0

Jamesa Rodrigueza

1

brawo prowokatorze, sam na to wpadłeś?

0

to był początek sezonu, zamieszanie z piłkarzami i byli upojeni zwycięstwem w LM.. teraz grają o niebo lepiej.

0

potracił bramki a bilans bramek w porównaniu do Barcy jest prawie identyczne.

1

początek sezonu, nowi gracze, do tego wielki sukces (LM) a potem rozleniwienie i masz dlaczego Real miał 2 porażki. Teraz Real gra o wiele lepiej i na pewno z mocnymi zespołami też sobie poradzi a co do GD .. myślę, że wygra.

0

nie potrzeba, mamy najlepszy atak na świecie.

0

+ dużo szczęścia, tak to widzę

0

podaj mi jeszcze szóstkę w totka.

0

Eibar się rozkręca he he.

1

Boże... czy ty się na prawdę nie wstydzisz umieszczać takich postów? Kurde ja umiem docenić Messiego jak widzę że strzela czy asystuje ale ty masz chyba jakiś kompleks CR7.

0

pisząc tak obniżasz poziom tej strony... Nawet kibiców Barcy to nie bawi...

13

"ronaldo strzela tylko na pustą"

0

jesteś strasznie pewny siebie, pamiętaj że Real jest mocniejszy od PSG.

1

nie ma to jak być kibicem Barcy i klepać o meczu Realu na stronie Barcy.

0

LOL LOL ........ ale śmiszne

0

trafił w piłkę a drugą nogą skosił Javiera, przypatrz się człowieku, jesteś chyba jedyny co mówi że karny niesłuszny

0

żałosne by było gdyby za tą kosę sędzia nie dał karnego, lol

3

to może za tą kosę sędzia miał nie odgwizdać karnego?

0

14 brameczka, po rekord!

0

taaa luz........

0

bo takie ma hobby!

1

no tja.. dzieki ziomuś za info!

1

tym drugim dla ciebie, dla reszty świata tym pierwszym jeśli bije rekordy i strzela multum goli.

2

C.Ronaldo to maszyna do zdobywania goli. Taka prawda.

0

ja tam nie biorę udziału w tej "dyskusji" ale przypadkiem ją zauważyłem i nie rozumiem.. nie można trochę poprzekomarzać i podyskutować na poziomie? Od razu co niektórzy reagują agresją.. A przecież post tego kolesia nikogo nie obraża i nie szkaluje. Ja tam prowokacji nie widzę:)

0

0

hehe no właśnie, nie można swoich idoli traktować jak święte krowy a Alaby to tak nie cierpię że nie wiem, jego zachowanie wgl podczas meczów jest na strasznie niskim poziomie.

0

popatrzyłem na własne podwórka, oklaskiwanie Ronniego to klasa sama w sobie.

0

jedni kibice oklaskują rywali drudzy robią coś takiego:)

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/33089/bale.jpeg

No cóż ludzie, mają różne charaktery:)

0

kto tu chodzi do szkoły to widać po hejt-postach :*

zaklepany zaklepany, poczytaj sobie w necie, możliwe że już w zimę trafi do nas, mądry zawodnik, że wybrał taki klub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?