0

dobrze, że nie podciągnął

0

Dzięki bardzo ;) nie wiedziałem że ma tam kontuzję

0

54,90 z wszystkimi kanałami?! Ja mam taką z wszystkimi C+ i n za 89zł. Bierz!

0

wytłumaczysz mi o co w tym filmie chodzi? Bo nie oglądałem meczu i nie wiem

0

Z tego co wiem to raczej nie

0

Dziękuję :)

0

Jeśli ktoś ogląda mecz Francji, to czy gra Sakho? Jeśli tak, to jak?

0

Dlaczego ośmieszyło? Dało po prostu ofertę. Idąc Twoim tokiem myślenia Barca ośmieszyła się dając ofertę za Luiza, Silvę...

0

Tak... a w Gran Derbi był prawie nie do przejścia dla każdego z graczy Barcelony. I to jest prawda.

0

Bierzcie go.

0

Komentarz dotyczy artykułu.

0

A ja Cię zaskoczę i chcę żeby grał. Jest dobrym zawodnikiem, szkoda żeby się zmarnował.

0

Ciekawe komu chciało się czytać kolejny nic nie wnoszący do osoby(?) FC Barcelony temat. Bo mi nie.

0

odkąd sezonowcy są wśród nas

0

Gdyby media mieli wykreować ich wizerunek, kreowaliby ich na wrogów. Takie wojny zawsze mają więcej ogląalności. Poza tym zdjecia z FCBarcelona.cat nie kłamią, Messi ma dobre relacje z Neymarem.

0

Ofensywna pomoc to też atak...

0

Dzięki.

0

Po prostu jestem ciekaw.

0

Hiszpania ma luki w ataku? Wątpię. Mają Pedro, Torresa, Fabregasa, Navasa i wielu innych dobrych napastników.

0

Ktoś wie jakiego wyznania jest Neymar?

0

Wielu z Was go krytykuje, bo nosi okulary i ma lekką nadwagę. Rosell dużo lepiej niż wy wie, co będzie lepsze dla Waszego klubu i nie narzekajcie, bo i tak nie macie do tego podstaw.

Hala Madrid

0

Ciekawe, bo z Paragwajem w 2010 roku tak do ofensywnego futbolu się nie rwał... ale miejmy nadzieję, że Wasz klub dokonał dobrego wyboru. Pozdrawiam ;)

Hala Madrid.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?