0

@OskP może i to zbieg okoliczności ale mam wrażenie że jakoś coraz więcej rozwodów jest.
Wśród znajomych mam też i to nie tylko jedno małżeństwo ! W większości kobiety podejmują taka decyzję i zazwyczaj facet winny. ..

0

@barcelonaLM a oni nie grają w Krakowie?

Ok już sprawdziłem. Bo na flashscore jest że w Krakowie. Jeden z właścicieli działki na której stoi kamera dzierżawi teren za 3000zl miesięcznej przez 10 lat ...złoty interes :)

0

@patrix211 na PS Plus jest w pakiecie .

0

@BorzyKrzys wczoraj z ciekawości sprawdziłem olis bo dawno nie zaglądałem . A tam na 1 w sprzedaży bambi jakaś aż musiałem sprawdzić co to jest . Bo nigdy nie słyszałem
Ehm....:/

1

@Popitek12 bądź facet i powiedz jej w oczy :)

0

@MesQueUnClub96 zawsze możesz iść w stronę polityki rządu itd i za parę lat sam coś zmienisz by inni byli spokojniejsi. Możesz wszystko ....

0

@wojopancer Moje pytanie czym się różni Tinder od only fans ? Tak z ciekawości pytam :) nie to że chce zakładać :))

1

@VegetaPolska kolejność błędna. Ale mamy takie czasy i tak niepewną sytuację w Europie że jeszcze możesz się zdziwić do czego jesteś zdolny w sytuacji kryzysowej. :)
Gdyby nie unia i nagonka internetowa to nadal by takie praktyki były stosowane Oficjalnie !!!
Takie mięso zawsze było najlepsze.

0

@BorzyKrzys to już wiadomo czemu tak mu nic nie idzie na boisku ostatnio .... Inne piłki mu w głowie :) ale nie ma co się dziwić młody jest a blondi daje radę.

19

Ciekawe czy do Marciniaka by tak powiedział i jaka by była reakcja ;)

0

@Encore
Przecież spokojnie mógł go minąć a raczej podbić i był by w idealnej sytuacji .... Jaki żołądź ciemny :)

1

Ma ktoś tą symulkę , bo nie oglądam meczu :)

0

@Krzysztof1987
4-2
2x raphinha
1x lewy
1x ktorys z obrońców :)

1

Tam całe towarzystwo jest jak w filmie obłąkani ... Ten klub ktoś przejął i udaje że się zna .może oni potrzebują pomocy a perez jest więziony gdzieś w piwnicach.

1

Komentarz usunięty

0

@Azazel_Pazuzu
To nie są babole z ich winy , to są babole z winy sędziego że ich stresuje i oni nie mogą się skoncentrować na grze bo sędzia ciągle biega za nimi.
Real traci punkty tylko z winy sędziego gdyby nie sędzia to real by nigdy punktu nie zgubił. Nie miewają słabym meczy ani dyspozycji zmęczenia , tylko sędzia przeszkadza i wprowadza stres i dyskomfort w zasady piłki .
A każdy zawodnik Realu jest idealny i kosztuje najwięcej.

0

Pogoń Szczecin ma nowego właściciela ,ciekawe czy to coś zmieni :) coś może wygrają kiedyś !!!

0

@July_6_BcN to w sumie był to trójkąt ? :)

0

@comtedurgell pomiędzy reklamami możesz korzystać ze strony:)

0

@tomek8756 jeżeli to nie fake, to wręcz jest to przerażające!!! co te dziewczyny mają w głowie .

0

@July_6_BcN
Ona chyba bardziej myślała że obojętnie kto jej zrobi dziecko to ojcem dziecka będzie jej chłopak . Ku....jak to brzmi :)

2

Jak tak dalej będzie to przeciwko nam będą się bali grać w białych koszulkach.

2

@TheNekro94
Piękne życie :)

0

@Cardinale ale jak pójdzie do Turcji to będzie musiał grać i zapierda.... A tak w Barcelonie dostaje hajs jako kibic , jaki kibic zarabia takie pieniądze na świecie ? :)

4

Znając życie to przeciw realu i valencji to za chwilę będzie Barca miała oskarżenia o brak szacunku do rywala :) za ilość bramek.

0

Bramkarz Valenci chyba mógł zgarnąć ta piłkę a nie stał z rozłożonymi rękoma...

0

@MOLESTA
Dlaczego na Policję a nie do znajomego albo znajomej. Sam sobie narobił problemu . Może to było wołanie o pomoc że już ma dosyć ...

0

@ranger3120 najczęściej oglądam na Smart TV więc w sumie się nie interesowałem tym ale sprawdzę dzięki wielkie.

0

Tak się zastanawiam jakie macie zdanie o youtubie.
23 minuty filmu a reklamy są co 2-3 minuty aż to męczy ... Są dwa wyjścia albo być cierpliwym albo wykupić premium eh ....

5

Zauważyłem że wielu jest zdziwionych ,tym jak wyglądalo sędziowanie wczoraj w meczu realu.
To tak jak widzieć Pana pod sklepem od 20 lat który prosi o 20 groszy i być zdziwionym że znowu tutaj jest. Z całym szacunkiem do Pana z pod sklepu.

Cały świat widzi że real ma specjalne prawa i nikt nic z tym nie robi każdy się przyzwyczaił może powinni mieć coś oficjalnego na koszulce zamiast sponsorów .

Dzięki Bogu my kochamy Barca .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?