MadristaUltras1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"odpowiednik" tylko z nazwy bo nie z poziomu, jaki jest tam poziom to pokazała Barcelona jak zagrała z Santosem :) 8 do jaja :) haha
0
Porównują Puchar Anglii, jeden Puchar Ligi Angielskiej oraz jedną Tarczę Wspólnoty do Campeonato Paulista, Copa Libertadores, Recopa Sudamericana z Santosem. Zaraz padnę ze śmiechu:)
0
Perez to Perez tamto - to już się staje nudne, weź zmień płytę. Messiemu kartkę unieważnili więc przestań pieprzyć a kilka tygodni temu Isco też niesłusznie wyleciał z boiska i odwołanie nic nie dało więc możesz sobie swoje teorie spiskowe wiesz gdzie wsadzić...
0
A skąd wiesz że gdybyście wygrali mecze które de facto przegraliście to Real też by tego nie zrobił? popatrz w obie strony, Real tak samo powinien wygrać z RSSS jak prowadził 2 do jaja i powinien zremisować z Valencią. Takie tłumaczenia są śmieszne. Przegraliście uczciwie, nie po błędach sędziowskich i nie ma w ogóle co gdybać.
0
przykro mi ale to co mówisz jest niestety błędne bo suma szczęścia równa się zero - słyszałeś o tym? Taka jest prawda.
3
to jakie są drużyny które uzbierały mniej punktów w lidze od niego?:)
3
nie ma nic pewnego w futbolu, to właśnie dlatego taki piękny sport.
0
bo jest przejrzysta, nowoczesna, można odpowiadać a do tego już od dawna znam tę stronę, nie bój się na stronie Realu też siedzę.
0
ciekawe ile Messi by w ogóle goli strzelił w lidze angielskiej ...
0
u was jest nadzieja a u mnie strach, nie lubię takich końcówek, to nieprzyjemne emocje.
0
hahaha szkodzi, 28 goli i szkodzi:) Nie mówię ,że jest obecnie w formie ale gdyby dziś grał na pewno coś by tam wpakował , w swoim stylu znalazłby się tam gdzie trzeba.
0
dziś z Sewillą nie grają słabo tylko średnio, za to z Sociedadem grali dobrze, jeśli oczekujesz że w każdym meczu jakiś zespół będzie grał na takim samym poziomie to się dziwię.
0
nie, to nie żart, policz ile i jakiej klasy mają pomocników np.
0
to ty chyba nie widziałeś Suareza, sam się zdziwiłem że piłkarz z Anglii też tak nurkuje.
0
aj zanurkował ładnie ciekawe od kogo się uczył?
0
miałeś rację zagrożony, moja pomyłka. Będzie pauzował z Atletico.
0
nie bądź taki pewien, już w ostatnim meczu gdyby nie debilne błędy Real wygrałby 2:1. Teraz po tylu starciach uważasz, że znowu dostaną? Bardzo w to wątpię.
0
sędzia w takim wypadku może to określić jako walkę o piłkę znawco a nasz Krychowiak gra brutalnie i też jeszcze nie ma kartki. Nic tu nie obaliłeś tylko raczej się skompromitowałeś.
0
a ja nie chce widzieć obrażających postów RM. I dobrze - komentarz usunięty, admini robią robotę jak widać.
0
a i tak się opłacało, tamten rajd w PK przeszedł do historii a okienko z główki na 2:1 w finale LM też niezłe.
0
Pierwszego J.Rodriguez, drugiego inny J.Rodriguez.
0
Isco - miazga po prostu a kiedyś w niego głupi nie wierzyłem.
0
kurde ale mecz powolny, i te przerwy, piękny to on nie jest.
0
Marcelo nie jest zagrożony a James już na ławie siedzi.
0
no chyba że tak.
0
to kto gra nieziemski? wymień zespół?
0
eeeeeeee. ..że co?
0
czasem na idealne podanie i na idealne wyjście żadna obrona świata nic nie poradzi a to był właśnie taki przypadek więc wiesz...
1
jakie durnie? liderzy tabeli chciałeś powiedzieć?:)
2
James jest bardzo sprytny i skuteczny, udowodnił to na mundialu, w Realu gra coraz lepiej.