Majkmajki
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OskP może i to zbieg okoliczności ale mam wrażenie że jakoś coraz więcej rozwodów jest.
Wśród znajomych mam też i to nie tylko jedno małżeństwo ! W większości kobiety podejmują taka decyzję i zazwyczaj facet winny. ..
0
@barcelonaLM a oni nie grają w Krakowie?
Ok już sprawdziłem. Bo na flashscore jest że w Krakowie. Jeden z właścicieli działki na której stoi kamera dzierżawi teren za 3000zl miesięcznej przez 10 lat ...złoty interes :)
0
@patrix211 na PS Plus jest w pakiecie .
0
@BorzyKrzys wczoraj z ciekawości sprawdziłem olis bo dawno nie zaglądałem . A tam na 1 w sprzedaży bambi jakaś aż musiałem sprawdzić co to jest . Bo nigdy nie słyszałem
Ehm....:/
1
@Popitek12 bądź facet i powiedz jej w oczy :)
0
@MesQueUnClub96 zawsze możesz iść w stronę polityki rządu itd i za parę lat sam coś zmienisz by inni byli spokojniejsi. Możesz wszystko ....
0
@wojopancer Moje pytanie czym się różni Tinder od only fans ? Tak z ciekawości pytam :) nie to że chce zakładać :))
1
@VegetaPolska kolejność błędna. Ale mamy takie czasy i tak niepewną sytuację w Europie że jeszcze możesz się zdziwić do czego jesteś zdolny w sytuacji kryzysowej. :)
Gdyby nie unia i nagonka internetowa to nadal by takie praktyki były stosowane Oficjalnie !!!
Takie mięso zawsze było najlepsze.
0
@BorzyKrzys to już wiadomo czemu tak mu nic nie idzie na boisku ostatnio .... Inne piłki mu w głowie :) ale nie ma co się dziwić młody jest a blondi daje radę.
19
Ciekawe czy do Marciniaka by tak powiedział i jaka by była reakcja ;)
0
@Encore
Przecież spokojnie mógł go minąć a raczej podbić i był by w idealnej sytuacji .... Jaki żołądź ciemny :)
1
Ma ktoś tą symulkę , bo nie oglądam meczu :)
0
@Krzysztof1987
4-2
2x raphinha
1x lewy
1x ktorys z obrońców :)
1
Tam całe towarzystwo jest jak w filmie obłąkani ... Ten klub ktoś przejął i udaje że się zna .może oni potrzebują pomocy a perez jest więziony gdzieś w piwnicach.
1
Komentarz usunięty
0
@Azazel_Pazuzu
To nie są babole z ich winy , to są babole z winy sędziego że ich stresuje i oni nie mogą się skoncentrować na grze bo sędzia ciągle biega za nimi.
Real traci punkty tylko z winy sędziego gdyby nie sędzia to real by nigdy punktu nie zgubił. Nie miewają słabym meczy ani dyspozycji zmęczenia , tylko sędzia przeszkadza i wprowadza stres i dyskomfort w zasady piłki .
A każdy zawodnik Realu jest idealny i kosztuje najwięcej.
0
Pogoń Szczecin ma nowego właściciela ,ciekawe czy to coś zmieni :) coś może wygrają kiedyś !!!
0
@July_6_BcN to w sumie był to trójkąt ? :)
0
@comtedurgell pomiędzy reklamami możesz korzystać ze strony:)
0
@tomek8756 jeżeli to nie fake, to wręcz jest to przerażające!!! co te dziewczyny mają w głowie .
0
@July_6_BcN
Ona chyba bardziej myślała że obojętnie kto jej zrobi dziecko to ojcem dziecka będzie jej chłopak . Ku....jak to brzmi :)
2
Jak tak dalej będzie to przeciwko nam będą się bali grać w białych koszulkach.
2
@TheNekro94
Piękne życie :)
0
@Cardinale ale jak pójdzie do Turcji to będzie musiał grać i zapierda.... A tak w Barcelonie dostaje hajs jako kibic , jaki kibic zarabia takie pieniądze na świecie ? :)
4
Znając życie to przeciw realu i valencji to za chwilę będzie Barca miała oskarżenia o brak szacunku do rywala :) za ilość bramek.
0
Bramkarz Valenci chyba mógł zgarnąć ta piłkę a nie stał z rozłożonymi rękoma...
0
@MOLESTA
Dlaczego na Policję a nie do znajomego albo znajomej. Sam sobie narobił problemu . Może to było wołanie o pomoc że już ma dosyć ...
0
@ranger3120 najczęściej oglądam na Smart TV więc w sumie się nie interesowałem tym ale sprawdzę dzięki wielkie.
0
Tak się zastanawiam jakie macie zdanie o youtubie.
23 minuty filmu a reklamy są co 2-3 minuty aż to męczy ... Są dwa wyjścia albo być cierpliwym albo wykupić premium eh ....
5
Zauważyłem że wielu jest zdziwionych ,tym jak wyglądalo sędziowanie wczoraj w meczu realu.
To tak jak widzieć Pana pod sklepem od 20 lat który prosi o 20 groszy i być zdziwionym że znowu tutaj jest. Z całym szacunkiem do Pana z pod sklepu.
Cały świat widzi że real ma specjalne prawa i nikt nic z tym nie robi każdy się przyzwyczaił może powinni mieć coś oficjalnego na koszulce zamiast sponsorów .
Dzięki Bogu my kochamy Barca .