Majkel2007
Dołączył/a: luty 2012
Malbork
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A Ronaldo nie ma?
Przecież bramkę z karnego strzelił.
1
Wyzywanie Barcy podczas meczu Real - Celta, po co mieszać 3 drużynę skoro Real grał z Celtą..
Barca podczas meczu z Espanyolem nie wyzywała Realu...
0
Każdy lepszy od Zubiego.
0
Ronaldo piękna bramka, z karnego to ja piękniejsze strzelam... gimbusie. :)
0
Nie no kurwa sędzia realowiec...
Ja jebie, mam nadzieję, że Barca wygra.
Vamos!
0
Dlaczego nie Mascherano na DM?
Dlaczego?
Dobrze, że Suarez jest!
0
Nie chcę Was martwić, ale niestety dziś Busquets zagra na DM kosztem Mascherano.
0
Polska Biało - Czerwoni !!!
3
Cieszy Bartra. :)
2
Bartomeu ma pognieciony garnitur.
3
Mydli oczy, Mou zdążył już go tego nauczyć.
1
http://mecz.info/viewpage.php?page_id=2
1
Marnujesz się tu nam z takim talentem...
1
Oj dobra, nie srajcie już dostał to dostał i wasze gadanie nic tu nie zmieni.
0
Messi, 3 Neymar 11
0
Rudy gdzie się zapuścił :D
0
Alves.., zaczyna się xD
1
Rywalizacja..., to by była gdyby oboje grali na DP a nie jeden na ŚO a drugi na DP.
0
Gimbus to śpiewał w Poznaniu chyba.
1
Justin Timberlake dzieciuchu xD
0
A skąd jesteście tacy pewni, że będzie ból dupy?
0
Oo, Roland Fantom xD
0
Przecież Pedro też zapieprza przez 90 minxD
0
"Byliśmy lepsi od rywala" Kolejny Xavi
Który po 0:7, też uważał, że byliśmy lepsi.
0
A trenowanie na siłowni?
Niby też nie może, a jak ma takową w domu to co?, będzie cały czas ktoś go pilnował?
0
Niestety ;(
0
Jezu.., jakie straszydło,
5
Może by tak po walczyć o jakiegoś obrońcę?
Sprzedać Alexisa, a kupić Rodrigueza, to by było jakieś nie porozumienie... i to jeszcze 90 mln... haha
0
Toć Neuer dostał złotą rekawicę.
4
Ciekawe kurwa z kim miał grać z Aguero co wszystko pierdolił? czy z Palacio który nie potrafil wykorzystać sety...