2

A Ronaldo nie ma?
Przecież bramkę z karnego strzelił.

1

Wyzywanie Barcy podczas meczu Real - Celta, po co mieszać 3 drużynę skoro Real grał z Celtą..
Barca podczas meczu z Espanyolem nie wyzywała Realu...

0

Każdy lepszy od Zubiego.

0

Ronaldo piękna bramka, z karnego to ja piękniejsze strzelam... gimbusie. :)

0

Nie no kurwa sędzia realowiec...
Ja jebie, mam nadzieję, że Barca wygra.
Vamos!

0

Dlaczego nie Mascherano na DM?
Dlaczego?
Dobrze, że Suarez jest!

0

Nie chcę Was martwić, ale niestety dziś Busquets zagra na DM kosztem Mascherano.

0

Polska Biało - Czerwoni !!!

3

Cieszy Bartra. :)

2

Bartomeu ma pognieciony garnitur.

3

Mydli oczy, Mou zdążył już go tego nauczyć.

1

1

Marnujesz się tu nam z takim talentem...

1

Oj dobra, nie srajcie już dostał to dostał i wasze gadanie nic tu nie zmieni.

0

Messi, 3 Neymar 11

0

Rudy gdzie się zapuścił :D

0

Alves.., zaczyna się xD

1

Rywalizacja..., to by była gdyby oboje grali na DP a nie jeden na ŚO a drugi na DP.

0

Gimbus to śpiewał w Poznaniu chyba.

1

Justin Timberlake dzieciuchu xD

0

A skąd jesteście tacy pewni, że będzie ból dupy?

0

Oo, Roland Fantom xD

0

Przecież Pedro też zapieprza przez 90 minxD

0

"Byliśmy lepsi od rywala" Kolejny Xavi
Który po 0:7, też uważał, że byliśmy lepsi.

0

A trenowanie na siłowni?
Niby też nie może, a jak ma takową w domu to co?, będzie cały czas ktoś go pilnował?

0

Niestety ;(

0

Jezu.., jakie straszydło,

5

Może by tak po walczyć o jakiegoś obrońcę?
Sprzedać Alexisa, a kupić Rodrigueza, to by było jakieś nie porozumienie... i to jeszcze 90 mln... haha

0

Toć Neuer dostał złotą rekawicę.

4

Ciekawe kurwa z kim miał grać z Aguero co wszystko pierdolił? czy z Palacio który nie potrafil wykorzystać sety...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?