0

Jese chce grać w Realu :P

0

a co Iker dostał ??

0

to czemu Iniesta czapi nie podeszli ??

0

Iker uratował Hiszpanie od Manity

0

Pique ciot...

0

Barcelony też 8 piłkarzy na boisku i co? piach !!

0

no najlepsi masz racje aa alba ? pique ?

0

wole napastnika, ale Bale by też się przydał. :)

0

Ville niech sprzedają do Tottenhamu, a Bale do Realu ;)

0

słaby Caballero

0

solidny w obronie
Najman powinien dostać oskara ;p

0

Ramos

0

bo jest i Isco nie jest nurkiem...

0

57 milionów trochę za dużo za niego Barca dała. Neymar ma 21 lat jeszcze nie grał w europie ani w LM, a Isco też ma 21 lat i już grał LM i kosztował Real tylko 27/30 milionów euro.

0

Alvaro sobie poradzi z nim.
Gorzej jakby wasz Pique go z faulował i by doznał kontuzje.:P

0

jak dla mnie powinien dostać złotą piłkę nie Messi i Ronaldo

0

nieraz tak mówiliście ;p

0

drewno :)

0

0

A co może nie jest ?? po co się oszukiwać

0

nurek

0

Szpak fajnie komentuje :D

0

dokładnie

0

alonso ma kontuzje i nie będzie go 5 miesięcy to na początek sezonu ten skład ;P

0

Wilga Brenno,
Fajna piosenka choć jestem Fanem Realu :))

0

zobaczymy :)

0

myślisz, że kibic Barcy pochwali Real ?

0

http://www.footballuser.com/749857/Real_Madrid_CF

fajny skład, ale bądzcie szczerzy :))

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?