Madridista1111
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
....
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jese chce grać w Realu :P
0
a co Iker dostał ??
0
to czemu Iniesta czapi nie podeszli ??
0
Iker uratował Hiszpanie od Manity
0
Pique ciot...
0
Barcelony też 8 piłkarzy na boisku i co? piach !!
0
no najlepsi masz racje aa alba ? pique ?
0
wole napastnika, ale Bale by też się przydał. :)
0
Ville niech sprzedają do Tottenhamu, a Bale do Realu ;)
0
słaby Caballero
0
solidny w obronie
Najman powinien dostać oskara ;p
0
Ramos
0
bo jest i Isco nie jest nurkiem...
0
57 milionów trochę za dużo za niego Barca dała. Neymar ma 21 lat jeszcze nie grał w europie ani w LM, a Isco też ma 21 lat i już grał LM i kosztował Real tylko 27/30 milionów euro.
0
Alvaro sobie poradzi z nim.
Gorzej jakby wasz Pique go z faulował i by doznał kontuzje.:P
0
jak dla mnie powinien dostać złotą piłkę nie Messi i Ronaldo
0
nieraz tak mówiliście ;p
0
drewno :)
0
http://www.footballuser.com/750222/Champions_League_Team\
Fajny skład ?? Ligi Mistrzów
0
A co może nie jest ?? po co się oszukiwać
0
nurek
0
Szpak fajnie komentuje :D
0
http://www.footballuser.com/749924/Fifa_Team
0
dokładnie
0
alonso ma kontuzje i nie będzie go 5 miesięcy to na początek sezonu ten skład ;P
0
Wilga Brenno,
Fajna piosenka choć jestem Fanem Realu :))
0
zobaczymy :)
0
myślisz, że kibic Barcy pochwali Real ?
0
http://www.footballuser.com/749857/Real_Madrid_CF
fajny skład, ale bądzcie szczerzy :))
0
http://besty.pl/2441217
HAHA