Madridista
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Podmost
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobrze, że nie podciągnął
0
Dzięki bardzo ;) nie wiedziałem że ma tam kontuzję
0
54,90 z wszystkimi kanałami?! Ja mam taką z wszystkimi C+ i n za 89zł. Bierz!
0
wytłumaczysz mi o co w tym filmie chodzi? Bo nie oglądałem meczu i nie wiem
0
Z tego co wiem to raczej nie
0
Dziękuję :)
0
Jeśli ktoś ogląda mecz Francji, to czy gra Sakho? Jeśli tak, to jak?
0
Dlaczego ośmieszyło? Dało po prostu ofertę. Idąc Twoim tokiem myślenia Barca ośmieszyła się dając ofertę za Luiza, Silvę...
0
Tak... a w Gran Derbi był prawie nie do przejścia dla każdego z graczy Barcelony. I to jest prawda.
0
Bierzcie go.
0
Komentarz dotyczy artykułu.
0
A ja Cię zaskoczę i chcę żeby grał. Jest dobrym zawodnikiem, szkoda żeby się zmarnował.
0
Ciekawe komu chciało się czytać kolejny nic nie wnoszący do osoby(?) FC Barcelony temat. Bo mi nie.
0
odkąd sezonowcy są wśród nas
0
Gdyby media mieli wykreować ich wizerunek, kreowaliby ich na wrogów. Takie wojny zawsze mają więcej ogląalności. Poza tym zdjecia z FCBarcelona.cat nie kłamią, Messi ma dobre relacje z Neymarem.
0
Ofensywna pomoc to też atak...
0
Dzięki.
0
Po prostu jestem ciekaw.
0
Hiszpania ma luki w ataku? Wątpię. Mają Pedro, Torresa, Fabregasa, Navasa i wielu innych dobrych napastników.
0
Ktoś wie jakiego wyznania jest Neymar?
0
Wielu z Was go krytykuje, bo nosi okulary i ma lekką nadwagę. Rosell dużo lepiej niż wy wie, co będzie lepsze dla Waszego klubu i nie narzekajcie, bo i tak nie macie do tego podstaw.
Hala Madrid
0
Ciekawe, bo z Paragwajem w 2010 roku tak do ofensywnego futbolu się nie rwał... ale miejmy nadzieję, że Wasz klub dokonał dobrego wyboru. Pozdrawiam ;)
Hala Madrid.