Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax Jestem bardzo ciekaw jak odniesiesz się merytorycznie do wszystkich trzech wykładów.Mam nadzieję iż nie będziesz jedną z tych osób,które piszą,że skoro gość ma prawicowe poglądy to kłamie,nie ma racji indoktrynuje. To jak zakłamana do dziś jest sprawa "Wyklętych",których byli towarzysze hitlerowców - sowieci dobili po wojnie.
0
@pax Polecam też zapoznać się z perfidnym działaniem komunistów nazywającym się "bandy pozorowane".
0
@pax W jaki sposób zbrodnie Wyklętych zostały udowodnione? Kiedy? Gdzie? Tak samo pisano,chciano stawiam pułkownika Bohuna z Brygady Świętokrzyskiej przed międzynarodowymi trybunałami, nasi "wyzwoliciele" chcieli go sprowadzić do "Polski". Wszystko okazało się nieprawdą. Polecam parę wykładów Leszka Żebrowskiego :
-nsz a ak
- wyzwolenie czy nowa okupacja,prawda o wkroczeniu Armii Czerwonej.
-kto i dlaczego oczernia Brygadę Świętokrzyską.
O Nsz do dziś da się usłyszeć określenia " kolaboranci chcący wywołać wojnę domową". Praktycznie wszystko co zostało powiedziane na temat nsz zostało zdebunkowane.
Polecam obejrzeć wykłady poparte dokumentami. Od razu mówię, iż nikogo nie wybielam. Nazywania Łupaszki zbrodniarzem nie skomentuję.
Bury? Wyrok z 1995 roku mówi wszystko.
„Czyny te mogły zapobiec lub zapobiegły represjom wobec bliżej nieokreślonej liczby osób prowadzącej działalność na rzecz niepodległego bytu państwa polskiego, zaś ich skutkiem były w wielu przypadkach śmierć, długoletnie więzienie lub deportacja w głąb byłego ZSRR” - mówi o czynach ze stycznia i lutego 1946 wyrok sądu wojskowego rehabilitujący kapitana Rajsa, który przywraca mu godność oficera Wojska Polskiego. Wyrok ten jest prawomocny, a dziś próbuje się go odrzucać. Jak wobec tego wychowywać młode pokolenie w szacunku do prawa?
Sąd pisał wtedy dalej: „Ponadto kwestii tej nie można rozpatrywać w oderwaniu od ówczesnej sytuacji politycznej” i „Można więc określić sytuację, w jakiej znalazły się osoby wyżej wymienione (kapitan Rajs i podwładni) (...) jako stan wyższej konieczności zmuszający do podejmowania działań nie zawsze jednoznacznych etycznie”.
Read more: http://www.pch24.pl/kapitan-bury--historia-prawdziwa,41394,i.html#ixzz6CbWt5gqX
3
Fati tragiczny.
5
@Hiacynk I oby zwycięzca z Rogerem.
0
@Kuczek Nasuwa mi się coś ale odsuwam.
0
@Kuczek Jutrzejszy mecz z Novakiem to półfinał jak dobrze patrzę.
2
@Barca_Big_Moment Bez szans by był w sumie na cegle z Nadalem. Tu jakieś 35 procent szans jest.
3
@Kengo Chciałbym jeszcze jednego sezonu chwały Rogera.Moim zdaniem najpiękniej grający tenisista w historii. Może jednak wygra.
0
Roger ma jutro szanse?
1
Czy tylko ja dzisiaj podczas uroczystości wyzwolenia Auschwitz zauważyłem jak po słowach więźnia o zmianach społecznych ustaleń przez władzę prowadzących do złych rzeczy kamera pokazała Dudę? :D
0
@Qlewer Tak jak mówię Małysz w swoim ostatnim sezonie był 10 razy na podium i zdobył medal mistrzostw świata. Kamilowi zostały oprócz tego z dwa sezony więc jest to moim zdaniem możliwe.
0
@AdiKingu96 Minęła dopiero jego połowa. Czekają go jeszcze pewnie z dwa sezony.Małysz w ostatnim sezonie stawał 10 razy na podium i zdobywał brązowy medal mistrzostw świata. Czekają nas mistrzostwa świata w lotach w Planicy,którą Kamil lubi. Kto wie.
1
Kamil Stoch ma szanse zostać moim zdaniem skoczkiem wszechczasów.
1
Wczoraj miałem rozmowę z ludźmi,którzy stwierdzili,że dla dzieci antyszczepionkowców powinny być osobne przedszkola.
Szczerze? Dlaczego? Skoro wasze dziecko jest zaszczepione to nie ma się czym martwić czyż nie? Dodam iż nie jestem antyszczepionkowcem,po prostu szaleństwo idzie również w drugą stronę.
0
@FCMichalo
0
@LeoMessi1994 Mowa oczywiście o Glince i Trzebiatowskiej. Ani Mucha ani Foremniak mi się nie podobają.
3
@Avada Kedavra Gustaw Holoubek,Andrzej Grabowski, Bartłomiej Żukowski.
0
@FCB.Fan Ja nie umiem między Więdłochą a Gorczycą. Jej usta :O
3
@Odesseiron Ciemne włosy, ciemne oczy - zawsze mnie do takich ciągnie.
0
@LeoMessi1994 Obie oblecą :D
7
@Avada Kedavra Obecnie. Ja kocham się w pani Więdłocha - Bóg wie jak się to odmienia - oraz pani Gorczycy.
0
Najpiękniejsza polska aktorka wg Was ?
0
0
Kto wg Was jest najlepszą polską wokalistką w historii? Moja propozycja to Kasia Kowalska.
0
@Vxb93 Janka Ziobre skopali do dna. A co do tego,że skończymy jak Finlandia to piszę od miesięcy i nikt mi nie wierzy. Jest nas dwóch. Jedynym skoczkiem,którego widzę gdzieś w topie to Jakub Wolny lecz to może się okazać kolejny Maciek Kot "wieczny talent".
0
Co do skoków narciarskich. Kiedy w końcu wywalą Kota i Hulę? Są tak słabi,że aż mdli, a mimo to wciąż w reprze.
0
@lukas10 Fajnie, że się pogodzili.
0
Dla fanów rapu. Kto według Was wygrał beef 50 cent vs The Game?
5
Fajna ta nasza Beatka Indor-Szydło :D