Doping żenada, mecz jakby rozgrywany na pustym stadionie. Mnie rozśmieszyła sytuacja z Ronaldo - rozpoczął drybling, właściwie parę okrążeń nogą nad piłeczką - już wiwaty i oklaski, stracił - a kilka sekund później gdy znów miał piłkę został wygwizdany
Komentarze
0
Przyzwyczaj się, że tutaj 3/4 strony to góra 12-letnie dzieci, które nie potrafią nawet czytać ze zrozumieniem ;)
0
Możesz sobie oglądać mecze, ale jeśli nie znasz nawet melodii hymnu to jak dla mnei nie jesteś kibicem ;) Tym bardziej że lubisz oba kluby...
0
Jaką hipokryzją? Na CN jest o niebo lepszy doping ;)
1
Trochę jest, jeśli masz dziecko w wieku 15 lat = jesteś niedojrzały :)
0
Patrz zresztą:
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=54125
4
Się uśmiałem, sprzedaje bardzo drogo! Villa to potwierdzi
2
Argumentem "rudy" wygrałeś tytuł komentarza dnia :)
1
Doping żenada, mecz jakby rozgrywany na pustym stadionie. Mnie rozśmieszyła sytuacja z Ronaldo - rozpoczął drybling, właściwie parę okrążeń nogą nad piłeczką - już wiwaty i oklaski, stracił - a kilka sekund później gdy znów miał piłkę został wygwizdany
1
Ter Stegen
Alves - Laporte - Pique - Alba
Vidal
Reus - Koke
Neymar - Messi - Sanchez
Dream team :>
1
Nie zostaje bo został wystawiony na listę transferową.