Madridista
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Podmost
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyzwyczaj się, że tutaj 3/4 strony to góra 12-letnie dzieci, które nie potrafią nawet czytać ze zrozumieniem ;)
0
Możesz sobie oglądać mecze, ale jeśli nie znasz nawet melodii hymnu to jak dla mnei nie jesteś kibicem ;) Tym bardziej że lubisz oba kluby...
0
Jaką hipokryzją? Na CN jest o niebo lepszy doping ;)
1
Trochę jest, jeśli masz dziecko w wieku 15 lat = jesteś niedojrzały :)
0
Patrz zresztą:
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=54125
0
Głowa Cię boli?
0
Dobrze "inteligenciku", nie mam zamiaru Ci dokuczać, bo jak widać chyba wystarczająco ktoś Ci dokuczył, skoro gadasz jak potłuczony, zdania wyrwane z kontekstu i komentarze nie na temat.
0
Pff, przeszukanie na bramkach... nie takie rzeczy jak nóż już wnosili kibice ;)
2
Argumentem "rudy" wygrałeś tytuł komentarza dnia :)
1
Nie ma to jak na końcu komentarza napisać "bez komentarza" :)
0
Gdyby nie było, to by nie przechadzał się ot tak po boisku. A gdyby nagle wyjął nóż z kieszeni i zaczął wszystkich haratać?
0
Najpierw może zapoznaj się z definicją słowa, bo bynajmniej nie użyłeś go w stosownym momencie.
0
Po co się uczyć hiszpańskiego? Można jakieś naturalne, polskie "Real Gola" :) Albo chociaż hymn. Każdy kibic powinien znać hymn swojego klubu na pamięć, jeśli go nie zna - bez komentarza :)
0
Heh, dobre imię! :)
0
Znajdź w nicku jakieś nawiązanie do mojego avatara, no dalej, wierzę w Ciebie :)
0
Co ma do tego Gdańsk? Mówimy teraz o "supermeczu" Realu z Fiorentiną.
To rok temu w Gdańsku to była parodia, a nie mecz. Chociażby 6-osobowa zmiana, gdzie każdy choć trochę rozpoznawalny zszedł z boiska.
0
W żaden sposób nie udaję kibica Realu, jestem zadeklarowanym cule a mój nick po prostu jest taki ot tak - dla hecy :)
Według mnie jest dużo bardziej na miejscu niż Twój :P
0
2-3 osób przy tylu ludziach nawet byś nie usłyszał... wygwizdali go, może nie jakoś niesamowicie ale nawet jeśli było to kilkanaście osób, to jest to śmieszne.
0
To są ludzie, którzy kochają ten klub, więc to tak, jakby grała tu Legia.
A co do tych kilku wyżej, szczególnie pana z nickiem "RonaldoPedau" nie będę nawet się odnosił, komentarze poniżej poziomu
0
Pff, nie rozśmieszaj mnie. Tam był prawie cały pełny stadion, porównaj to z pierwszym lepszym meczem ekstraklasy, w którym nawet w 1/4 nie jest zapełniony... w polskiej lidze jest dużo lepszy doping... w tym meczu było słychać nawet odbicia piłki, komunikację piłkarzy. W meczu z prawdziwymi kibicami to jest nierealne.
1
Doping żenada, mecz jakby rozgrywany na pustym stadionie. Mnie rozśmieszyła sytuacja z Ronaldo - rozpoczął drybling, właściwie parę okrążeń nogą nad piłeczką - już wiwaty i oklaski, stracił - a kilka sekund później gdy znów miał piłkę został wygwizdany
0
Po 1 to jesteś hipokrytą, tak jak pan wyżej napisał to samo Real zrobił z Ozilem więc dziwne że taki masz z tego ubaw.
Po 2 nie widzisz prowokacji? Przeczytaj jeszcze raz... tak chamska ironia w ogóle nie jest prowokacją.
VeB & Aupa Atleti :))
0
Dlatego, że prawdziwy kibic jest obiektywny i nie prowokuje innych.
Nie odpowiedziałeś na me pytanie, śmiało -Atleti czy Real
0
1
HAHAHAHAHASHDFJFJEJJSJ.
Precz z łapami czelsi.
0
Chodzi mi o to, że Vidal i Pogba wolniej by się aklimatuzowali.
0
Podobnie z akcentem - w Chile mają swój specyficzny.
0
Zanim zaczniesz rzucać takimi żałosnymi tekstami upewnij się, że masz rację. Nienawidzę takicj cwaniaczków.
Mi do tego google nie było potrzebne, ale tobie przeciwnie - wygoogluj sobie.
Chilijski język to odmiana hiszpańskiego którym posługują się w Andaluzji, trudna do zrozumienia przez język kataloński czy ogólnie hiszpański.
Nie pozdrawiam.
0
Czemu nierealny? Koke podobno jest zadowolony z zainteresowania klubów :)
0
Chcecie Vidala, Pogbe ale prawda jest taka: Pogba i Vidal zapewne niezbyt po hiszpańsku mówią, w dodatku nie grali nigdy w La Lidze. Koke jest Hiszpanem grającym w Atlético de Madrid! W dodatku wyraźnie z większym potencjałem... w kadrze Hiszpanii 90% następca Xaviego. Hiszpanii - najlepszej reprezentacji ma świecie :)