0

@Barcafan2020
Masz rację. Właśnie ci którzy by mogli coś zmienić to właśnie nie chcą się pchać w politykę.
Tylko jaki Ma PLAN Musk który ma wszystko a wszedł do białego domu .

0

@Barcafan2020 czy był ktoś tak bogaty który myślał że już mu starczy.
Bo chyba z tego co zauważyłem to czym bardziej bogaci tym bardziej bazerni ...
Chyba chce być szympansem teraz :) taka godzina

0

@Barcafan2020 czy będzie polityk który będzie miał uczciwie poparcie 90% społeczeństwa i będzie bardzo szanowany .... A nie co do pojedynczych głosów różnicy.

0

@Barcafan2020 a myślisz że kolejne pokolenie coś zmieni.
Bo ja osobiście nie .
Myślę że nawet jak dobre serce które będzie na początku dbało o społeczeństwo będzie najwyżej , to wcześniej czy później ze względu na władze i korzyści ....już nie będzie takim dobrym sercem.
Wszyscy tylko liczą .
Najpierw liczą później podejmują decyzje.




0

@Barcafan2020 my wybieramy mniejsze zło :)

0

@Barcafan2020 z innej strony myślę że nie jeden przywódca niejednego kraju by tego nie rozwiązał .
Czy to jest aż tak potrzebne w dzisiejszych czasach?

0

0

@Barcafan2020

6 uczniów otrzymało ocenę bardzo dobrą,
3 uczniów otrzymało ocenę dobrą,
12 uczniów otrzymało ocenę dostateczną,
3 uczniów otrzymało ocenę dopuszczającą

0

@agaFCB oczywiście że nie ale sam stwierdził później że on sam nie umiem żyć ze sobą.
Oczywiście że nie ma problemu zawsze pomocny i zawsze ma czas :)

0

@agaFCB mam dobrego kolegę który jest pracoholikiem tak uważa bo musi ciągle coś gdzieś robić żeby mieć zarobek a jak nie zarabia to i tak musi coś robić malowanie sprzątanie cokolwiek. Ale trochę go podszedłem z innej strony w rozmowie .
Wyszło że on nie lubi spędzać czasu sam ze sobą ... Ta cisza spokój go drażni. Haha no cóż ale dobry chłopak jest naprawdę.

3

@mrboom
Jeżeli finanse by pozwoliły nigdy bym nie poszedł do pracy.
Nie mylić pracy z pasją zarobkową czy innym spędzaniem czasu.

Bo jeżeli ktoś ma konto pełne, dom i żyje bez kredytów ale wstaje na 8 do roboty i spędza tam cały dzień ... To choroba a nie powołanie. Ale jak ludziom tak dobrze to niech tak żyją.

Ok jeżeli kochasz to co robisz no straż pogotowie pomaganie innym to rozumiem i myślę że to inna sprawa.

Niech każdy żyje jak mu dobrze i gdzie się dobrze czuje.

Peace :)

0

@Pedri16Future on chyba ma jakiś prywatny problem do niego . Myślę że ustawka na boju będzie najlepsza w cztery oczy Bór vs lewy

1

@KamQiX kto tam następny na liście do zniszczenia

4

Reakcja Borka jak by to był finał mistrzostw

Oho lewy za nogę się trzyma

0

@Starrk trochę to przykre

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ile te bilety kosztują że zawsze jest pełny stadion :) za darmo je rozdają

1

@Lewangoooolsky jaki to zjazd musi być ... Na codzien Masz taka ekipę a tutaj problem z jednym podaniem.

0

@Karmenol ktoś tam zwrócił uwagę że tek dostał parę słów od pedriego za to że wybił piłkę do przodu na walkę ... I zauważyłem że teraz stara się grać do boku.
Dlateczego w Polsce to takie trudne jest

0

Ciekawi czy taki Flick czy Guardiola coś by zrobił z taką reprezentacja .

0

@RinooniR haha ja 8 miesiąc do dziś. pije 2 piwko już bo nie da rady inaczej .
Tak to jest jak człowiek naiwny że coś się zmieni

0

@A4ron
Kadra Litwy 15 mln€
Kadra Polski 202mln €
Ok może to nie ma znaczenia ale Litwa gra na jeden kontakt czasami.
A Polska Co jest z tą kadrą źle

1

Nawet piłka miała dosyć tego i nie chce brać w tym udziału

0

@Xaviball Borek powiedział że Litwa wygląda lepiej na naszej połowie... Chyba włączę po angielsku :)

0

Ale to nie jest możliwe że oni nie potrafią grać podaniami jakoś się wymieniać tylko wypierdalaj do przodu w górę gdzie kolwiek. Przecież to jest nie normalne kto im mówi że mają tak grać.

4

@Batys jeżeli pieniądze i status społeczny przysłania twoja prawdziwa naturę nigdy nie będziesz szczęśliwy.
Co nie zmienia faktu że fajnie mieć pieniądze.
Osobiście znałem (bo już kontaktu nie mamy) gościa urodzonego w Rio i to jak ten człowiek podchodził do każdego dnia było cudowne z jego twarzy nie znikał uśmiech.

0

@lithotripter sami dla siebie są przeciwnikiem :)

0

@Eklerek strasznie trudny typ . Czy w sztabie szkoleniowym nie ma kogoś kto by go wziął na stronę i wytłumaczył ... Czy to w reprezentacji czy w Srealu?

0

@bartekvisca ktoś inny może odwiedzić ciebie i stwierdzi że czuje się biednie ... Trzeba się cieszyć z tego co się ma.

5

Między 37-38 kolejka nie jest uczciwie ale bez 2 graczy będzie uczciwie w ciasnym terminie ... No cóż :) Barca wygrywa mecze w 10 to nie ma co się dziwić że kombinują na takiego potwora :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?