0

gdyby mógł to by trafił, ja pierdziele skąd się tacy biorą, wszystko trwało ułamki sekund.

1

ale on mówi prawdę....

0

to powinno wpaść 3 razy haha

0

czemu obrażasz Messiego na stronie Barcy?

0

Neymar to wysokie progi, nie wiem czy będzie go zjadał ale może powróci do swojej dobrej formy Bale, za to Ronaldo chce się biegać dziś i od razu jego gra wygląda lepiej.

0

ale zaje.. kiwka Ronaldo, koleś wraca do formy.

0

raczej tak sobie bo nie podał żadnego argumentu.

1

spoksik, wszystko się szybko zmienia, miesiąc temu L.Enrique dużo osób tutaj nazywało amatorem i wuefistą, dziś noszą go na rękach także nie obawiam się formy RM, czasem nie ma czasem jest.

12

haha ale spina ja nie mogę.. znowu wyczuwasz "spisek"?

1

no właśnie to tobie by się przydał słownik skoro na widzisz jakiś błąd w poprawnie skleconym zdaniu, lol

0

ale po co miałby przechodzić, źle mu tutaj? no chyba że na kasę poleci. Ale ogólnie to i tak wątpię w jakiekolwiek szanse żeby chciał przechodzić.

2

Pogba przy Isco to bal drewna,

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?