0

Właśnie minęły 2 lata a o Gersonie co?
Nic.

2

3 już się urodziło. ;)

0

Chociażby CR7 ;)

1

Teraz Rakitic będzie pocieszał Modricia

1

Jakby okazał szacunek to by nie strzelił.

0

Messi jak Hubert Urbański. ;)

0

To tak jak Real po 0:4 xD.

1

13.Bravo
3.Piqué
5.Sergio
7.Arda
9.Suárez
10.Messi
11.Neymar
18.Alba
20.Sergi Roberto
22.Aleix Vidal
24.Mathieu

0

Mamy luty a on nadal w Fluminense...

1

Zarabia tyle kasy, by sobie wymienił uzębienie.

0

To, że będzie grał w Barcy, nie znaczy że będzie jednym z najlepszych.
Douglas też gra i co?

1

Dziwnie patrzeć tak na niego wśród Arabów.

0

Super informacja!

0

Najwięcej to strzela Messi...

0

CAMPEOOOONES CAMPEOOOONES OLE OLE!!!

2

Zaczyna się cyrk!

0

Dla mnie może skończyć się i teraz, oby Barca wygrała!

1

No to teraz czekamy na Sevilla - Real.

2

Rekord CR - Higuain - Benzema coraz bliżej. :)

3

I niech ktoś powie, że Ronaldo jest lepszy...

8

Komentarz usunięty

0

Irytuje mnie Neymar...

1

0

Tutaj działa tylko trochę powiększony i nie mieści się cały i nie po polsku

1

To jak odpadły mu koła to nie zaatakuje :D

0

Ja was nie ogarniam. Koleś zacytował komentarz ze strony białych a połowa z was po nim jedzie jakby on to napisał. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

0

1

Kowal zawinił a Cygana powiesili.

0

Cycolina była w piosence Mydełko Fa.
:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?