Madrista90
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i tak już zaklepany jest do nas, hala Madrid!
0
kuźwa w samiutkie okienko zapitolił.
1
Francja klasę lepsza była, co tu dużo mówić. Mogą wygrać Euro.
0
0
każdy o tym wie oprócz Pereza, to przez tego debila di Maria wyleciał a przyszedł medialny James objawienie jednego turnieju i nic poza tym warty co najwyżej ze 30 baniek.
0
właśnie, powinni zestawić jeszcze ilość podań oraz celność, preasysty itd żeby dokładnie porównać piłkarzy grających na innych pozycjach.
0
James się nie nadaje do Realu, Ancelotti go nie potrzebował, di Maria jest o wiele lepszy, tak to jest jak Florek bawi się w trenera. Nie wróżę Realowi sukcesów ale kibicować trzeba, może coś się odmieni.
A transfer Suareza to na pewno świetny pomysł był ze strony Barcelony ale czy to od razu da sukces w LM tego nie da się stwierdzić.
0
to wy wyjdź pisząc ciągle o farcie.. a jakiego farta miała Barcelona? słupki ją wczoraj uratowały.
0
dobra to 95%. Takie sytuacje nie zdarzają się często podczas meczu. Z tego powinien być gol, ewentualnie mocny celny strzał na bramkę, a wyszedł farfocel obok bramki:) Ale to już przeszłość, jednak to była najlepsza sytuacje Messiego.
0
Masz rację, ten debil Perez patrzy na nazwiska i na sławę piłkarza a nie na to czy on w ogóle jest potrzebny do zespołu.
0
to chyba jasne skoro padły już 4 gole.
0
"Messi? Kiedy o.O. Ja widziałem jak okazje marnowali Palacio i Higuain."
no to widzę całkiem "uważnie" oglądałeś finał. Nie zauważyłeś jak Messi zmarnował najważniejszą piłkę w swojej dotychczasowej karierze i przez to.. pogrążył Argentynę :
m.in. dlatego nie zasługuje na tę nagrodę.
0
dobra nie kompromituj się.
0
aha , mają farta, ot tak a inne drużyny farta nie mają? Po prostu jakaś kosmiczna siła jednym daje "farta" ,innym nie. Weź wyjdź człowieku jak masz takie bzdury pisać
Ktoś mądry kiedyś powiedział : suma szczęścia równa się zero i tego trzeba się trzymać a nie takie brednie pisać.
0