1

@Encore meanwhile syn Jordana został złapany za jazdę pod wpływem alkoholu i z kokaina w kieszeni xD

0

@OskP kreatyna, jakieś tam witaminy w tabletkach, kolagen, jak wrócę do treningów to jeszcze pewnie białko w proszku będzie konsumowane z cytrulina i beta alanina

1

@jacobFCB miałem iść na spacer, ale za zimno jednak, lecz z kubkiem kawy oglądałem co się dzieje za oknem :)

1

@jacobFCB znane i lubiane, choć na koncercie nigdy nie byłem

1

@jacobFCB oj nie znam :(

2

@Alek23 czuć ząb czasu w tej grze, 2 dla mnie to gra 10/10 i najlepsza jaką do tej pory stworzono, a 1 bym ocenił na 8, jest trochę krotka

2

@Encore co za błąd w matrixie. Przed chwilą odpaliłem 1 odcinek :D

4

@gumaz na polityków Po też mieli 8 lat, podsłuchiwali ich Pegasusem, czy ktoś z nich siedzi mimo szumnych zapowiedzi, nikt

0

@Encore z tych co wymieniłeś to już 3 jest sztywno top 15 graczy w historii, będzie brakować tutaj tej ekipy, ale rośnie nowe, zdolne pokolenie graczy, więc w lidze nie będzie nudy

0

@czółkovsky top 5 centrów w historii na dany moment, dużo ludzi zarzuca mu, że on słabo broni, a co jest nieprawdą, jest dobrym obrońcą, ale jego wyczyny w ataku przyćmiewają grę w obronie

0

@GigiAmoroso top 5 centrów w historii

0

@Encore piękna ma windę w nogach, oby stawy wytrzymały i głowa zaczęła dojeżdżać

4

@BorzyKrzys widzę Sławek zaczyna podążać drogą swojego kolegi Grześka z partii, niech machnie z 5 piwek i nagra coś na YouTube na ten temat

1

@Arden kiedyś Lubelska sprzedawała takie kieliszki cytrynówki, tam było z 50 ml

1

@Rust_Cohle ani się nie zdarzyło

1

Nic tak nie smakuje jak piwko po nocnej zmianie

2

@MesQueUnClub96 ależ wtedy renault zrobiło maszynę i ten dźwięk silnika

0

@jacobFCB zajęcie rąk w jakiś sposób, bo przy gadaniu, a już szczególnie na żywo niewiadomo co z rękami zrobić

0

Kocham to

0

Jedliście kiedyś kotlety z mortadeli?

7

@Kapitan_SW ale to by żarło z Adeyemim

9

Lubie klimat dożynek wiejskich, lane piwko do 10 zł, kiełbaska z grilla za 8 zł, gdzie na festiwalu food truck za podobny zestaw trzeba nerkę sprzedać

0

@VegetaPolska 2k16 gram do dzisiaj czasami, kariera jednego gracza nie ma aż takiego grindu, gameplay jest przyjemny, Ai zachowuje się naturalniej niż w nowszych częściach

0

@nwchades no każdy, kto ma więcej niż 2 szare komórki to wie.

1

@VbamboeB zalezy, jesli chcesz typowa kule mocy, to polecam Mido kebab, jak cos lepszego to Madagaskar

35

No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam całą Legnice,dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci

1

@Rifek w sumie na boisku za łebka to po ksywce się mówiło, a Olmo świeżak to nie wymyślili jeszcze dla niego

0

Gowno i trociny

2

Kupiłem litrowego jacka Danielsa za 50 zł

2

@Wio przed nimi był Pete Sampras i nikt nie myślał, że będzie ktoś lepszy od niego, a tutaj trójka wyrosła takich geniuszy rakiety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?