Madrista90
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jamesa Rodrigueza
1
brawo prowokatorze, sam na to wpadłeś?
0
to był początek sezonu, zamieszanie z piłkarzami i byli upojeni zwycięstwem w LM.. teraz grają o niebo lepiej.
0
potracił bramki a bilans bramek w porównaniu do Barcy jest prawie identyczne.
1
początek sezonu, nowi gracze, do tego wielki sukces (LM) a potem rozleniwienie i masz dlaczego Real miał 2 porażki. Teraz Real gra o wiele lepiej i na pewno z mocnymi zespołami też sobie poradzi a co do GD .. myślę, że wygra.
0
nie potrzeba, mamy najlepszy atak na świecie.
0
+ dużo szczęścia, tak to widzę
0
podaj mi jeszcze szóstkę w totka.
0
Eibar się rozkręca he he.
1
Boże... czy ty się na prawdę nie wstydzisz umieszczać takich postów? Kurde ja umiem docenić Messiego jak widzę że strzela czy asystuje ale ty masz chyba jakiś kompleks CR7.
0
pisząc tak obniżasz poziom tej strony... Nawet kibiców Barcy to nie bawi...
13
"ronaldo strzela tylko na pustą"
0
jesteś strasznie pewny siebie, pamiętaj że Real jest mocniejszy od PSG.
1
nie ma to jak być kibicem Barcy i klepać o meczu Realu na stronie Barcy.
0
LOL LOL ........ ale śmiszne
0
trafił w piłkę a drugą nogą skosił Javiera, przypatrz się człowieku, jesteś chyba jedyny co mówi że karny niesłuszny
0
żałosne by było gdyby za tą kosę sędzia nie dał karnego, lol
3
to może za tą kosę sędzia miał nie odgwizdać karnego?
0
14 brameczka, po rekord!
0
taaa luz........
0
bo takie ma hobby!
1
no tja.. dzieki ziomuś za info!
1
tym drugim dla ciebie, dla reszty świata tym pierwszym jeśli bije rekordy i strzela multum goli.
2
C.Ronaldo to maszyna do zdobywania goli. Taka prawda.
0
ja tam nie biorę udziału w tej "dyskusji" ale przypadkiem ją zauważyłem i nie rozumiem.. nie można trochę poprzekomarzać i podyskutować na poziomie? Od razu co niektórzy reagują agresją.. A przecież post tego kolesia nikogo nie obraża i nie szkaluje. Ja tam prowokacji nie widzę:)
0
0
hehe no właśnie, nie można swoich idoli traktować jak święte krowy a Alaby to tak nie cierpię że nie wiem, jego zachowanie wgl podczas meczów jest na strasznie niskim poziomie.
0
popatrzyłem na własne podwórka, oklaskiwanie Ronniego to klasa sama w sobie.
0
jedni kibice oklaskują rywali drudzy robią coś takiego:)
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/33089/bale.jpeg
No cóż ludzie, mają różne charaktery:)
0
kto tu chodzi do szkoły to widać po hejt-postach :*
zaklepany zaklepany, poczytaj sobie w necie, możliwe że już w zimę trafi do nas, mądry zawodnik, że wybrał taki klub.