Madrytfutbol
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
coś tam strzelił raz przynajmniej, nie pamiętam gdzie ale jak oglądałem kompilacje to raz wsadził rogala, póki co facet nie powinien już uderzać wolnych, nie wiem co się z nim dzieje w ogóle, starzeje się? jego gra obecnie jest ociężała i drewniana.
Jak sobie patrzę na ten filmik
1
zrobiłem sobie screena twojego posta, chętnie go zuploaduję po klasyku:)
1
i ty myślisz, że Real na CN będzie grał tak jak dzisiaj... w ogóle nie znasz się na futbolu. Obie drużyny mają zbliżoną liczbę punktów, obie grają raz gorzej raz lepiej okresowo, trudno tutaj wyrokować co będzie w klasyku a ty tutaj wyjeżdżasz, że Barca spokojnie wygra jakby to była FIFA. Ja np myślę że Real wygra bo ma na was haka, ostatnie 2 mecze wygrał, z czego ostatni po prostu na lajcie (miał tyle sytuacji że szok że nie strzelił 5 goli) Teraz może być trudniej ale wątpię żeby ten mecz był teatrem jednej drużyny w tym przypadku Barcy.
0
dobrze się czujesz?
0
Komentarz usunięty
0
nie rozumiem tego czepiania się charakteru Ronaldo, ma wady jak każdy inny, a Messi to święty jest? Okrada państwo które czyni go milionerem, robi oszustwa podatkowe nie wspominając o sławetnym "Leo Messi i przyjaciele kontra Reszta Świata". I co? jakoś tego nikt nie wałkuje.
0
brama sezonu by była jak nic , kurde
0
Real odetnie Messiego i sobie nie pogracie, tak to widzę.
0
"zawsze" .. aha po wygraniu LM i ustanowieniu rekordu goli w niej też oglądał plecy xD
0
Bale - gole w finale LM i PK, Neymar hmmm...
3
dajcie mi linka jak Messi uderzał z przewrotki albo z nożyc na bramkę, bardzo proszę.
0
no dobra a tego failu nic nie przebije
0
ocenia piłkarza po jednym nieudanym zagraniu.
#geniusz
0
że niby Real zbierze łomot? twoja wiara jest porażająca .
0
wszyscy w domu zdrowi?
0
co za głupek to pisał, drybling to drybling, jeśli minie przeciwnika obojętnie jak to jest drybling i już a Messi w tym aspekcie jest geniuszem. W tak odpowiednim momencie zmienia kierunek piłki i balansuje ciałem że zawsze ma przewagę nad przeciwnikiem, robi to idealnie. Ale brakuje mi w jego grze odrobiny szaleństwa i technicznych popisów takich jak np te:
0
obecny? z genialnym Modriciem, powracającym Ramosem i z podrażnioną ambicją Real może zgubić dziś punkty? Chyba za bardzo się przyzwyczaiłeś do ostatnio słabych meczów Realu.
0
i ZP dla Ronaldo.
0
nie ma mowy, zaraz przyjdą 1 , 2 mecze bez gola. Nic nie trwa wiecznie.
0
i nie pogra w najbardziej trudnej, ostrej i męskiej lidze świata - BPL.
0
ee tam pozamiata, dostaniemy w dupę jak zawsze , nie umiemy z nimi grać i już :)
0
z taką grą jak dzisiaj to raczej "nie przejedziecie Realu" z Ramosem, genialnym Modriciem i z podrażnioną ambicją Królewskich ale marzyć możesz. Niektórzy piszą jakby w ogóle futbolu nie znali. To nie Fifa kolego. Tu się może wiele dziać.
1
Nienawidzisz? czemu? Rozumiem, jakieś represje historyczne, jakieś problemy polityczne w Hiszpanii itd ale żeby Polak który nie ma nic wspólnego z Hiszpanią i jej historią itd oglądał mecze Barcy i nienawidził inny klub piłkarski... dorośnij człowieku.
0
to samo pisałeś przed ostatnim klasykiem?
0
zrobiłem sobie screena twojego posta, umieszcze go chętnie po GD tutaj gdzieś, to będzie kara za prorokowanie przed meczem .
0
nie napalaj się, z Modriciem, Ramosem i podrażnioną ambicją Realu to równie dobrze Real może was objechać, kolego.
0
taa z Modriciem, Ramosem i podrażnioną ambicją Real przegra z Levante ... No cóż szanuję twoje zdanie ale jest bardzo śmieszne.
0
Ostatni raz Ronaldo za nurkowanie dostał karnego chyba w listopadzie więc wiesz...
2
no taa karny jak zwykle, wyłączam w takim razie.
0
1 lub 2 długie podania i Eibar ma mnóstwo miejsca na skrzydłach . Może was zaskoczyć.