gościu równie dobrze mogę powiedzieć że Khedira i kroos zostali mistrzami i grali dobrze , równie dobrze mogę powiedzieć że Ronaldo miał zawieszenie i kontuzje
hahaha rozbawiłeś mnie , defensywni bez porównania drewniany Busi i marszczerano :D , a Modric Twojego inieste zjada to samo Bale i Ronaldo i ciekawy jestem jak ma gryzoń zagrać bez okresu przygotowawczego i zgrania z drużyną :D rozbawiłeś mnie
hahaha rozbawiłeś mnie , defensywni bez porównania drewniany Busi i marszczerano :D , a Modric Twojego inieste zjada to samo Bale i Ronaldo i ciekawy jestem jak ma gryzoń zagrać bez okresu przygotowawczego i zgrania z drużyną :D rozbawiłeś mnie
KAKA w 2007 był najlepszym piłkarzem on poprowadził Milan do wygranej w lidze mistrzów był wyróżniającym się piłkarzem a nie tak jak w Bayernie cały zespół
Komentarze
0
tak jak Real ^^:)
0
gościu równie dobrze mogę powiedzieć że Khedira i kroos zostali mistrzami i grali dobrze , równie dobrze mogę powiedzieć że Ronaldo miał zawieszenie i kontuzje
1
a w meczu z chelsea i manchester city ile strzelił ktoś może przypomni :D?
1
hahaha rozbawiłeś mnie , defensywni bez porównania drewniany Busi i marszczerano :D , a Modric Twojego inieste zjada to samo Bale i Ronaldo i ciekawy jestem jak ma gryzoń zagrać bez okresu przygotowawczego i zgrania z drużyną :D rozbawiłeś mnie
0
ZP dla Suareza :D ciekawe za co :D w tym momencie jedynie dla CR7 się należy
1
hahaha rozbawiłeś mnie , defensywni bez porównania drewniany Busi i marszczerano :D , a Modric Twojego inieste zjada to samo Bale i Ronaldo i ciekawy jestem jak ma gryzoń zagrać bez okresu przygotowawczego i zgrania z drużyną :D rozbawiłeś mnie
1
a w meczu z chelsea i manchester city ile strzelił ktoś może przypomni :D?
0
KAKA w 2007 był najlepszym piłkarzem on poprowadził Milan do wygranej w lidze mistrzów był wyróżniającym się piłkarzem a nie tak jak w Bayernie cały zespół
0
tak jak Real ^^:)
0
muszę Cie rozczarować ale zagrają na 100% nie wiem skąd takie informacje bierzesz :D