MadafakinGuy
Dołączył/a: październik 2014
Świdnica / Wrocław
7 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore meanwhile syn Jordana został złapany za jazdę pod wpływem alkoholu i z kokaina w kieszeni xD
0
@OskP kreatyna, jakieś tam witaminy w tabletkach, kolagen, jak wrócę do treningów to jeszcze pewnie białko w proszku będzie konsumowane z cytrulina i beta alanina
1
@jacobFCB miałem iść na spacer, ale za zimno jednak, lecz z kubkiem kawy oglądałem co się dzieje za oknem :)
1
@jacobFCB znane i lubiane, choć na koncercie nigdy nie byłem
1
@jacobFCB oj nie znam :(
2
@Alek23 czuć ząb czasu w tej grze, 2 dla mnie to gra 10/10 i najlepsza jaką do tej pory stworzono, a 1 bym ocenił na 8, jest trochę krotka
2
@Encore co za błąd w matrixie. Przed chwilą odpaliłem 1 odcinek :D
4
@gumaz na polityków Po też mieli 8 lat, podsłuchiwali ich Pegasusem, czy ktoś z nich siedzi mimo szumnych zapowiedzi, nikt
0
@Encore z tych co wymieniłeś to już 3 jest sztywno top 15 graczy w historii, będzie brakować tutaj tej ekipy, ale rośnie nowe, zdolne pokolenie graczy, więc w lidze nie będzie nudy
0
@czółkovsky top 5 centrów w historii na dany moment, dużo ludzi zarzuca mu, że on słabo broni, a co jest nieprawdą, jest dobrym obrońcą, ale jego wyczyny w ataku przyćmiewają grę w obronie
0
@GigiAmoroso top 5 centrów w historii
0
@Encore piękna ma windę w nogach, oby stawy wytrzymały i głowa zaczęła dojeżdżać
4
@BorzyKrzys widzę Sławek zaczyna podążać drogą swojego kolegi Grześka z partii, niech machnie z 5 piwek i nagra coś na YouTube na ten temat
1
@Arden kiedyś Lubelska sprzedawała takie kieliszki cytrynówki, tam było z 50 ml
1
@Rust_Cohle ani się nie zdarzyło
1
Nic tak nie smakuje jak piwko po nocnej zmianie
2
@MesQueUnClub96 ależ wtedy renault zrobiło maszynę i ten dźwięk silnika
0
@jacobFCB zajęcie rąk w jakiś sposób, bo przy gadaniu, a już szczególnie na żywo niewiadomo co z rękami zrobić
0
0
Jedliście kiedyś kotlety z mortadeli?
7
@Kapitan_SW ale to by żarło z Adeyemim
9
Lubie klimat dożynek wiejskich, lane piwko do 10 zł, kiełbaska z grilla za 8 zł, gdzie na festiwalu food truck za podobny zestaw trzeba nerkę sprzedać
0
@VegetaPolska 2k16 gram do dzisiaj czasami, kariera jednego gracza nie ma aż takiego grindu, gameplay jest przyjemny, Ai zachowuje się naturalniej niż w nowszych częściach
0
@nwchades no każdy, kto ma więcej niż 2 szare komórki to wie.
1
@VbamboeB zalezy, jesli chcesz typowa kule mocy, to polecam Mido kebab, jak cos lepszego to Madagaskar
35
No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam całą Legnice,dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci
1
@Rifek w sumie na boisku za łebka to po ksywce się mówiło, a Olmo świeżak to nie wymyślili jeszcze dla niego
0
Gowno i trociny
2
Kupiłem litrowego jacka Danielsa za 50 zł
2
@Wio przed nimi był Pete Sampras i nikt nie myślał, że będzie ktoś lepszy od niego, a tutaj trójka wyrosła takich geniuszy rakiety