osimhen zapomni jak się gra w piłkę xD

3

Po co ja się pytam, wystawić całkowicie drugi garnitur i tak już grają o pietruszkę

0

Norris jest skrajnie antypatyczny jako osoba, straszny płaczek

0

@mekston Norris jak i inni Brytyjczycy to pupilki fia, więc kara dla nich graniczy z cudem

1

@Eklerek Red Bull akurat ładnie ugotował na Imole poprawki i w sumie od początku sezonu mają trend wzrostowy, za to ferrari to szkoda gadać

2

@Lionel_Messi10 imo Cristiano powinien być na 2 miejscu

0

Godmorgen. Må morgendagen være en glædens dag

1

@Eklerek McKaren w tym sezonie bezkonkurencyjny bolid zrobił, tylko cud albo kolejna afera spygate może sprawić żeby oni WCC nie zdobyli.

1

@Encore to co robi Turek Giannis robi znacznie lepiej plus dodaj do tego żelazną obronę i atletyzm greckiego boga

0

@Tasde poczekaj co będzie się działo po końcowym gwizdku

1

@clyde ja do 17 roku życia miałem skrajnie prawicowe poglądy, a obecnie jestem mocno onto socjaldemokracja na wzór skandynawski :)

0

@Kgorecki2500 patrząc, że sanacja była ustrojem autorytarnym to byłaby najbliższa PiSowi lub partii tej Brauna.

2

@fcbarcafan19 rok temu byłem na Skrzycznem, a w tym momencie wchodzimy na ten szczyt

8

Świetny jest Szczyrk, jestem tu drugi rok z rzędu na urlopie, tym razem z partnerką i jest cudownie

0

@Arden czy uwzględniła tutaj przypadek płodu chorego na wrodzoną łamliwość kości 2 stopnia, gdzie lekarze ukrywali faktyczny stan zdrowia płodu matce?

1

@July_6_BcN beka bo to płód kota xD

4

Trzaskowski:
Problemy społeczne ❌
Nawrocki jest zły ????

0

@July_6_BcN https://media.sciencephoto.com/image/p6810103/800wm czyli to dla Ciebie to też człowiek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?