0

Komentarz usunięty

0

nie wiem kto mówi o "świetnej", ale skoro wspominasz tkaich idiotów to ja nie wiem co mam o tobie myśleć... Prawda jest taka, że na pewno coś tam ruszyło i jest na dobrej drodze, Jak Modrić z Balem będą świetnie współpracować w niedziele to o wynik jestem spokojny. Może być powtórka z ostatniego klasyku.

0

Komentarz usunięty

0

Witam, rozumiem że nie da rady obejrzeć klasyku na niekodowanym zagranicznym kanale?

http://liveonsat.com/los_soc_e_spain_prim.php

lista kanałów ale jak widać praktycznie wszystkie kodowane, w moim przypadku interesuję mnie satelita hot bird.

0

ojojo i manita czeka Real w niedziele? zdziwisz się kolego.

0

odkąd Modrić wrócił też jestem spokojny o ten mecz.

2

dlaczego mamy płakać jak ostatnio Bayern rozjechaliśmy jak gnój po polu? think a little

0

taa nawet jako typowy skrzydłowy (taki pół boczny pomocnik/pół skrzydłowy)? Akurat tutaj na pewno nie byłby lepszy od Ronaldo za czasów MU.

0

świetnego Modricia się możecie obawiać np, do tego wypoczęty Kroos i Isco który ładnie was jechał w ostatnim klasyku. Piszesz tak jakby Real nie był żadnym zagrożeniem... Owszem macie formę i Messiego ale to jeszcze nie zwycięstwo, tylu sytuacji co z MC to sobie nie zrobicie.

0

może i ma on rację, za to w czasach MU i na początku w Realu to nie było lepszego takiego typowego skrzydłowego jakim był (bo już nie jest) Ronaldo .

0

a Real i PSG pakują Barsie po 3 gole nie tak znowu dawno i co z tego? Zdarza się, a że Schalke wyszły niesamowite strzały - zdarza się, ptrzysz przez pryzmat pojedynczego nieudanego meczu:) Nie martw się, w klasyku Modrić pokręci tak że hej :)

0

30 goli to nie jest mało jak na samą ligę a ostatnio miał pecha, najpierw z przewrotki obrońca wybił z linii a później Bale zabrał mu gola, więc nie wiem o co się czepiasz :)

0

jesteś spokojny? katastrofalna skuteczność a ty jesteś spokojny? xD .. no ja raczej na twoim miejscu bym nie był. Do tego z Realem zrobicie sobie 5 razy mniej sytuacji bramkowych, ja raczej nie byłbym na twoim miejscu taki spokojny i pewny siebie ale to nie mój problem

0

oj zdziwisz się mocno jeśli chodzi o ten bagaż ale screena twojego posta zrobiłem :)

0

Świetnie rozgrywaliście i stwarzaliście sobie sytuacje ale skuteczność to mieliście katastrofalną, dawno nie widziałem tylu zmarnowanych sytuacji a wy drwicie z Ronaldo, że ten "tylko" wykańcza akcje. Jak widać i wykańczać trzeba umieć.

0

mówcie co chcecie ale z taką "skutecznością" Barcy to ja się klasyku w ogóle nie obawiam.

0

wszyscy w domu zdrowi?

0

no myślę, nie jestem zaślepionym zombie idącym za tłumem a co?

0

jak MC zagra cały mecz jak drugą połowę u siebie ,do tego dołożą dużo wiary i zajadłości to myślę że was przejdą, no offence .

0

koleś skończ pisać bo się kompromitujesz, nie odróżniasz Bayernu od Bayeru, brawo!.

0

takiś pewien zwłaszcza po drugiej połowie gdzie City było groźniejsze od was? twoja wiara mnie powala.

0

a ty dodaj ile Messi nie strzelił.

0

bramka na mecz 1,25 - Ronaldo, Messi 1,19 na mecz. i ty mi tu wyjeżdżasz z okulistą? xD ogarnij facet.

0

on nie robi trików i nie strzela takich goli.

2

najlepsza średnia gola na mecz? - Ronaldo, dopisuję to bo autor artykułu chyba zapomniał to dodać.

0

pociągnął Argentynę wespół z di Marią i to tylko w grupie, później to już zasługa obrony Argentyny i świetnego Mascherano a nie Messiego.

PS: Messi fatalnie spudłował w finale więc go tak nie wychwalaj pod niebiosa i nie mów że to on wszystko zrobił w Argentynie bo obrażasz tym resztę paki Argentyny.

0

piszesz takie obrazoburcze posty? lepiej uważaj bo jutro możesz wpaść pod samochód.

0

A ja myślę że autyzm mu pomógł . Nie od dziś wiadomo że autystycy często są geniuszami w przeróżnych dziedzinach ze względu na inaczej pracujący mózg które lokuje swoje zasoby w jakiejś pojedynczej aktywności. W przypadku Messiego - w granie w piłkę nożną. I bez spiny proszę, to moje zdanie.

0

że co? 7:0 Barca Real? wszyscy w domu zdrowi?

0

bo ani to śmieszne ani mądre to co napisałeś więc tak pytam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?