0

1

22 z rzędu ale nie w samej lidze kolego.

0

wszystko do końca wygra? zejdź na ziemię, nie ma takiego zespołu.

0

mądrze mówi, nie wiem po co to tu wklejasz bo ani to śmieszne ani debilne tylko normalna wypowiedź z którą się zgadzam, majstra nadal Real największe szanse ma wygrać.

0

GDYBY mógł obronić to by obronił, uważasz że nie ma refleksu?

0

no nieinaczej:(

0

dobra więc to że nie grali podstawowi zawodnicy nie miało znaczenia, Real jest bardzo słaby i prowadzi w tabeli . Taki paradoks. O to ci chodzi?

1

A jutro Barca będzie miała ciężar psychiczny bo Real przegrał to TRZEBA wygrać i może być różnie, tak jak niedawno gdzie oba zespoły przegrały.

0

nie trza, wiedziałem że przegrają zwłaszcza bez kilku podstawowych piłkarzy :D

0

twój post nie odnosi się w żaden sposób do tematu. Do tego wklejasz post z innej strony, bez podania jego autora.

0

hehe cieszycie się tak samo jak Realowcy podczas waszego "słynnego" meczu z Bayernem :)

0

wróżbita się znalazł, to samo gadaliście przed ostatnim klasykiem he he .

0

to nie jest przeszłość, to jest atkualne, przeszłością będzie dopiero jak się okaże kto jest kolejnym zwycięzcą LM.

0

a jednak Rozwalił Atletico w LM i ma decime.

0

no kibic a co.. nie może wyrazić swojego zdania? Może mu się Ancelotti nie podoba jako trener? lol z ciebie.

0

aj tam i tak liderek jest także ten tego...

0

gdzie on tam nos wsadził w Khediry łokieć ha ha

0

Ale żywy mecz.

0

oj wczesno, ja najwcześniej o 5:10

0

nie dla mnie tylko dla większości ludzi na planecie.

0

"madryckie świnie" poziom gimnazjalnego kibicowania, c'nie?:)

2

żebym to ja przytoczył co tu niektórzy pisali przed pierwszym clasico co to Barca nie zrobi z Realem... także zalecam mieć chłodną głowę - to futbol, tutaj niczego nie można być pewnym zwłaszcza w starciu gigantów - dobre przykłady Brazylia - Niemcy albo Bayern - Real, he he .

1

debilne, przecież od poniedziałku większość ludzi do roboty idzie, czasem wstają i o 4...

0

nie wiem gdzie żyjesz, nie interesuję mnie to.

5

0

ciekawe czy do Niego się modli chociaż.

0

miał na lewej lepszej nodze? miał i fatalnie spudłował, gdyby chociaż w bramkę trafił... więc nie wiem po co usprawiedliwiasz tak dobrego gracza tym że kąt był, z prawie zerowego kąta strzelają gole. Po prostu nie udało mu się, sam też przyłożył cegiełkę do porażki Argentyny, Na pewno ta sytuacja śni mu się po nocach

0

haha przereklamowany.... jeden z najlepszych skrzydłowych świata kolego i nic tego nie zmieni.

0

Leo sam wyśmienitej okazji ne wykorzystał więc twój argument jest inwalidą. Po prostu, tak miało być, zabrakło skuteczności a Niemcy w końcu wcisnęli gola.

0

żaden profesjonalny klub nie powinien przegrywać 8-0 czy to w meczu towarzyskim czy nie towarzyskim a skoro przegrali tyle w towarzyskim to jeszcze gorzej dla nich bo przecież Barcelona grała na lajcie... Tak, liga brazylijska jest słaba i nie ma sensu porównywać toczka w toczkę osiągnięć Neymara tamże do osiągnięć CR7 w lidze portugalskiej i najlepszej wtedy na świecie - angielskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?