Madridista
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Podmost
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na śp tylko Koke, ew. Pogba jeśli Koke się nie zgodzi.
0
Koke pożera ich obu na raz. Ograny w La Lidze i pasujący do Barçy.
0
Tylko nie Rakitić. Nie chcę pedałów w drużynie.
0
Masche, zejdź z piłki bo jajo będzie!
0
Polecam zapoznać się z pojęciem "stoper".
Marquinhos jest nominalnym prawym obrońcą.
0
Jak to "pominąłem"?
0
Wątpię. Reus ~30mln, Koke to samo, Vidal gdzieś z 40-45...
0
Ja postawiłbym na młodego zawodnika który mógłby się rozwinąć i być wzmocnieniem na lata - Koke.
0
Marquinhos nie jest stoperem...
0
Boże Święty, opuść tą stronę czym prędzej, lub się doedukuj...
0
Dream team ("osiągalny"):
t. Stegen
-
Marquinhos - Pique - Laporte - Alba
-
Vidal
-
Reus - Koke
-
Alexis-Messi-Neymar
0
Twój komentarz razi niewiedzą i jednocześnie pewnością siebie, a za razem jest bardzo chaotyczny i trudno wywnioskować o co Ci naprawdę chodzi, ponadto źle używasz interpunkcji.
Aczkolwiek widać nie jesteś zbyt zagorzałym kibicem, gdyż nie wiesz nawet co piszesz.
W poprzednim sezonie (przyjmując, że sezon 13/14 nadal trwa) dzieci poniżej 8. roku życia mogły wchodzić za darmo: warunek 1 osoba dorosła na 1 dziecko.
To jest tylko komplikacja sprawy, gdyż teraz aby wejść za darmo trzeba wyrobić kartę socio.
0
"miramda" nie przejdzie do Barcelony, wyłącz fifę i idź spać
0
Przykro mi, ale niestety dla cebulaczkowatych "fanów" Barcelony to wydaje się tak oczywiste.
Niestety, 2 miesiące w ogóle nie wpływają na wartość rynkową danego zawodnika. Musiałby cały sezon grać bardzo słabo, aby jego wartość się obniżyła.
Proszę Cię, nie wypowiadaj się w tak ironiczny sposób, gdyż twoja wiedza jest zbyt mała na ten temat żeby poprawiać kogoś, kto się na tym zna.
0
Luiz wart 50mln? Bardzo dobry żart. To, że jakiś niedorobiony szejk daje miliony śmiesznemu klubowi z Paryża, który później wyrzuca to w błoto nie znaczy, że 50mln to jego wartość.
1
Fabregas - wartość rynkowa 50mln €
Alexis - wartość rynkowa 30mln €
Alves - wartość rynkowa 18mln €
To nie jest moje zdanie tylko suche fakty z transfermarkt.
1
Nie zostaje bo został wystawiony na listę transferową.
0
Koke jest więcej wart niż Cesc, więc musielibyśmy dopłacać, zresztą Atleti nie jest zainteresowane Fabsem
0
Kto ci da tyle za pedro?
0
O niebo lepszy? Nie rozśmieszaj mnie. Są na +/- równym poziomie, a Iniesta ma już swoje lata. Koke ma tych wiosen 22 i byłby wzmocnieniem na lata.
0
A Koke?
1
Ter Stegen
Alves - Laporte - Pique - Alba
Vidal
Reus - Koke
Neymar - Messi - Sanchez
Dream team :>
0
Oglądasz Ty mecze Atletico de Madrid? Te jego podania to miód malina, z 30m potrafi podać idealnie do nogi! A jego wrzutki z np. rożnych, świetny zawodnik.
0
Koke bije ich wszystkich na głowę. Tylko Iniesta może z nim konkurować, resztę niszczy przeglądem pola i dokładnością podań oraz dośrodkowań.
0
A kto jest od niego lepszy?
0
Jest najlepszym pomocnikiem na świecie, a ma dopiero 22 lata. Przypominam, że kupiliście Neymara który nie był ani najlepszy, ani nawet jakiś wybitny, jedyne czym się wypromował to ładne sztuczki i ciekawa fryzura.
4
Się uśmiałem, sprzedaje bardzo drogo! Villa to potwierdzi
1
Benitez pracował w Mascherano? Od kiedy jest chirurgiem, czy czymś...?
0
Naprawdę myślisz, że dorosły facet urośnie?
0
To chyba ode mnie ;) Zluzuj może trochę, co? To, że w 1 meczu kibicuje drużynie Galacticos oznacza, że jest kimś złym? Ja też nie raz kibicowałem Dumie Katalonii :)