Madristaultras111
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gdyby mógł to by trafił, ja pierdziele skąd się tacy biorą, wszystko trwało ułamki sekund.
1
ale on mówi prawdę....
0
to powinno wpaść 3 razy haha
0
czemu obrażasz Messiego na stronie Barcy?
0
Neymar to wysokie progi, nie wiem czy będzie go zjadał ale może powróci do swojej dobrej formy Bale, za to Ronaldo chce się biegać dziś i od razu jego gra wygląda lepiej.
0
ale zaje.. kiwka Ronaldo, koleś wraca do formy.
0
raczej tak sobie bo nie podał żadnego argumentu.
1
spoksik, wszystko się szybko zmienia, miesiąc temu L.Enrique dużo osób tutaj nazywało amatorem i wuefistą, dziś noszą go na rękach także nie obawiam się formy RM, czasem nie ma czasem jest.
12
haha ale spina ja nie mogę.. znowu wyczuwasz "spisek"?
1
no właśnie to tobie by się przydał słownik skoro na widzisz jakiś błąd w poprawnie skleconym zdaniu, lol
0
ale po co miałby przechodzić, źle mu tutaj? no chyba że na kasę poleci. Ale ogólnie to i tak wątpię w jakiekolwiek szanse żeby chciał przechodzić.
2
Pogba przy Isco to bal drewna,
0