O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły REAL MADRID!!!
  • Barcelonie kibicuję od Nie kibicuje farselonie

Statystyki

  • Dni w serwisie 4679
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 2

Komentarze

0

tak jak Real ^^:)

0

gościu równie dobrze mogę powiedzieć że Khedira i kroos zostali mistrzami i grali dobrze , równie dobrze mogę powiedzieć że Ronaldo miał zawieszenie i kontuzje

1

a w meczu z chelsea i manchester city ile strzelił ktoś może przypomni :D?

1

hahaha rozbawiłeś mnie , defensywni bez porównania drewniany Busi i marszczerano :D , a Modric Twojego inieste zjada to samo Bale i Ronaldo i ciekawy jestem jak ma gryzoń zagrać bez okresu przygotowawczego i zgrania z drużyną :D rozbawiłeś mnie

0

ZP dla Suareza :D ciekawe za co :D w tym momencie jedynie dla CR7 się należy

Zobacz wszystkie

1

hahaha rozbawiłeś mnie , defensywni bez porównania drewniany Busi i marszczerano :D , a Modric Twojego inieste zjada to samo Bale i Ronaldo i ciekawy jestem jak ma gryzoń zagrać bez okresu przygotowawczego i zgrania z drużyną :D rozbawiłeś mnie

1

a w meczu z chelsea i manchester city ile strzelił ktoś może przypomni :D?

0

KAKA w 2007 był najlepszym piłkarzem on poprowadził Milan do wygranej w lidze mistrzów był wyróżniającym się piłkarzem a nie tak jak w Bayernie cały zespół

0

tak jak Real ^^:)

0

muszę Cie rozczarować ale zagrają na 100% nie wiem skąd takie informacje bierzesz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?