0

tak jak Real ^^:)

0

gościu równie dobrze mogę powiedzieć że Khedira i kroos zostali mistrzami i grali dobrze , równie dobrze mogę powiedzieć że Ronaldo miał zawieszenie i kontuzje

1

a w meczu z chelsea i manchester city ile strzelił ktoś może przypomni :D?

1

hahaha rozbawiłeś mnie , defensywni bez porównania drewniany Busi i marszczerano :D , a Modric Twojego inieste zjada to samo Bale i Ronaldo i ciekawy jestem jak ma gryzoń zagrać bez okresu przygotowawczego i zgrania z drużyną :D rozbawiłeś mnie

0

ZP dla Suareza :D ciekawe za co :D w tym momencie jedynie dla CR7 się należy

0

muszę Cie rozczarować ale zagrają na 100% nie wiem skąd takie informacje bierzesz :D

0

Ocieplenie idzie :D

0

KAKA w 2007 był najlepszym piłkarzem on poprowadził Milan do wygranej w lidze mistrzów był wyróżniającym się piłkarzem a nie tak jak w Bayernie cały zespół

0

Buahahaahah porównujesz Robbena=szkoło do Ronaldo dobry jesteś , powiedź mi ile bramek strzela Robben w sezonie , Ronaldo z kontuzją strzela hat-trica Robben jest lata świetlne za Ronaldo jedynie Messi może się z nim równać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?