0

dziękuje za rozmowę spadam żegnam

0

Piotr,1985, ja nie jestem głupi może ty jesteś ale nie ja, ja cie nie obrażam pozdrawiam.
Jeszcze nie wiem po co wy mi odpowiadacie jeśli wy nie jesteście adminami to admin powinien mi napisać coś albo dać bana ale wy jesteście adwokaci dzieci po prostu to moje zdanie, że ta strona jest słaba i tyle w temacie pozdro

0

a zapomniałem nie którzy kibice farsy to sezonowcy

0

lubisz najmana bo przyszedł do farsy, a jak by poszedł do Realu to byś go przezywał gimbusie ...

0

nie wiem po co odpowiadacie przecież to nie było do was

0

wstyd ? nie wiedziałem

0

9 ma bóle dupy :P

0

Bóle dupy macie

0

0

trzeba umieć żartować. ach te dzieci ....

0

nie prowokuje tylko mam "ból dupy" hehe ;0

0

chyba z mamusią i z tatusiem hehe

0

ale Ciebie tam i tak nie będzie ;p

0

wszystko jest możliwe

0

Ramos był nominowany do złotej piłki idit*

0

0

ogoliłby się ...:)

0

Jesus Corona grał dziś mecz z Hiszpanią U20

0

zobaczymy co Perez zrobi :)

0

Benzema coś jeszcze gra 15 goli 10 asyst

0

wątpię to najdroższy niewypał Pereza, 65mln + 4 nieudane sezony każdy za 9 baniek :|

0

no już sie boje Kaka to pasożyt !

0

:D
fajnie by było

0

masz rację o Realu lepiej wyszło :)

0

ale tylko Ramos wziął piłkę wszyscy się odwrócili.

0

no najlepiej dawać minusy, a jak wy spamowaliście na stronie Realu " Wina Sędziego" to było dobrze co nie ?

0


Neymar pasuje do Barcy

0

On prawie waszym Busquetsem sie pobił :)

0

statuetkę jakąś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?