0

i tak już zaklepany jest do nas, hala Madrid!

0

kuźwa w samiutkie okienko zapitolił.

1

Francja klasę lepsza była, co tu dużo mówić. Mogą wygrać Euro.

0

0

każdy o tym wie oprócz Pereza, to przez tego debila di Maria wyleciał a przyszedł medialny James objawienie jednego turnieju i nic poza tym warty co najwyżej ze 30 baniek.

0

właśnie, powinni zestawić jeszcze ilość podań oraz celność, preasysty itd żeby dokładnie porównać piłkarzy grających na innych pozycjach.

0

James się nie nadaje do Realu, Ancelotti go nie potrzebował, di Maria jest o wiele lepszy, tak to jest jak Florek bawi się w trenera. Nie wróżę Realowi sukcesów ale kibicować trzeba, może coś się odmieni.
A transfer Suareza to na pewno świetny pomysł był ze strony Barcelony ale czy to od razu da sukces w LM tego nie da się stwierdzić.

0

to wy wyjdź pisząc ciągle o farcie.. a jakiego farta miała Barcelona? słupki ją wczoraj uratowały.

0

dobra to 95%. Takie sytuacje nie zdarzają się często podczas meczu. Z tego powinien być gol, ewentualnie mocny celny strzał na bramkę, a wyszedł farfocel obok bramki:) Ale to już przeszłość, jednak to była najlepsza sytuacje Messiego.

0

Masz rację, ten debil Perez patrzy na nazwiska i na sławę piłkarza a nie na to czy on w ogóle jest potrzebny do zespołu.

0

to chyba jasne skoro padły już 4 gole.

0

"Messi? Kiedy o.O. Ja widziałem jak okazje marnowali Palacio i Higuain."

no to widzę całkiem "uważnie" oglądałeś finał. Nie zauważyłeś jak Messi zmarnował najważniejszą piłkę w swojej dotychczasowej karierze i przez to.. pogrążył Argentynę :



m.in. dlatego nie zasługuje na tę nagrodę.

0

dobra nie kompromituj się.

0

aha , mają farta, ot tak a inne drużyny farta nie mają? Po prostu jakaś kosmiczna siła jednym daje "farta" ,innym nie. Weź wyjdź człowieku jak masz takie bzdury pisać
Ktoś mądry kiedyś powiedział : suma szczęścia równa się zero i tego trzeba się trzymać a nie takie brednie pisać.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?